BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE. VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.

Rafineeritud disain, erakordne jõuallikas, põnevusttekitav sõidudünaamika.

BMW MPerformance
BMW M PERFORMANCE SÕIDUKIPERE. VEELGI SUUREM SÕIDUNAUDING.Rafineeritud disain, erakordne jõuallikas, põnevusttekitav sõidudünaamika.

9,5–9,3BMW M GmbH eksklusiivse pakkumisena ühendavad seeria M Performance Automobiles mudelid oma BMW sarjade parimad omadused M-geenide dünaamikaga, moodustades nii täiesti eraldi sõidukiklassi. Kompromissitu kombinatsioon sportlikust karakterist, igapäevasest praktilisusest ja mugavusest on igas seeria M Performance Automobiles sõidukis täiuseni viidud. Kompaktse BMW M140i, mitmekülgsed X-mudelid ja ainulaadse BMW M760Li xDrive’i teevad eriliseks nende erinevad tõlgendused veelgi suuremast sõidunaudingust.

Loe lisaks

BMW M140i 5-ukseline arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 9,5–9,3 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 169–168 g/km


BMW M140i 3-ukseline arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 7,4 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 169–168 g/km

Loe lisaks

TÄIESTI OMAS KLASSIS.

M Performance on laitmatu kombinatsioon puhtast atleetlikkusest, absoluutselt tippklassi sooritusest ja ainulaadsest mugavusest. M Peformance Automobiles pakub tulemusena kompromissitult sportlikku sõidukogemust, mida inspireerib BMW M ja puhas adrenaliin. Koge M Performace põnevust videos. Kui see sind kord haarab, ei ole enam pääsu.

Loe lisaks

BMW M240i Coupé arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 7,4 kuni 7,3 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 168 kuini 167 g/km


BMW M760Li xDrive arvudes (1)
Keskmine kütusekulu: 12,8 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 294 g/km


BMW X4 M40i arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 9,1–9,0 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 206 kuni 205 g/km

Loe lisaks

M PERFORMANCE SÕIDUKITE DISAIN.

Juba algusest peale paneb seeria M Performance Automobiles sõidukid joonele põhivarustuses olev M Sportpakett. Lisaks M-sportvedrustusele sisaldab see ka M-aerodünaamikapaketti. Samuti on sõiduk varustatud esispoileril asuvate suurendatud õhuavadega, mis aitavad mootorit jahutada, ja kontrastvärvi siseosaga tagadifuusoriga. Ja ometi pakuvad M Performance sõidukid veel palju enamat. Need on oma välis- ja sisedetailidelt teistest sama seeria mudelitest selgesti eristatavad. Sõidukite visuaalsed ja tehnilised omadused muudavad need sobivaks igapäevakasutuse jaoks koos killukese täiendava adrenaliinisüstiga, sulgedes nii lünga sarja tippmudelite ja BMW M GmbH kõrge sooritusvõimega autode vahel.

STIILNE JA SPORTLIK. EKSKLUSIIVSED DETAILID.

Esiosa disainidetailid.

Seeria M Performance Automobiles eksimatult äratuntavate disainielementide seas on ka signatuurtoonis detailid esispoileril.
Loe lisaks

Signatuurtoonis neerukujuline iluvõre.

Eksklusiivsed pilgupüüdjad on valitud signatuurtoonis neerukujulise iluvõre elemendid. BMW M760Li xDrive toob neerukujulise iluvõre esile eristuva värviga, BMW M550i xDrive ümbritseb selle stiilse raamiga ja BMW X4 M40i rõhutab neerukujulise iluvõre ribisid.
Loe lisaks

Eksklusiivsed kergmetallveljed.

Valitud seeria M Performace Automobiles mudelid on eksklusiivse signatuurtoonis veljedisainiga. Muljetavaldavate mõõtmetega eridisainiga M Performance veljed on oma vastavates tooteklassides suurimad.
Loe lisaks

M-logo küljel.

Olenevalt mudelist toonis Dark Chrome või Cerium Grey viimistletud M-logo rõhutab elegantselt, et tegemist on seeria M Performance Automobiles sõidukiga.
Loe lisaks

Signatuurtoonis küljepeeglite raamid.

Olenevalt mudelist on ümarad peeglikatted toonis Ferric Grey või Cerium Grey. Tänu aerodünaamilisele disainile puudub nende õhutakistus peaaegu sootuks.
Loe lisaks

Väljalasketoru viimistlus kummalgi küljel.

Seeria M Performace Automobiles sõidukid tunneb hetkega ära kummalgi küljel oleva summutitoru viimistluse järgi, mis on sel mudelil eridisainiga. Tänu sellele näeb tagaosa välja eriti jõuline.
Loe lisaks

Mudelitähis tagaosas.

Signatuurtoonis mudelitähis koos tagaosal asuva M-tähega rõhutavad seeria M Performance Automobiles sõidukite tihedat sidet BMW M mudelitega.
Loe lisaks

Mudelitähisega lävendikatted.

Seeria M Performance Automobiles mudelitel tervitavad juhti ja kõrvalistujaid mudelitähisega lävendikatted. Ja BMW M760Li xDrive’i puhul on see tervitus võtnud eriti stiilse kuju: mudelitähist asendab eksklusiivne kiri „V12”.
Loe lisaks

Mudelitähis juhikohal.

Mudelitähisega armatuurlaud annab aimu eesootavast sõidurõõmust. Näidatud BMW M760Li xDrive puhul täiendab seda M Performance elementi eksklusiivne kuni 330 km/h kiirusemõõdik.
Loe lisaks

BMW M550i xDrive’i Sedan arvudes(1):
Keskmine kütusekulu: 9,1 kuni 8,9 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 209 kuni 204 g/km
 

BMW X5 M50d arvudes(3):
Keskmine kütusekulu: 7,9–7,8l/100 km
Keskmine CO2-heide: 209–205 g/km
 

BMW X6 M50d arvudes(3):
Keskmine kütusekulu: 7,9–7,8l/100 km
Keskmine CO2-heide: 209–205 g/km

Loe lisaks

M PERFORMANCE MUDELITE MOOTORID.

BMW M Performance Automobiles sõidukid on varustatud võimsate mootoritega, mis on kõigi mudeliseeriate kõige ökonoomsemate valikute seas. Kõik need toovad välja vastava mudeli suurimad eelised. BMW 1. seeria ja 2. seeria on ainsana varustatud kuuesilindrilise reasmootoriga. Kaheksa silindriga piisab kiirenduseks 0–100 km/h 4,0 sekundit, millega on BMW M550i xDrive tõepoolest erakordne atleet*. Ja nagu sellest veel ei piisaks: esimest korda nelja turboülelaaduriga varustatud M550d xDrive koos M Performance’i TwinPower Turbo kuuesilindrilise diisliga töötava reasmootoriga pakub äärmiselt sportlikke kiirendusnäitajaid. Piiramatut sõidudünaamikat pakub ka BMW X3 M40i, mille uusima põlvkonna M Performance’i TwinPower Turbo kuuesilindriline 265 kW (360 hj) bensiiniga töötav reasmootor paneb maksimaalse pöördemomendina välja 500 Nm. BMW X4 M40i alumiiniumist mootorit täiendab sepistatud terasest väntvõll ja olemasolevatelt BMW mudelitelt M3 ja M4 pärit kõrge sooritusvõimega mootorikomponendid. Ainsa 610 hj V12 bensiinimootori omanik on BMW M760Li xDrive. Muljetavaldavate sõiduomadustega mootoreid täiendab närvekõditavalt väljendusrikas heli.

8,4 kuni 8,2BMW X3 M40i arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 8,4 kuni 8,3 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 193 kuni 188 g/km


BMW M550d xDrive’i Sedan arvudes (3):
Keskmine kütusekulu: 6,6 kuni 6,5 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 173 kuni 171 g/km


BMW M550d xDrive Touring arvudes (3)
Keskmine kütusekulu: 6,8–6,7 l / 100 km
Keskmine CO2-heide: 178–176 g/km

Loe lisaks

M PERFORMANCE MUDELITE SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ainulaadne sõidudünaamika ja igapäevane praktilisus – M Performance Automobiles ühendab esmalt vastandlikena näivad kogemused kompromissituks sõidukogemuseks. BMW M GmbH ulatuslikud kogemused ja uuenduslik võimsus on suunatud otse muljetavaldavalt täpse sõidukogemuse saavutamisse. Sõiduki olemuse tabamiseks on M Performance Automobiles loodud just sportlikkust silmas pidades. Tulemust võib mõõta naeratuste arvu järgi tunnis.

 • Parem veojõud: BMW xDrive

  M Performance Automobile sõidukitel on kas põhi- või lisavarustuses intelligentne BMW xDrive nelikvedu. See jaotab veojõu alati hõõrdeteguri järgi ühtlaselt neljale rattale. See parandab dünaamikat, veojõudu ja reaktsioonivõimet kõigis sõiduolukordades. Selleks et vastata kõigile M Performance Automobilesi erinõudmistele sõidudünaamika vallas, on süsteem reguleeritud eelistama sportlikku tagasillavedu.

 • Sportlik šassii

  Seeria M Performance Automobiles mudelite vedrustussätted aitavad erakordse mootorivõimsuse muuta muljetavaldavaks ja autoriteetseks sõidudünaamikaks. Nende hulgas on eraldi seadistatavad vedru- ja amordisüsteemid ning esisilla elastokinemaatilised eriomadused. Mudelitel BMW X5 M50d ja BMW X6 M50d tagavad täpse juhitavuse kohanduv vedrustus koos dünaamilise amortisaatorite juhtimissüsteemiga. BMW M760Li xDrive sõidukil on just selle sportlikule loomusele kohandatud vedrustussüsteem Executive Drive Pro. Põhivarustuses pakutav elektromehaaniline külgõõtsumisvastane süsteem annab ka limusiinile eriti atleetlikud sõiduomadused.

 • Täpseteks manöövriteks: juhtimine

  M Performance Automobile juhtimine on ainulaadne kogemus. Täpne reaktsioon kõigil manöövritel ja ka järskude kurvide sujuv läbimine panevad ihkama veelgi sportlikumaid kogemusi. Roolivõimendus ja liikumissuuna hoidmise funktsioon on kohandatud iga mudeli jaoks eraldi. BMW M760Li xDrive puhul tuleb juba põhivarustuses mängu ka nelja ratast hõlmav aktiivrool, mis parandab juhitavust ja sõiduohutust. Seevastu on BMW X4 M40i üks seeria M Performance Automobiles sõidukitest, mis on spetsiaalselt varustatud kohanduva sportrooliga, mis optimeerib roolimistäpsust teekattelt saadava tagasiside järgi.

 • Puhas sooritusvõime: rehvid ja pidurid

  M Performance Automobiles sõidukitel on uusimad M-veljed. Valitud mudelitele on paigaldatud spetsiaalselt väljatöötatud Performance-rehvid. Äärmiselt vastupidavad kõrge sooritusvõimega kiud tagavad maksimaalse stabiilsuse ja haakuvuse isegi dünaamilistes kurvides. Nende erakordselt häid pidurdusomadusi täiendavad alati ka maksimaalse suurusega piduriketastega pidurisüsteemid. Paljud M Performance mudelid, nagu BMW M240i või BMW M550i xDrive, viivad vastuvaidlematult täieliku seiskumiseni põhivarustuses olevad M Sport pidurid.

BMW M PERFORMANCE OSAD.

Kuigi BMW M GmbH eksperdid on loonud täisintegreeritud disainikombinatsiooni erakordselt dünaamiliste sõidukite jaoks, on BMW M Performance osad saadaval paljude BMW ja BMW M mudelite jaoks ka eraldi neljas kategoorias: aerodünaamika, jõuülekanne, juhiiste ja šassii. Tõeliselt muljetavaldavast mootorihäälest sooritust tõstvate võimsussüsteemini – iga lisaelement annab selge sõnumi sportlikust sõidunaudingust.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  (1) Need väärtused kehtivad kuni 15.04.2018. Saadavuse kohta annab infot kohalik BMW esindus.

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  Need (3)-ga tähistatud väärtused põhinevad juba uuel WLTC määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. [Nende sõidukite puhul võivad (muuhulgas) sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused erineda siin näidatud väärtustest.]

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.