BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik kolm neljandikku eestvaade sõites
PerformanceUp to 625 hp (460 kW)

UUS BMW M8

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik kolm neljandikku eestvaade sõites

UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M MUDELID.

PerformanceUp to 625 hp (460 kW)
UUS BMW M8UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M MUDELID.

Uus BMW M8 Competition Gran Coupé, BMW M8 Gran Coupé ja BMW M850i xDrive Gran Coupé.

Uus BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid pakuvad sulle neljaukselist luksusautot, mis on tulvil adrenaliiniga laetud sportlikkust.
 

 • Uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja Uus BMW M8 Gran Coupé ühendavad endas puhtad M-geenid ja ülima eksklusiivsuse - sportliku ja luksusliku sõiduelamuse tagamiseks.
 • Uus BMW M850i xDrive Gran Coupé avaldab muljet mugavuse, sooritusvõime ja efektiivsuse ainulaadse sünteesiga.

BMW M8 Competition Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–256

BMW M8 Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–256

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,0–10,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 252–246

 

Loe lisaks

UUED BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID VÕRDLUSES.

Lühike ülevaade sporlikest andmetest.

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus.
 • 625 hj (460 kW) kõrge sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 460 kW/625 hj, 750 Nm, 0–100 km/h 3,2 s
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik kolm neljandikku eestvaade

BMW M8 GRAN COUPÉ

Sõidudünaamika ja luksus ülimal tasemel.
 • 600 hj (441 kW) kõrge sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäiguline M Steptronic käigukast
 • 441 kW/600 hj, 750 Nm, 0–100 km/h 3,3 s
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik kolm neljandikku eestvaade

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Jõuline sooritusvõime koos luksusliku elegantsiga.
 • 530 hj (390 kW) M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast
 • BMW xDrive koos M Sport diferentsiaaliga
 • 390 kW/530 hj, 750 Nm, 0–100 km/h 3,9 s
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift BMW Individual Frozen Tanzanite Blue metallik kolm neljandikku eestvaade
 • BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ
 • BMW M8 GRAN COUPÉ
 • BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

UUS BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

Uus BMW M8 Competition Gran Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

Uus BMW M8 Competition Gran Coupé on neljaukseline luksussportauto, mis avaldab muljet kuni kõige väiksemate detailideni.

 • Täiustatud neljaukseline välimus loob luksuslikele sportkabriolettidele uue disainikeele ning annab tunnistust dünaamilisest sooritusvõimest ja silmatorkavast välimusest. Salongis loovad julged M-elemendid ja luksuslikud detailid sportliku ja eksklusiivse õhkkonna.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik kolm neljandikku tagantvaade sõiduki kõrval seisev naismodelliga
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, lähivaade

Kõrge sooritusvõimega 625 hj M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Kõrge sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kiirete pööretega mootori võimsus on 460 kW (625 hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalse reageerimistulemuse. V8-mootor on disainitud ekstreemsete koormuste talumiseks ka võidusõidurajal.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik M xDrive, tagantvaade, madala nurga võte

M xDrive.

Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika nii igapäevasõitudel kui ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida 4WD, 4WD Sport ja – kui dünaamiline suunastabiilsuskontroll DSC on välja lülitatud – 2WD sõidurežiimide vahel.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 koos M Carbon keraamiliste piduritega

M Carbon keraamilised pidurid.


M Carboni keraamilised pidurid aitavad pidurdusjõudu paremini rakendada. Pidur on mittekorrodeeriv ja talub isegi rohkem kuumust. See avaldab muljet äärmiselt vähese kulumise poolest ja aitab kaasa sõiduki väiksemale kaalule, mis mõjutab positiivselt väledust, dünaamikat ja kiirendust. Spetsiaalne tehniline varustus on nähtav tänu kuldsetele matt-toonis pidurisadulatele, mille välisküljel on M-logo.

Spetsiifiliste materjaliomaduste tõttu võib pidurdamisel just enne sõiduki täielikku peatumist tekkida suurenenud töömüra, näiteks pärast pikka, madalat koormust või märgi tingimusi. Disainiga seotud müra saab vältida, pidurdades piduri märgades oludes kuivaks või pidurdades tugevamini pärast pikka kerget pidurdamist. Niiskuse ja teesoola mõju, aga ka nt autopesu, öine kaste, vihmasadu jne, võivad tuua pidurdusomadused sarnaseks tavalise pidurisüsteemi omadele. Vähenenud pidurdusjõudu saab kompenseerida tugevamini pedaalile vajutamisega. Töömüra ei mõjuta pidurite töövõimet, ohutust ega stabiilsust.

BMW M8 Competition Coupé F93 LCI Facelift 2022 M Carbon kerepakett välispeeglite katted, lähivaade

M Carbon kerepakett.

M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Eesmise põrkeraua külgmised elemendid, küljepeeglite katted ja tagaspoiler on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketi lõpetab difuusori sisedetail auto tagaosas.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik, salong, M Carbon korvistmed

M Carbon korvistmed.

Valgustatud M8-logoga M Carbon korviste ühendab korvistme kerguse ja võidusõiduiseloomu M-sportistme funktsioonivalikuga. Selle kontuur pakub täiuslikku külgtuge ning suurepärast mugavust pikkadeks sõitudeks. Iste sobib kokku mitmepunktivöödega ning on seega võidusõiduks täiuslikult sobilik.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik 20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke style 813 M Bicolour, lähivaade

20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke style 813 M.

20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke style 813 M Bicolour Black Grey koos hübriidrehvidega, läikiv-freesitud, ees 9.5J x 20 veljed 275/35 R20 rehvidega, taga 10.5J x 20 veljed 285/35 R20 rehvidega.

UUS BMW M8 GRAN COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

Uus BMW M8 Gran Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

Uus BMW M8 Gran Coupé nelikveoga M xDrive on sportliku dünaamika ja vastupandamatu elegantsi täiuslik sulam.

 • Silmatorkavad kroomitud ja kerevärvi M-disainielemendid toonitavad salongis äratuntavaid aktsente, samal ajal kui ekstravagantsed detailid stiilses interjööris rõhutavad eksklusiivset sportlikku elegantsust.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik kolm neljandikku eestvaade, madala nurga võte
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, lähivaade

Kõrge sooritusvõimega 600 hj M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Kõrge sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kiirete pööretega mootori võimsus on 441 kW (600 hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalse reageerimistulemuse. V8-mootor on disainitud ekstreemsete koormuste talumiseks ka võidusõidurajal.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 salong, kaheksakäiguline Drivelogic M Steptronic Sport käigukast, M-käiguvalits

Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäiguline M Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic Sport käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästliku sujuvani. Käsitsi saad käiku vahetada käigukangiga või roolil olevate käiguvahetuse labadega, kuid võid lülituda ka automaatrežiimile ning lasta käigukastil ise tööd teha.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik M-spetsiifiline vedrustus kolm neljandikku tagantvaade, madala nurga võte

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduv M-vedrustus võimaldab seadistada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorra jaoks, parandades sõidudünaamikat ja muutes sõidu mugavamaks. Lisaks standardrežiimile COMFORT pakub sõidurežiim SPORT jäigemat vedrustust ning SPORT+ aitab vallutada ringradu.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, kõrgläikega kroomitud neerukujuline iluvõre, lähivaade

Kõrgläikega kroomitud neerukujuline iluvõre.

BMW kõrgläikega kroomitud neerukujulise iluvõre raam ja vastav M8 embleem rõhutavad dünaamilist esiosa, andes sõidukile veelgi sportlikuma ilme.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, kõrgläikega kroomitud külgmine M-õhuava, lähivaade

Kõrgläikega kroomitud külgmine M-õhuava.

Eesmistel küljepaneelidel olev M-õhuava ja integreeritud M8 embleemi viimistlus on kõrgläikega kroomitud, lisades sõidukile külgvaates sportlikke, eksklusiivseid rõhutusi.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, kerevärvi M-tagaspoiler, lähivaade

Kerevärvi küljepeeglite katted ja M-tagaspoiler.

Kerevärvi küljepeeglite katted ja M-tagaspoiler annavad sõidukile sportlikult elegantse välimuse ja rõhutavad ta dünaamilist siluetti. M-tagaspoiler vähendab märgatavalt ka soovimatut tõstejõudu, tagades seega veelgi parema veojõu ja suunastabiilsuse.

UUS BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

Uue BMW M850i xDrive Gran Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

Uus BMW M850i xDrive Gran Coupé avaldab muljet mugavuse, sooritusvõime ja efektiivsuse ainulaadse sümbioosiga.

 • Uue BMW M850i xDrive Gran Coupé progressiivne välisdisain lummab musta värvi kõrgläikega disainielementidega.
 • Eksklusiivne salong pakub sportlikku õhustikku, mis vastab kõige kõrgematele luksusstandarditele.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Tanzanite Blue metallik kolm neljandikku eestvaade sõites läbi kurvi
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, lähivaade

530 hj M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: M Twinpower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaks turboülelaadurit, täielikult reguleeritav Valvetronic-klapijuhtimissüsteem ja täppississepritsega bensiini otsesissepritse tagavad suurepärase sooritusvõime.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 M-sportpidurid, lähivaade

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga mustad M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Tanzanite Blue metallik, M-sportdiferentsiaal, kolm neljandikku tagantvaade

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, kiirendamisel järskudest kurvidest väljudes, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Tanzanite Blue M-neerukujuline iluvõre ja M-küljepeeglid

M-neerukujuline iluvõre ja M-küljepeeglid.

Nii M-neerukujuline iluvõre kui ka M-küljepeeglid on põhivarustuses viimistletud musta värvi kõrgläikega. Lisavarustusse kuuluva Carbon kerepaketi puhul on mõlemad osad valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) ja on seetõttu kergemad kui põhivarustuse osad.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus.

Avatuna pakub elektriline klaasist panoraamkatus liug- ja tõstefunktsioonidega rikkalikult värsket õhku, suletuna aga loob salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Avamiseks ja sulgemiseks saab kasutada lülitit, aga ka sõiduki võtit. Olemas on ka rullitav päikesekate ja tuuledeflektor. Panoraamkatus tagab katkematu klaasist välisilme esiklaasist tagumiseni.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 LCI Facelift 2022 salong, M-sportistmed M-logoga

Multifunktsionaalsed istmed juhile ja kaassõitjale.

Multifunktsionaalsed istmed juhile ja kõrvalistujale pakuvad mitmekülgseid reguleerimisvõimalusi ning suurepärast istumismugavust ja turvalisust. See tähendab, et neid istmeid saab vastavalt personaalsetele vajadustele optimaalselt reguleerida, kui kasutada elektrilise seljatoe laiuse regulaatorit, alaselja toe reguleerimist ja manuaalset istme sügavuse reguleerimist.

UUS BMW 8.SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: JUHIKOHT JA TEHNOLOOGIAD.

Uue BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelite M-spetsiifilised näidikud, kasutuskontseptsioon, digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Uus BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid toetavad sind arvukate uuenduslike tehnoloogiatega.

 • M-spetsiifiline armatuurlaud* ja M-spetsiifiline esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display* tagavad maksimaalse selguse.
 • Individuaalselt konfigureeritavad M1/M2 lülitid roolil*, punane Start/Stopp käivitusnupp* ning M MODE* ja SETUP* lülitid keskkonsoolis pakuvad täiendavat võidusõiduhõngu.
 • Suur hulk intelligentseid juhiabisüsteeme ja digitaalteenuseid tagavad sulle maksimaalse mugavuse ja ohutuse.

* Saadaval mudelitele uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja uus BMW M8 Gran Coupé.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 juhikoht, keskpaneeli ekraan
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 M-spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud võimaldab kuvada lisateavet eriti sportlikuks sõitmiseks. Kui oled valinud TRACK-sõidurežiimi* võidusõidurajal kihutamiseks, kuvatakse armatuurlaual ülelaadimisrõhk, rehvirõhud ja -temperatuurid, samuti külg- ja pikikiirenduse G-jõud. * TRACK-režiim on saadaval ainult mudelile uus BMW M8 Competition Gran Coupé.

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, M Setup

M Setup.

M Setup* võimaldab sul konfigureerida erinevaid sõidudünaamika parameetreid, nagu mootori, käigukasti ja roolimise omadusi, vedrustust, dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) intensiivsust või nelikveosüsteemi M xDrive veojõujaotust, vastavalt isiklikele nõudmistele. * Saadaval mudelitele uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja uus BMW M8 Gran Coupé.

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, BMW Head-Up Display

M-spetsiifiline Head-Up Display.

Konfigureeritava sisuga M-spetsiifiline Head-Up Display* keskendub sportliku sõidustiili infole, projitseerides esiklaasile näiteks pöördeloenduri koos eelhoiatusalaga ning käiguvahetuse tuled ja käiguvahetuse indikaatori. * Saadaval mudelitele uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja uus BMW M8 Gran Coupé.

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 BMW digitaalne võti, käsi hoiab nutitelefoni uksekäepidemel

BMW digitaalne võti.

BMW digitaalne võti muudab sinu ühilduva nutitelefoni sõiduki võtmeks. Lukustuse avamiseks hoia nutitelefoni lihtsalt uksekäepideme kõrval, enne BMW käivitamist aseta see nutitelefoni hoidikule. Lisaks saad saata digitaalse võtme kuni viiele sõbrale ja isegi piirata näiteks maksimaalset kiirust - see on ideaalne algajatele juhtidele.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

BMW Maps koos navigatsioonisüsteemiga Connected Navigation, kaugjuhitavad teenused, nutitelefoni integreerimine koos Apple CarPlay ja Android Autoga, In-Car Experiences ja Concierge teenused - Connected-pakett Professional pakub sinu BMW-le rohkelt võrguühendusvõimalusi. Saad kasu suuremast mugavusest ja paremast toimimisest.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. See sisaldab muuhulgas ümberringivaadet koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, samuti külgmist parkimisassistenti, avariipidurdusfunktsiooni, aktiivset parkimiskontrolli, BMW sõidusalvesti, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistenti ning tagurdamise abisüsteemi.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 LCI Facelift 2022 keskpaneeli ekraan, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Ütle loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti oskab see selgitada erinevaid teemasid sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.

UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

Uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja teised mudelid.

Mootori võimsus, kW (hj):

460 (625) / 6000

Max pöördemoment (Nm) p/min juures:

750 / 1800-5860

Kiirendus:

3,2

Keskmine (l / 100 km):

11,4 - 11,6

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik eestvaade, tehnilised andmed
BMW M8 Competition Gran Coupé l F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik M Carbon kerepakett, süsinikkiust eesmine jaotur, lähivaade
BMW M8 Competition Gran Coupé l F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik M Carbon kerepakett, süsinikkiust tagaspoiler, lähivaade
BMW M8 Competition Gran Coupé l F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik M Carbon kerepakett, süsinikkiust tagaspoiler, lähivaade

M CARBON KEREPAKETT.

Kvaliteetne M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke püüdlusi ja M-spetsiifilist sportlikkust.
 

 • Pakett koosneb: õhukardina (Air Curtain) elemendid põrkeraua vasak- ja parempoolses servas, küljepeeglite katted, süsinikkiududega tugevdatud plastist (CFRP) tagaspoiler ja difuusori detailid.

 • Kõik kerepaketi osad on kujundatud suure tähelepanuga detailidele, et luua harmooniline üldpilt, millel on rõhutatult sportlik hõng.

 • Süsinikkiust tugevdatud plastist (CFRP) valmistatud autospordist pärit osad rõhutavad sõiduki sportlikku DNA-d.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individuali värviviimistlus

BMW INDIVIDUAL UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITELE.

BMW Individuali eksklusiivne lisavarustus võimaldab uus BMW M8 Gran Coupé‘le anda eksimatut iseloomu. Vali paljude ainulaadsete värviviimistluste hulgast, mis toovad suurepäraselt esile selle luksusliku sportauto eksklusiivsuse.

UUS BMW 8.SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

Äärmiselt sportlik varustus mudelitele uus BMW M8 Competition Gran Coupé ja uus BMW M8 Gran Coupé.

BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 M Performance’i lisavarustus, 20-tollised M Performance‘i sepistatud veljed Y-spoke 863 M Ferric Grey matt

20-tollised M Performance’i sepistatud veljed Y-spoke 863 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i sepisveljed Y-spoke style 863 M toonis Ferric Grey matt, värvilise M-logoga annavad sõidukile väga sportliku välimuse.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 M Performance‘i lisavarustus, M Performance‘i autokate siseruumides

M Performance‘i autokate siseruumides.

Elastne ja hingav: M Performance'i autokate siseruumides kaitseb sõidukit tõhusalt mustuse, kriimustuste ja keskkonnamõjude eest.
BMW M8 Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 M Performance‘i lisavarustus, M Performance‘i rool

M Performance’i rool Pro.

Tänu silmatorkavale kujule ja iseloomulikule Alcantara kattele roolil loob rool juhikohal eksimatu autospordi õhkkonna.
BMW 8. seeria Gran Coupé M850i xDrive 2022 G16 LCI Facelift BMW Individual Frozen Tanzanite Blue metallik kolm neljandikku eestvaade sõites

UUS 8. SEERIA

Uus BMW 8. seeria Gran Coupé on neljaukseline luksuslik sportauto, mis on varustatud tipptasemel tehnoloogiatega ja mis tagab suurepärase sõidudünaamika. Koge sportlikku sooritusvõimet ja kõrgeimat kvaliteeti õhkkonnas, mis on nii ruumikas kui ka eksklusiivne.

UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

BMW FINANTSTEENUSED UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITELE.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 LCI Facelift 2022 BMW Individual Frozen Brilliant White metallik kolm neljandikku eestvaade, madala nurga võte

Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastamaks sinu vajadustele ja soovidele.

UUS BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITE TEENINDUS JA ABI.

BMW hooldustöötaja konsulteerib klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi mudelitele uus BMW M8 Competition Gran Coupé, uus BMW M8 Gran Coupé või BMW M850i xDrive Gran Coupé, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teenindav personal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW SERVICE INCLUSIVE BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITELE.

BMW Service Inclusive, BMW Service’i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igati muretu reisimine: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist oma valitud perioodiks või läbisõiduks.

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW juhistele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelite kütusekulu ja CO2-heide.

BMW M8 Competition Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO2-heide g/km (kombineeritud): 264–256


BMW M8 Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
CO2-heide g/km (kombineeritud): 264–256


BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,0–10,8
CO2-heide g/km (kombineeritud): 252–246


Ametlikud andmed kütusekulu ja CO2-heite kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad sõiduulatuse vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta ei esitata enam NEDC andmeid, vaid ainult WLTP väärtusi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heitmete kohta leiad ametlikust BMW esindusest ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Uus BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelite kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M8 Competition Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–256


  BMW M8 Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,6–11,2
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 264–256


  BMW M850i xDrive Gran Coupé:
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,0–10,8
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 252–246


  Ametlikud andmed kütusekulu ja CO2-heite kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad sõiduulatuse vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta ei esitata enam NEDC andmeid, vaid ainult WLTP väärtusi. Lisateavet WLTP- ja NEDC-mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikust BMW esindusest ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html ja veebilehel https://www.dat.de/co2/.