BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, eestvaade
Kütusekulu (kombineeritud)7.6–6.9 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

X2

BMW X2

Kütusekulu (kombineeritud)7.6–6.9 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

Täiesti ainulaadne. Äärmiselt erakordne. Uus BMW X2 teeb oma sportlikud ambitsioonid selgeks juba esimesest pilgust. Tänu oma jõulisele atleetlikkusele pakub see oma klassis võitmatult kiiret ja dünaamilist sooritust. Koos kvaliteetse salongi ja rohkete uuenduslike tehnoloogiatega on see tõeline uue ajastu kangelane. Kas oled valmis?

BMW X2 DISAIN.

Oma ekstravertse disaini ja kupeeliku olemusega on BMW X2 tänaval silmatorkavalt sportliku välimusega. Samal ajal annavad Edition M Meshi ainulaadsed kujunduselemendid sellele tugevalt väljendusrikka ilme. Tüürituna muljetavaldavast kõrgläikega mustast BMW Meshi neerukujulisest iluvõrest, jätkub esteetiline disain sõiduki kapotil ja külgedel asuva X2-tähise kaudu kuni pilkupüüdvate M-i aerodünaamiliste velgedeni. BMW X2 salong tervitab sõitjaid võrdselt sportliku ja stiilse hõnguga: tipptasemel disain toob esile näiteks eksklusiivsed ukselävekatted kirjaga Edition või nahast Dakota/Alcantara kombinatsioonis M-sportistmed.

Loe lisaks

DÜNAAMILINE KUNI VÄIKSEIMATE DETAILIDENI.

BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, kolm neljandikku eestvaade
BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, rattakoopad, külgvaade

Rattakoopad.

Sportlik üldmulje: paketi M Sport X suured Frozen Grey toonis rattakoopad on efektsetele velgedele tõeliselt dünaamiliseks raamiks. Koos iseloomulike küljekarbi katetega rõhutatakse, et BMW X2 on selgelt X-perekonna täieõiguslik liige.
BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, küljekarbi katted, kolm neljandikku külgvaade

Küljekarbi katted.

Mida BMW X2 alustab, selle ta ka lõpule viib. Seda demonstreerivad ka uues Frozen Grey värvitoonis paneelid küljekarbi katete kohal. Need loovad samuti Frozen Grey toonis rattakoobastega sujuva ühenduse ning jätkavad efektset värviviimistluse ja kereelementide koosmängu kogu tagaosas.
BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, tagantvaade

Tagaosa disain.

Läbinisti süstemaatiline: unikaalne disainikeel ulatub tagaosani. Pakiruumi luuk on spoileriga elegantselt tasapinnaline. Selle täiendamiseks on pakiruumi käepide nutikalt BMW embleemi sisse integreeritud.
BMW X2 F39 2020, juhikoht, salong

Juhist lähtuv disain.

Salongi väljapeetud õhkkond inspireerib BMW X-mudelite ergonoomilise süstemaatiliselt juhile suunatud esiistmega. Nii on kõik seadmed ja funktsioonid käeulatuses ning intuitiivselt kasutatavad. Eriti sportlik element: lisavarustusena pakutav nahkkattega M-sportrool koos multifunktsioonilülitite ja käiguvahetuse labadega istub kätte nagu valatult ja jätab vabaks vaate kahele selge paigutusega ümmargusele näidikule.
BMW X2 F39 2020, näidikukuva, salong

Progressiivne juhtimiskontseptsioon.

Kutsuv mugavustsoon: uuenduslik juhtimiskontseptsioon seab oma klassis standardeid ja viib kommunikatsiooni uuele tasemele. Intuitiivne, selge ja mugav kasutada – iDrive’i juhteseadme või puute- ja hääljuhtimisega. Navigeerimise, ühenduvuse ja meelelahutuse puhul on kuue reaalajas paani paigutus vabalt valitav ning ka teavet võetakse vastu reaalajas.
BMW X2 F39 2020, nahkdisain, salong

Kvaliteetsed istmekatted.

Järgides salongidisaini stiili on arvukad polstrivalikud valminud meisterliku käsitööna ja muudavad istmed äärmiselt mugavaks. Joonisel on näha tekstiilpolster Micro Hexagon / Alcantara koos kollaste kontrastõmblustega, mis on BMW X2 jaoks saadaval ainult paketiga M Sport või M Sport X. Eripärana on seda kasutatud ka käetoel, keskkonsoolil ja armatuurlaual, võttes nii kokku terve salongi sportliku stiili.

BMW X2 xDRIVE25e PISTIKHÜBRIID.

BMW X2 xDrive25e F39 pistikhübriid, tänaval sõitmas, ülaltvaade

BMW X2 xDRIVE25e PISTIKHÜBRIID.

Avasta BMW X2 xDrive25e uuendusliku hübriidajami eelised ja olulisemad tehnilised omadused.

Parim mõlemast maailmast: BMW X2 xDrive25e pakub sulle säästliku liikuvuse ja ökonoomse sõidudünaamika kogemust. Tutvu selle uuendusliku BMW hübriidsõiduki rohkete eelistega ning saa lisateavet selle ajamikontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
BMW X2 xDrive25e F39, pistikhübriid, eestvaade garaaži ees koos modelliga

BMW X2 xDrive25 pistikhübriidtehnoloogia.

BMW X2 xDrive25e pistikhübriid ühendab BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia võimsa BMW sisepõlemismootoriga. Need kaks ajamit annavad koos tõhusa ja ainulaadse sõiduelamuse. BMW xDrive’i nelikveosüsteem, ainulaadne selles pistikhübriidide segmendis, annab optimaalsele dünaamikale ja veojõule lisakindluse.
Avasta BMW elektriline liikuvus
BMW X2 xDrive25e F39, pistikhübriid, kolm neljandikku külgvaade, sõitmas

BMW X2 xDrive25e sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW X2 xDrive25e pistikhübriid jätab sulle kõik võimalused avatuks. Intelligentsed sõidurežiimid tagavad sisepõlemismootori ja elektrimootori optimaalse koostöö igas olukorras.
Avasta BMW elektriline liikuvus
BMW X2 xDrive25e F39, pistikhübriid, kolm neljandikku tagantvaade, laadimas koos modelliga

BMW X2 xDrive25e laadimine.

BMW Charging pakub pistikhübriidi laadimiseks spetsiaalselt sulle loodud lahendusi. Lisaks tavapärasele koduses seinakontaktis laadimise kaablile sisaldab BMW X2 xDrive25e** tarnekava ka avalikes laadimisjaamades laadimise kaablit (Mode 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*. * Turupõhine pakkumine
Rohkem teavet laadimise kohta
BMW X2 xDrive25e F39, pistikhübriid, navigatsioonisüsteem, lähivaade

BMW X2 xDrive25e digitaalsed teenused.

BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu BMW X2 xDrive25e-ga veelgi mugavamaks. BMW Connected Charging suunab sind usaldusväärselt teekonnal asuvatesse lähimatesse avalikesse laadimisjaamadesse. Teised digitaalsed teenused, nagu My BMW rakendus, muudavad sinu igapäevaliikumise veelgi lihtsamaks.
Avasta BMW elektriline liikuvus

BMW X2 SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ülevaade BMW X2 jõuülekannetest ja šassii tehnoloogiatest.

Võimsad mootorid. Vahetu juhtimine. Lisavarustuses M-sportvedrustus. Seab oma klassis standardeid ülitäpse roolimisega. Meeleolukas dünaamika ja nobedus nii sprintidel kui ka pikkadel vahemaadel, linnaliikluses või käänulistel maateedel. Kõike seda saab veelgi täiustada lisavarustusena pakutava BMW xDrive’i nelikveosüsteemiga. See annab BMW X2-le erakordselt hea haarduvuse ja veojõustabiilsuse, mis võimaldavad võtta ka kõige järsemaid kurve otsekui rööbastel sõites. Võidusõitjapulss on hinna sees – neile, kes on selleks valmis.
BMW X2 F39 2020, Brooklyn Grey, külgvaade, sõitmas
BMW X2 F39, käigukang, salong

Topeltsiduriga sportkäigukast.

Seitsmekäiguline topeltsiduriga Steptronic-sportautomaatkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldab nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X2 xDrive F39 2020, Brooklyn Grey metallik, tagantvaade

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamaid sõiduomadusi aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X2 F39, kohanduv vedrustus

Kohanduv vedrustus.

Kuni kümme millimeetrit madaldatav kohanduv vedrustus võimaldab reguleerida amortisaatorite omadusi vastavalt sõiduolukorrale ning ühendab sõidumugavuse ja sõidudünaamika parima võimaliku ohutusega. Sõidurežiimide valiku kaudu saad valida standardse COMFORT-režiimi või SPORT-režiimi.

BMW X2 JUHIABISÜSTEEMID.

Tänu BMW X2 uuenduslikule My BMW rakendusele saad alati nautida optimaalset ühendust nutitelefoni ja sõiduki vahel. Saad planeerida oma marsruute ja edastada need navigatsioonisüsteemile, jagada oma hetkeasukohta teistega reaalajas või vaadata oma marsruudi viimast, jala läbitavat osa kuni sihtkohta jõudmiseni nutitelefonist. Koge rakendust, mis muudab sinu elu lihtsamaks – BMW Connected teeb selle võimalikuks.
BMW X2 F39 2020, juhtimisassistent Plus, näidikukuva salongis

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt turvalisust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke- ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega, sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemi, kaugtulede assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi ja kaameraga tempomaati koos funktsiooniga Stop&Go.
BMW X2 F39 2020, Head-up Display, näidikukuva salongis

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Ekraan näitab mitmesugust teavet, nagu kiirus, navigeerimisjuhised, teave kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni- ning meelelahutuse infot.
BMW X2 2020 F39, aktiivne püsikiirusehoidja funktsiooniga Stop&Go, juhikoht, salong

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga kokkupõrke hoiatussüsteemi ja pidurdusfunktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab juhi valitud kiiruse ja hoiab pikivahet eessõitva sõidukiga. Sõiduk võtab kiirendamise ja pidurdamise üle ning hoiab isegi aeglases liikluses eessõitva autoga enne valitud pikivahet – seda ka liiklusummikus seisma jäämisel.
BMW X2 2020 F39, Navigation Plus, salong

Navigation Plus.

Paketis Navigation Plus sisaldub BMW Head-Up Display, iDrive’i puutetundlik juhteseade, sisseehitatud 8,8-tolline puuteekraan ning kõrglahutusega 5,7-tolline TFT-ekraan armatuurlauas. Süsteemi juhitakse intuitiivselt iDrive’i puutetundliku juhteseadme, menüü otsenuppude ja kaheksa mugava kiirvalikuga, hääljuhtimisega või puuteekraani interaktiivsete paanidega.
BMW X2 F39, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega liideseid Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada ka sõidukis.
BMW X2 F39 2020, reaalajas liiklusteave RTTI, näidikukuva salongis

Reaalajas liiklusteave.

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja arvutab vajaduse korral alternatiivse marsruudi. Kohalike ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.
BMW X2 F39, Concierge’i teenused, salong

Concierge’i teenused.

Kas Roomas on homme ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge’i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

BMW X-SEERIA X2 MUDELID.

Mudel Advantage

Isegi BMW X2 mudel Advantage näeb välja äärmiselt sportlik ja on BMW X-seeriale iseloomulike omadustega. Oma jõuliste proportsioonide ja ekstravertse disainiga mõjub see enesekindlalt ja uuenduslikult. Välisilmes püüavad pilke mustad paneelid ees, küljel ja taga, mis moodustavad keretooniga efektse kontrasti ja rõhutavad veelgi sõiduki sportlikku X-karakterit. Kvaliteetne ja modernne salongisisustus võtab oskuslikult kokku sõiduki efektsed omadused.
 • Automaatne pagasiluugi avamine ja sulgemine
 • Parkimiskontroll (PDC) taga, lisavarustusena parkimiskontroll ees ja taga koos parkimisassistendiga (ei ole siin joonisel kujutatud)
 • Automaatne kahetsooniline kliimaseade
 • Pidurdusfunktsiooniga püsikiirusehoidja
BMW X2 sDrive20i F39 2018, mudel Advantage, Mediterranean Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade

Mudel M Sport

Mudel M Sport on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale salongi- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. Näiteks M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.
 • M-aerodünaamikapaketis sisalduv toonis Dark Shadow metallik disainielementidega esispoiler, eridisainiga õhuavad ja keretoonis küljekarbi katted toonis Dark Shadow metallik disainielementidega, kerevärvi rattakoopa äärised ja uksepaneelid ning toonis Dark Shadow metallik disainielementidega difuusor tagaspoileril
 • 19-tollised M-kergmetallveljed Double spoke style 715 M koos Run-flat rehvidega; saadaval ka teised veljevariandid
 • Sportistmed juhile ja kaassõitjale ees, tekstiilist „Micro Hexagon“ Sensatec Black või toonis Anthracite tekstiilist / Sensatecist hallide rõhujoontega; saadaval ka teised polstrid
 • Nahkkattega M-rool
BMW X2 sDrive20i F39 2018, mudel M Sport, Misano Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade

Mudel M Sport X

Mudel M Sport X on inspireeritud rallispordist. Toonis Frozen Grey metallik disain iseloomustab külgvaadet ja esi- ja tagakülge. See annab tugevat aktsenti ja rõhutab sõiduki kõrget hoiakut. Salongis rõhutavad mudeli M Sport detailid X-karakterit.
 • M Sport X-i kerepaketis on toonis Frozen Grey metallik sisemusega esispoiler, eridisainiga toonis Frozen Grey metallik ja keretoonis sisemusega õhuavad, toonis Frozen Grey metallik rattakoobaste äärised, uksepaneelid ja tagaspoileril asuv difuusor
 • 19-tollised M-kergmetallveljed Y-spoke style 722 M koos Run-flat rehvidega; saadaval ka teised veljevariandid
 • Sportistmed juhile ja kaassõitjale tekstiilist „Micro Hexagon“ Sensatec Black koos kollaste aktsentidega; saadaval ka teised istmekatted
 • Nahkkattega M-rool
BMW X2 sDrive20i F39 2018, mudel M Sport X, Sparkling Storm Brilliant Effect, kolm neljandikku tagantvaade
 • Mudel Advantage
 • Mudel M Sport
 • Mudel M Sport X

BMW X2 TEHNILISED ANDMED.

BMW X2 xDrive20i

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

131 (178) / 5000-5500

Kiirendus 0–100 km/h (s): 

7,3

Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud):

6,9-7,7

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

157-175

BMW X2 F39, Brooklyn Grey, eestvaade

BMW X2 HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X2-LE.

BMW X2 F39, Brooklyn Grey, kolm neljandikku tagantvaade koos avatud ukse ja kahe inimesega

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW X2 soetamiseks.

BMW SERVICES.

BMW X2 TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Hoolduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõigele mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta autoabiteenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW X2-le, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEITMED.

BMW X2 xDrive20i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,6–6,9
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 174–156

 

BMW X2 sDrive20i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,2–6,4
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 164–145

 

BMW X2 xDrive25e**
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,8–1,7
CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 42–38

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

 

** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • BMW X2 xDrive20i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,6–6,9
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 174–156

  BMW X2 sDrive20i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,2–6,4
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 164–145

  BMW X2 xDrive25e**
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,8–1,7
  CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 42–38

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  ** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.