TOETAB SINU LIIKUVUST. UUTEL VIISIDEL JA KÕIGIS KANALITES.

Uue BMW i3 ühenduvus ja juhiabisüsteemid.

TOETAB SINU LIIKUVUST. UUTEL VIISIDEL JA KÕIGIS KANALITES.

Uue BMW i3 ühenduvus ja juhiabisüsteemid.

TOETAB SINU LIIKUVUST. UUTEL VIISIDEL JA KÕIGIS KANALITES.Uue BMW i3 ühenduvus ja juhiabisüsteemid.

Ka teel olles ei jää sa millestki ilma. Alati kõigega kursis. Täpselt seda pakub BMW i3 oma rohkete digiteenuste ja juhiabisüsteemidega. Pole ime, et see on ikka oma turusegmendis kõige paremini ühendatud sõiduk. Seetõttu seostatakse seda ka pingevaba liikuvuse, mugavuse ja turvalisusega rohkem kui ühtegi teist sõidukit.

Loe lisaks
BMW i

BMW CONNECTED ÜHENDAB SINU IGAPÄEVAELU SÄRTSAKA SÕIDUNAUDINGUGA.

Ühenda oma BMW-ga. Rakendus BMW Connected on sinu digitaalse liikuvuse assistent, mis hoolitseb sinu vajaduste eest nii enne sõitu kui ka selle ajal. Sõidukiga on võimalik ühendus luua nutitelefoni, nutikella või Amazon Echo abil, et saata navigatsioonisüsteemi sihtkohti või vastu võtta teavitusi eelseisvate kohtumiste kohta, et alati õigeaegselt kohale jõuaks.

 • BMW Connected+

  BMW Connected+ liidab sinu BMW ja nutitelefoni ühtseks süsteemiks. Rakenduse BMW Connected isikustatud funktsioone saab kasutada nii auto sees kui sellest eemal. Jaga teavet sõidu kohta oma sõpradega, saa juhiseid otse oma sihtkohta või juhi oma nutikodu funktsioone. Teenuseperiood on üks aasta.

 • Paindlik baas: Open Mobility Cloud

  Isikustatud BMW Connected-teenuste aluseks on Open Mobility Cloud. Selle paindlik arhitektuur on üles ehitatud Microsoft Cloudi ja Azure’i andmeplatvormi integreeritud tööriistadele ja tehnoloogiale. Võimas süsteem töötleb ja esitab võimalikult suurest hulgast erinevatest allikatest kogutud andmeid. Platvormi paindlikkus võimaldab seda integreerida ja mastabeerida täiendavatele digitaalsetele puutepunktidele, näiteks uutele lõppseadmetele (lisanutitelefonid, nutikellad jne) või uutele partnerteenustele isegi tulevikus. BMW Connected+ pakub uut funktsiooni, kus Open Mobility Cloudiga sõiduk ühendub digitaalse puutepunktiga. See võimaldab digiteenuseid sõidukisse integreerida veelgi kiiremini.

 • Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine

  Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Veel on kaasas: Bluetooth Office ja tehniline tugi WiFi pääsupunkti loomiseks.

AMAZON ALEXA INTEGREERIMINE.

AMAZON ALEXA INTEGREERIMINE.

„Alexa, lisa ostunimekirja teepakid“ või „Alexa, mängi mulle mõni Pink’i lugu“. Amazon Alexa Car Integration võimaldab autos kasutada mugavalt hääljuhtimisega assistendi abi – just nagu koduski. Alexa vastuseid näidatakse ka visuaalselt sinu sõiduki keskpaneeli ekraanil.

* Amazon, Alexa ja kõik nendega seotud logod on Amazon.com, Inc.-i või selle sidusettevõtete kaubamärgid.

JUHI OMA KODU.

JUHI OMA KODU.

„Kas ma lülitasin tuled ja õhukonditsioneeri välja?“ Süsteemiga Control My Home ei ole selle pärast enam vaja muretseda, kuna enamikku olulistest nutikodu funktsioonidest saad juhtida ka sõidukis olevalt ekraanilt. Lisaks sellele saab alati vajadusel kiire ülevaate sinu ühendatud kodu puudutavatest olulisimatest andmetest. Teenuseperiood on kolm aastat.

PINGEVABA LIIKUVUS.

MEISTERLIK PLANEERIJA.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti BMW Connected rakendusega ja saada need otse oma BMW navigatsioonisüsteemi. Kui oled juba autos ning loonud oma nutitelefoniga Bluetooth-ühenduse, saad marsruudiabi sisse lülitada vaid ühe koputusega.

Loe lisaks

VALMIS. LÄKS!

Kas lukustasin oma auto uksed? Kuhu ma täpselt parkisin? Kaugjuhitavad teenused annavad rakenduse BMW Connected kaudu sinu sõidukile ligipääsu ka eemalt. Vilguta oma esitulesid, lülita sõidukis sisse kliimaseade või lukusta uksed nutitelefoniga olenemata sellest, kus ise sel ajal viibid. Teenuseperiood on kolm aastat.

Loe lisaks

PÜSI KONTAKTIS.

Kuhu edasi? Otsi uusi sihtkohti BMW Connected rakendusega ja saada need otse oma BMW navigatsioonisüsteemi. Kui oled juba autos ning loonud oma nutitelefoniga Bluetooth-ühenduse, saad marsruudiabi sisse lülitada vaid ühe koputusega.

Loe lisaks

EHE LAADIMISNAUDING.

Laadimine võib olla nii mugav ja paindlik: BMW digitaalse laadimisteenusega (DCS) laed sõidukit automaatselt kõige soodsama energiahinna ajal. See säästab elektrit ja võimaldab taastuvenergia kasutust

ÜLIMUGAV JUHIABI.

ÜLIMUGAV JUHIABI.

BMW i3 juhiabisüsteemidele saab alati loota. Need saavad hakkama liiklusummikute, tiheda liikluse ning töökindla automaatse parkimisega. Tipptehnoloogia turvalisus ja mugavus – et saaksid täielikult juhtimisele keskenduda.

 • Juhtimisassistent Plus

  Juhtimisassistent Plus varustus parandab silmanähtavalt ohutust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke- ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega, kiiruspiirangute teabesüsteemi, kaameraga püsikiirusehoidjat koos funktsiooniga Stop&Go ning ka liiklusummikute assistenti.

 • PARKIMISASSISTENT

  Parkimisassistent lihtsustab tänavaga paralleelsetele parkimiskohtadele parkimist. Keskpaneeli ekraanil näidatakse vabasid parkimiskohti, mille hulgast saab endale sobiva valida. Kui suunatuli on sisse lülitatud ja vajutatakse PDC nuppu, võtab süsteem automaatselt käiguvahetuse, roolimise, gaasi ja piduri üle ning pargib sõiduki täiesti automaatselt.

SINU TÄIENDAV LIIKUVUS.

CHARGENOW.

ChargeNow võrgustikku haldab täielikult BMW omanduses olev tütarettevõte Digital Charging Solutions GmbH, mis pakub laadimise täisteenust pidevalt kasvavas maailma suurimas avalike laadimispunktide võrgustikus. ChargeNow võrgustiku laadimispunkte näidatakse navigatsioonisüsteemis, rakenduses ja internetis.

Loe lisaks

PARKNOW.

ParkNow on BMW Groupi innovatiivne parkimislahendus, mis pakub pileti- ja sularahavaba parkimisteenust tänavatel ja parklates. Parkimist on mugav alustada ja peatada ning arvestus toimub minutipõhiselt, mis tähendab, et trahvid või ülemakstud summad jäävad minevikku.

Loe lisaks

REACHNOW.

ReachNow pakub BMW Groupi laiendatud OnDemand-liikuvuslahenduste valikut USAs ja Hiinas.
Loe lisaks

DRIVENOW.

DriveNow on BMW Groupi paindlik autojagamisteenus. Kliendid saavad sõidukeid broneerida spontaanselt täpselt sel ajal ja seal, kus vaja. Saadavalolevad sõidukid leiab DriveNow rakendusest, veebilehelt või otse tänavalt. Sõidu eest tasumine toimub alati minutipõhiselt.

Loe lisaks

SÄÄSTLIKKUS.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW i3 energiatarve ja CO2-heide (2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,3–15,2
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 310–285
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  BMW i3s energiatarve ja CO2-heide(2):
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO2-heide g/km (keskmine): 0
  Energiatarve kWh / 100 km: 17,2–16,1
  Sõiduulatus elektriga, km (keskmine): 285–270
  Kliendile suunatud elektriline sõiduulatus, km: kuni 260

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ning näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heited ja voolukulu“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.