BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, kolm neljandikku tagantvaade

THE X2

BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, kolm neljandikku tagantvaade

BMW X2 M35i: MUDELID JA VARUSTUS

Täiuslik võimsuse saavutamine läbi sportliku karisma ja erakordse mitmekülgsuse: BMW X2 M35i toob kananaha ihule. Suure eksklusiivse varustusevaliku ja disainiomadustega, intelligentsete juhiabisüsteemide ja uuenduslike digitaalteenustega pakub see kõike, mida kiirel rajal vaja läheb.

Loe lisaks
THE X2BMW X2 M35i: MUDELID JA VARUSTUS

BMW X2 M35i DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA.

Suurepärane sooritusvõime parimas vormis.

BMW X2 M35i avaldab muljet oma atleetliku karisma, erakordselt sportliku potentsiaali ja ainulaadse mitmekülgsusega. Avasta disaini, ajami ja šassii suurepärane varustus.

BMW X2 2018 F39 Sapphire Black metallik, külgvaade
BMW X2 M35i 2018 F39 M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor

BMW M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor.

Uue põlvkonna BMW TwinPower Turbo 2,0-liitrine neljasilindriline bensiinimootor tagab maksimaalse sõidurõõmu. See on nobeda jõuülekandega ja erakordselt hea reaktsiooniga ka madalatel pööretel, hoides samas madalal nii kütusekulu kui ka heitkogused.
BMW xDrive BMW X2 M35i F39, Sapphire Black metallik, lähivaade tagant

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X2 M35i F39 salong, sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X2 F39, M-sportvedrustus

M-sportvedrustus.

Kiired ja erakordsed roolimisomadused ning muljetavaldav mugavus on vedrustuse sõidukäitumise kullaproov. Sellele tipptasemele panevad aluse ühe liigendiga õõtshoovaga esisild, kompaktne hulkhoobvedrustusega tagasild ning eraldiseisev vedru/amortisaatori koost ja suur kerejäikus. Silla kinemaatika, gaasiamortisaatorid ja stabilisaatorid on täielikult orienteeritud dünaamikale.
BMW xDrive BMW X2 M35i F39, Sapphire Black metallik, M-sportpidurid, lähivaade rattast

M-sportpidurid.

M Sport pidurid koos tumesiniste mitmekolviliste ja M-tähisega pidurisadulatega tagavad erakordse pidurdusvõime. Sõiduki äärmiselt kõrge dünaamilise potentsiaalile kohandatuna võimaldavad need ka rõhutatult atleetlikumat sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.
BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, kaheosaline neerukujuline iluvõre, kolm neljandikku eestvaade

BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre toonis Cerium Grey.

BMW X2 M35i esiosa koos astmeliselt kujundatud Cerium Grey toonis BMW kaheosalise neerukujulise iluvõrega loob visuaalse mulje, mida ei ole võimalik mitte märgata.
BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, M-tagaspoiler, lähivaade tagant

M-tagaspoiler.

M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut teelt tõusmist. Esisillale tõmbejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, M-kergmetallveljed, lähivaade rattast

M-kergmetallveljed Double-spoke 716 M.

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 716 M, veljemõõduga 8J x 20, Jet Black läikivad, 225/45 R20 runflat-rehvid.
BMW X2 M35i F39 Sapphire Black metallik, välisilme, Cerium Grey toonis peeglikatted

Cerium Grey toonis peeglikatted.

BMW X2 M35i ainulaadse välisilme dünaamikat rõhutavad Cerium Grey toonis spetsiifilised detailid. Nende seas näiteks küljepeegliraamid.
BMW X2 M35i F39 salong, M-sportistmed

M-sportistmed.

Sportistmetel on kõrged istme- ja seljatoe polstrid, mis pakuvad juhile ja kaassõitjale optimaalset tuge kurvides ka sportliku sõidu ajal. Erinevalt standardistmetest on juhiistme kaldenurk, istme sügavus, reie tugi ja käetoe laius individuaalselt seadistatavad. Nende eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.

BMW X2 M35i JUHIABISÜSTEEMID.

BMW X2 M35i digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

Tänu rakenduse BMW Connected innovaatilistele BMW Connected+ teenustele saad BMW X2 M35i sõitjana alati kasutada optimaalset sõiduki ja nutitelefoni vahelist ühendust. Saad planeerida oma marsruute ja edastada need navigatsioonisüsteemile, jagada oma hetkeasukohta teistega reaalajas või vaadata oma marsruudi viimast, jala läbitavat osa kuni sihtkohani jõudmiseni nutitelefonist. Kujutle rakendust, mis muudab sinu elu lihtsamaks – BMW Connected teeb selle võimalikuks.

BMW X2 M35i 2018 F39 Sapphire Black metallik, kolm neljandikku eestvaade
BMW X2 M35i 2018 F39, salongi juhikoht, aktiivne püsikiirusehoidja funktsiooniga Stop&Go

Aktiivne Stop&Go funktsiooniga püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga kokkupõrke hoiatussüsteemiga pidurdusfunktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab juhi valitud kiiruse ja hoiab pikivahet eessõitva sõidukiga. Sõiduk võtab kiirendamise ja pidurdamise üle ning hoiab isegi aeglases liikluses eessõitva autoga enne valitud pikivahet – seda ka liiklusummikus seisma jäämisel.
BMW X2 M35i 2018 F39, salong, nahkkattega rool

Liiklusummikute assistent.

Liiklusummikute assistent vähendab juhi pingeid monotoonsetes liiklusoludes: Süsteem võimaldab kuni 60 km/h kiirusega sõitvas tihedas autodevoolus mugavalt edasi liikuda, mis muudab liiklusummikud vähem stressirohkeks. See hoiab automaatselt soovitud vahemaad eessõitjaga, reguleerib kiirust ja vajaduse korral peatab sõiduki ning abistab ka juhtimisel.
BMW X2 M35i 2018 F39, näidikukuva salongis, juhtimisassistent Plus

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt ohutust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega ning sõidurajalt eemalekandumise hoiatussüsteemi, kaugtulede ümberlülituse assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi, kaameraga püsikiirusehoidjat koos funktsiooniga Stop&Go ning ka liiklusummikute assistenti.
BMW X2 M35i 2018 F39 salong, näidikukuva, Head-up Display

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Ekraan näitab mitmesugust teavet, nagu kiirus, navigeerimisjuhised, teave kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni- ning meelelahutuse infot.
veebikeskkond BMW X2 M35i 2018 F39 salong

veebikeskkond.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Veebikeskkonna kaudu saate oma sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu piiranguteta voogedastada kuni 30 miljonit lugu, millele annab ligipääsu BMW muusikapartner Spotify.
BMW X2 M35i 2018 F39, salong, Navigation Plus

Navigation Plus.

Paketis Navigation Plus sisaldub BMW Head-Up Display, iDrive puutetundlik juhteseade, sisseehitatud 8,8-tolline puuteekraan ning kõrglahutusega 5,7-tolline TFT ekraan armatuurlauas. Süsteemi juhitakse intuitiivselt iDrive puutetundliku juhteseadme, menüü otsenuppude ja kaheksa mugava kiirvalikuga, hääljuhtimisega või puuteekraani interaktiivsete paanidega.
BMW X2 M35i 2018 F39 näidikukuva, reaalajas liiklusteave

Reaalajas liiklusteave.

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja kalkuleerib vajadusel alternatiivse marsruudi. Piirkondlik ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.
BMW X2 M35i 2018 F39 salong, Concierge‘i teenused

Concierge‘i teenused.

Kas homme on Roomas päikesepaisteline ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.
BMW X2 M35i 2018 F39 salong, Apple CarPlay®

Apple CarPlay® valmidus.

Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega, nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Võid kasutada ka roolil asuvat hääljuhtimisnuppu, et saada juurdepääs Sirile, Apple™-i hääljuhtimisega virtuaalassistendile.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW X2 M35i:
    Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,6-8,1
    CO₂-heide g/km (keskmine): 174-185

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.