BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, madal võttenurk
Performance and torque306 HP, 225 KW, 450 NM
MootorBensiin

X2

BMW M

BMW X2 M35i: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Performance and torque306 HP, 225 KW, 450 NM
MootorBensiin
X2BMW X2 M35i: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Ei ole valitav, kuid valib sinu: BMW X2 M35i on äärmiselt atleetlik ja ülimalt sportlik. See M-perekonna liige püsib teel veelgi kindlamalt tänu oma teravale disainile ja jõulistele proportsioonidele, võrreldes standardse BMW X2 mudeliga.

BMW X2 M35I DISAIN.

SUUREPÄRANE SOORITUSVÕIME PARIMAS VORMIS.

BMW X2 M35i avaldab muljet oma atleetliku karisma, erakordselt sportliku potentsiaali ja ainulaadse mitmekülgsusega. Avasta atraktiivne varustus disaini valdkonnas.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, kaheosaline võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, kolm neljandikku eestvaade

Võrkdisainiga BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre on viimistletud Cerium Grey värvitoonis ja selle siseküljel on hoolikalt kujundatud muster. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ja väärtust ning lisab rõhku kõrge kvaliteedi ja dünaamikaga detailidele.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, M-tagaspoiler, lähivaade tagant

M-tagaspoiler.

M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut tõstejõudu. Tagasillale tõmbejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, M-kergmetallveljed, lähivaade rattast

M-kergmetallveljed Double-spoke 716 M.

20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 716 M, veljemõõduga 8J x 20, Jet Black läikivad, 225/45 R20 runflat-rehvid.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, Cerium Grey toonis peeglikatted, välisilme

Cerium Grey toonis peeglikatted.

BMW X2 M35i ainulaadse välisilme dünaamikat rõhutavad Cerium Grey toonis spetsiifilised detailid. Nende seas näiteks küljepeegliraamid.
BMW X2 M35i (F39), M-sportistmed, salong

M-sportistmed.

Sportistmetel on kõrged istme- ja seljatoe polstrid, mis pakuvad juhile ja kaassõitjale optimaalset tuge kurvides ka sportliku sõidu ajal. Erinevalt standardistmetest on juhiistme kaldenurk, istme sügavus, reie tugi ja käetoe laius individuaalselt seadistatavad. Nende eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.

BMW X2 M35I SÕIDUDÜNAAMIKA.

LÕPUTU VÕIMSUS.

Esisillas oleva mehaanilise M-sportdiferentsiaali, intelligentse BMW xDrive’i nelikveosüsteemi ja võimsate M-sportpidurite koostöös pakutakse ülimaid sõiduomadusi ja ülitäpset juhitavust, mis kehtestab uued standardid selles sõidukiklassis.
BMW X2 M35i (F39), M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor

M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: BMW M TwinPower Turbo 4-silindriline bensiinimootor on eriti võimas, sest see on varustatud uute kolbide, suurema turboülelaaduri, optimeeritud sisselaskeõhu suunamise, suure jõudlusega jahutuspaketi ja ventiiliga käitatava M-väljalaskesüsteemiga.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, BMW xDrive, lähivaade tagant

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X2 M35i (F39), sportkäigukast, salong

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X2 M35i (F39), M-sportvedrustus

M-sportvedrustus.

Kiired ja erakordsed roolimisomadused ning muljetavaldav mugavus on vedrustuse sõidukäitumise kullaproov. Sellele tipptasemele panevad aluse ühe liigendiga õõtshoovaga esisild, kompaktne hulkhoobvedrustusega tagasild ning eraldiseisev vedru/amortisaatori koost ja suur kerejäikus. Silla kinemaatika, gaasiamortisaatorid ja stabilisaatorid on täielikult orienteeritud dünaamikale.
BMW X2 M35i (F39), Sapphire Black metallik, M-sportpidurid, lähivaade rattast

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.

BMW X2 M35I JUHIABISÜSTEEMID.

BMW X2 M35I DIGITAALSED TEENUSED JA INTELLIGENTSED JUHIABISÜSTEEMID.

Tänu BMW X2 M35i uuenduslikule rakendusele My BMW App saad alati nautida optimaalset ühendust nutitelefoni ja sõiduki vahel. Saad planeerida oma marsruute ja edastada need navigatsioonisüsteemile, jagada oma hetkeasukohta teistega reaalajas või vaadata oma marsruudi viimast, jala läbitavat osa kuni sihtkohta jõudmiseni nutitelefonist. Kujutle rakendust, mis muudab sinu elu lihtsamaks – BMW Connected teeb selle võimalikuks.
BMW X2 M35i (F39), juhikoht, aktiivne püsikiirusehoidja funktsiooniga Stop&Go, salong

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga kokkupõrke hoiatussüsteemi ja pidurdusfunktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab juhi valitud kiiruse ja hoiab pikivahet eessõitva sõidukiga. Sõiduk võtab kiirendamise ja pidurdamise üle ning hoiab isegi aeglases liikluses eessõitva autoga enne valitud pikivahet – seda ka liiklusummikus seisma jäämisel.
BMW X2 M35i (F39), nahkkattega rool, salong

Liiklusummikute assistent.

Liiklusummikute assistent vähendab juhi pingeid monotoonsetes liiklusoludes: süsteem võimaldab kuni 60 km/h kiirusega sõitvas tihedas autodevoolus mugavalt edasi liikuda, mis muudab liiklusummikud vähem stressirohkeks. See hoiab automaatselt soovitud vahemaad eessõitjaga, reguleerib kiirust ja vajaduse korral peatab sõiduki ning abistab ka juhtimisel.
BMW X2 M35i (F39), juhtimisassistent Plus, näidikukuva salongis

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt turvalisust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke- ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega, sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemi, kaugtulede assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi ja kaameraga tempomaati koos funktsiooniga Stop&Go.
BMW X2 M35i (F39), Head-up Display, näidikukuva salongis

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Ekraan näitab mitmesugust teavet, nagu kiirus, navigeerimisjuhised, teave kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni- ning meelelahutuse infot.
BMW X2 M35i (F39), Navigation Plus, salong

Navigation Plus.

Paketis Navigation Plus sisaldub BMW Head-Up Display, iDrive’i puutetundlik juhteseade, sisseehitatud 8,8-tolline puuteekraan ning kõrglahutusega 5,7-tolline TFT-ekraan armatuurlauas. Süsteemi juhitakse intuitiivselt iDrive’i puutetundliku juhteseadme, menüü otsenuppude ja kaheksa mugava kiirvalikuga, hääljuhtimisega või puuteekraani interaktiivsete paanidega.
BMW X2 M35i (F39), reaalajas liiklusteave, salong

Reaalajas liiklusteave

Miks kulutada aega liiklusummikus istumisele? Reaalajas liiklusteabe abil jõuad oma sihtkohta kiiremini ja efektiivsemalt. See jälgib liiklusolusid praktiliselt reaalajas ja arvutab vajaduse korral alternatiivse marsruudi. Piirkondlik ohtude eest hoiatav süsteem teavitab sind ka rasketest teeoludest või avariidest.
BMW X2 M35i (F39), Concierge‘i teenused, salong

Concierge‘i teenused.

Kas Roomas on homme ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.
BMW X2 M35i (F39), nutitelefoni integreerimine, salong

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega liideseid Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.
BMW X2 M35i (F39), veebipõhine meelelahutus, salong

Veebipõhine meelelahutus.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Veebikeskkonna kaudu saate oma sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu piiranguteta voogedastada kuni 30 miljonit lugu, millele annab ligipääsu BMW muusikapartner Spotify.

BMW X2 M35i TEHNILISED ANDMED.

BMW X2 M35i.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

225 (306) / 5000-6250

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,9

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

7,6 - 8,1

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

174 - 184

BMW X2 M35i (F39), Black Sapphire metallik, tehnilised andmed

BMW X2 M35i HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW X2 M35i BMW FINANTSTEENUSED.

BMW X2 M35i (F39), Black Sapphire metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõites

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW X2 M35i soetamiseks.

BMW SERVICES.

BMW X2 M35I TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega – see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu
  • Sõiduki kontroll
  • Mikrofiltri kontroll
  • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu teeninduspartner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõigele mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma teeninduspartneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW X2 M35i kohta, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEITMED.

BMW X2 M35i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,1–7,5
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 185–170

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

  • BMW X2 M35i
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,1–7,5
    CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 185–170

    Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html