BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, eestvaade
Sooritusvõime374 hj (275 kW)
MootorBensiinDiisel

4. SEERIA

BMW M

TÄIESTI UUS BMW M440i
xDRIVE GRAN COUPÉ.

Sooritusvõime374 hj (275 kW)
MootorBensiinDiisel
4. SEERIATÄIESTI UUS BMW M440i<br/> xDRIVE GRAN COUPÉ.

Võimsus, täpsus ja puhas esteetika. Täiesti BMW M440i xDrive Gran Coupé süda on 275 kW (374 hj) BMW M TwinPoweri kuuesilindriline rida-bensiiniga töötav reasmootor. Koostöös täiuslikult häälestatud M-tüüpi vedrustuskomponentidega annab see sportliku sõidudünaamika, mis muudab BMW M440i xDrive Gran Coupé staatuse põhimõtteks – ja ka visuaalselt, tänu spetsiaalse M-disaini kujunduselementidega sujuvalt kujundatud välisilmele ning sportlikule ja kaasaegsele salongile, kus on palju ruumi. Kokkuvõttes pakub viieukseline Gran Coupé sooritusvõime, mugavuse ja igapäevase praktilisuse kõrget taset. 8,5–8,0 CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 194–181

Loe lisaks

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – SOORITUSVÕIME.

Jõuülekanne, vedrustus ja sooritusvõime.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Võimas ja sportlik sõidudünaamika, millel on suur funktsionaalsus ja sobivus igapäevaseks kasutamiseks.
 • BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline rida-bensiiniga töötav 374 hj reasmootor
 • Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast
 • Intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive
 • 275 kW (374 hj), 500 Nm, 0–100 km/h 4,7 s
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

BMW M440i xDrive Gran Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

Sportlik ilme kõigis üksikasjades: BMW M440i xDrive Gran Coupé muljet avaldav sooritusvõime põhineb kõrgelt arenenud jõuülekande tehnoloogiatel ja spetsiaalselt selle mudeli jaoks kohandatud vedrustusel. M-disainile omase sõidutunnetuse määravad võimas ja vabalt pöörlev BMW M TwinPower Turbo mootor, otsesed juhtimisomadused ja täpne juhitavus. Spetsiaalse M-disaini omadused Cerium Grey ja sportlik salong rõhutavad veelgi sõiduki sportlikku iseloomu.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, külgvaade, seismas
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor

BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline rida-bensiiniga töötav reasmootor.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: M TwinPower Turbo kuuesilindriline rida-bensiinimootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll-turboülelaadur pakuvad suurepärast väljundvõimsust. 

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, kohanduv M-vedrustus, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade, lähivõte

Kohanduv M-vedrustus

Adaptiivne M-vedrustus reguleerib end kogu aeg elektrooniliselt tee- ja sõidutingimuste järgi. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustuse omadusi, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, kohanduv sportrool, juhikoht koos nahkkattega M-rooliga

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu ajal juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast, käiguvalits, keskkonsool

Steptronic-sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetus labadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldab nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakpoolses S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M-sportpidurid, M-kergmetallvelg, lähivõte

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on M-logoga sinist värvi (lisavarustuses kõrgläikega punast värvi) nelja kolviga fikseeritud pidurisadulad ees ja ühe kolviga liikuvad sisemiselt ventileeritud pidurisadulad taga ning suuremad pidurikettad, mis kindlustavad pidurite suurepärase sooritusvõime. Sõiduki väga kõrgele dünaamilise potentsiaalile kohandatult võimaldavad need ka erakordselt atleetlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M-disainiga neerukujuline iluvõre, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik

M-disainiga neerukujuline iluvõre.

M-i kõrgläikega Shadow Line sisaldab hulgaliselt kõrgläikega musta värvi välisvarustuse detaile: külgraami liistud, aknaorvade liistud, küljepeeglite katted, eesmised nurgad ja jalad, B- ja C-piilari viimistluspaneelid ning tagauste aknajuhikud ja neerukujuline iluvõre.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M-aerodünaamikapakett, BMW Individual Frozen Pure Grey metallik, eestvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos M-disainiga esi- ja tagaspoileriga sõiduki värvilistes disainielementides musta kõrgläikega külgmistel aknalaudadel ja musta kõrgläikega mitmeosaline difuusori sisedetail annab edasi puhast dünaamikat ja sportlikku iseloomu.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Individuali kergmetallveljed 862 I, Frozen Pure Grey metallik

20-tollised BMW Individuali aerodünaamilised veljed 862 I.

20-tollised BMW Individuali aerodünaamilised veljed 862 I Bicolour Black Grey hübriidrehvid, läikivad, ees mõõduga 8,5J × 20 ja rehvidega 245/35 R20, taga 9J × 20 rehvimõõduga 255/35 R20.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, sportistmed, salong

Sportistmed juhile ja kaasreisijale.

Juhi ja kaasreisija sportistmed pakuvad oma kõrgete servadega optimaalset külgtuge ja on reite kohalt manuaalselt reguleeritava istmepadjaga. Esi- ja tagumist asendit, istme kõrgust ja istme nurka saab reguleerida käsitsi.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, nahkkattega M-rool, salong, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli „Walknappa“ nahast musta värvi ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.

JUHIKOHT JA TEHNOLOOGIAD.

BMW M440i xDrive Gran Coupé juhtimiskontseptsioon, digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Selgus, mugavus ja turvalisus ülimal tasemel: paljud uuenduslikud tehnoloogiad toetavad sind teekonnal mitmel viisil. Keskendu peamisele – BMW M440i xDrive Gran Coupé absoluutne sportlik sõidunauding.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Live Cockpit Professional, salong

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetekraani, koosnedes 10,25-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW intelligentne isiklik assistent, salongi keskpaneeli ekraan

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõiduki ekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Ütle loomulikud käsud mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, juhtimisassistent Professional, salongi keskpaneeli ekraan

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, parkimisassistent Plus, salongi keskpaneeli ekraan

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. See sisaldab muuhulgas ümberringivaadet koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, samuti külgmist parkimisassistenti, avariipidurdusfunktsiooni, aktiivset parkimiskontrolli, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistenti ja tagurdamise abisüsteemi.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, nutitelefoni integreerimine, Apple CarPlay Android Auto, salongi keskpaneeli ekraan

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimine ühendab sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay ja Android Auto liidese kaudu sinu sõidukiga. See võimaldab sul funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt keskpaneeli ekraani kaudu kasutada.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26, BMW digitaalne võti, nutitelefoniga autouks

BMW digitaalne võti.

See hoiab sinu BMW alati ajakohasena. Tarkvara kauguuendused lubavad uuendusi alla laadida My BMW rakenduse kaudu või sõidukis endas ning seejärel uuendused installida.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ TEHNILISED ANDMED.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Mootori võimsus kW (hj):

275 (374)

Max pöördemoment (Nm):

500

Kiirendus 0–100 km/h (s):
4,7
Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

8,5–8,0

BMW 4. seeria Gran Coupé G26, tehniliste andmetega joonis
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.
BMW 4. seeria Gran Coupé G26 BMW Individual Aventurine Red metallik, kolm neljandikku eestvaade

UHIUUS BMW 4.SEERIA GRAN COUPÉ.

Viieukseline BMW 4. seeria Gran Coupé avaldab muljet dünaamika, funktsionaalsuse ning kvaliteetse ja avara salongiga

BMW 4. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ BMW FINANTSTEENUSED.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, kolm neljandikku tagantvaade, modelliga

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW M440i xDrive Gran Coupé soetamiseks.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ HOOLDUS JA ABISÜSTEEMID.

BMW Service’i töötaja aitab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW M440i xDrive Gran Coupé kohta, võta ühendust meie lähima BMW esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW M PERFORMANCE’I TARVIKUD JA LISAVARUSTUS BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ JAOKS.

Avasta BMW 4. seeria Gran Coupé M-mudeli erivarustus ja kasulikud lisatarvikud.

BMW M440i xDrive Gran Coupé pakub dünaamilist sõidunaudingut ja erinevat sportlikku varustust. BMW M Performance’i eripärased disainivalikud pakuvad välisilme ja salongi jaoks tipptasemel motospordi iseloomu. BMW originaaltarvikud, mis sobivad ideaalselt sõidukile kvaliteedi ja disaini poolest, võimaldavad teil oma BMW M440i xDrive Gran Coupé täiuslikult oma eelistuste järgi kohandada.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita stiili: M Performance’i neerukujuline iluvõre on tehtud esmaklassilisest süsinikkiust. Eriti elegantseks, sportlikuks ja individuaalseks väljanägemiseks.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M Performance’i küljepeegli süsinikkiust katted

M Performance’i süsinikkiust küljepeeglikatted.

Rabavad süsinikkiust M-küljepeeglikatted rõhutavad auto tipptaset ja lisavad sellele individuaalset sportlikkust.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor

M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor.

Süsinikkiust M Performance’i tagadifuusor loob veelgi modernsema välimuse ja tugevdab sõiduki sportlikku ilmet.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, 20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke 868 M Bicolor (Night Gold, poleeritud), suverataste täiskomplekt

20-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke 868 M Bicolor (Night Gold, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt.

Eksklusiivsed 20-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 868 M toonis Bicolor Night Gold, poleeritud. Suverataste täiskomplekt rehvirõhu kontrollsüsteemiga.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M Performance’i rool

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud rool pakub suurepärast roolitunnetust, mis parandab rooli reageerimisvõimet.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, M Performance’i Alcantaraga kaetud käetugi

M Performance’i Alcantaraga kaetud käetugi.

Väikesed detailid muudavad palju: Alcantaraga kaetud M Performance’i keskmine käetugi lisab juhikohale eksklusiivse motospordi ilmega viimistluse.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, 18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey

18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey.

18-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke 853 Gunmetal Grey. Talverataste täiskomplekt rehvirõhu jälgimisega, sobib lumekettidega, ratta suurus 8,5J x 18.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW katuseboks 320 toonis Black/Titanium Silver

BMW katuseboks 320 toonis Black/Titan Silver.

BMW toonis Black/Titanium Silver suletav katuseboks, ligipääsetav mõlemalt küljelt, mahutavusega 320 liitrit, ühildub kõigi BMW pakiraamisüsteemidega.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW jalgrataste katuseraam

BMW jalgrataste katuseraam.

BMW jalgrataste katuseraam on ohutu transpordilahendus võistlus-, maantee- või lasteratastele, samuti kuni 20 kg kaaluvatele maastikuratastele.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt sobivad BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Musta värvi koos BMW logoga.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumimatt.

Libisemisvastane ja veekindel BMW ideaalselt sobituv pakiruumimatt pakiruumi mustuse ja niiskuse eest kaitsmiseks. Musta värvi koos BMW logoga.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021, BMW Advanced Car Eye 2

BMW Advanced Car Eye 2.

Häire korral salvestab ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera automaatselt auto ees ja taga toimuva.

BMW TEENUSED BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ JAOKS.

Teenusepakkumised ja -paketid BMW 4. seeria Gran Coupé M-mudelile.

BMW seab teenindusstandardeid ning on sinu ja su BMW M440i xDrive Gran Coupé jaoks alati olemas. Rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks õnnetuste puhul saadaval ööpäev läbi – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikule funktsioonile BMW Teleservices teavitab su BMW M440i xDrive Gran Coupé oma BMW teeninduspartnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga iseseisvalt ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati kaitstud.
BMW Service Inclusive, naine BMW teeninduskeskuse ees

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sportliku sõidu nautimisele oma BMW M440i xDrive Gran Coupéga. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Pakett tuleb uue autoga automaatselt kaasta ning sisalduvad teenused ja hooldustööd on 5 aasta jooksul tasuta.
Lisateave
BMW Teleservices, naine nutitelefoniga BMW ukse juures

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW M440i xDrive Gran Coupé sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW teeninduspartnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu teeninduspartner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma BMW M440i xDrive Gran Coupé internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma teeninduspartneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave
BMW Roadside Assistance, naine nutitelefoniga BMW ees

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave

BMW M440i xDrive Gran Coupé kütusekulu ja CO₂-heitmed.

BMW M440i xDrive Gran Coupé
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,5–8,0
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 194–181


Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

BMW M440i xDrive Gran Coupé kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • BMW Individuali lisavarustus mudelile BMW M440i xDrive Gran Coupé on saadaval eeldatavalt märtsist 2022.

  BMW M440i xDrive Gran Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,5–8,0
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 194–181

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks vastavalt mõõtemenetlusele ja vastavad määrusele (EL) 715/2007 muudetud kujul. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult vastavalt WLTP-le. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetoditest on leitav veebilehel www.bmw.de/wltp.