Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW elektriline Gran Coupé

BMW CONCEPT i4

BMW CONCEPT i4: TÄIESTI ESIMESE TÄISELEKTRILISE BMW GRAN COUPÉ OLULISED OMADUSED

Oled sa valmis seniolematuks elektri jõul toimuvaks sõidunaudinguks? BMW Concept i4 on esimene täiselektriline BMW Gran Coupé - ja kütkestav näide sellest, kuidas BMW on elektriajami süsteemi kasutusele võtnud. Varustatud viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogiaga, näitab BMW Concept i4 hingetuksvõtvat sooritusvõimet. Juhti ja reisijaid ootab vapustavalt sportlik sõidutunnetus, mida ei saa väljendada üksnes arvudega. See peaaegu hääletu dünaamiline jõu arendus on midagi sellist, mida tuleb lihtsalt kogeda. Silmapaistva sõidumaaga kuni 600 kilomeetrit kehtestab uuenduslik BMW elektriauto uued standardid igapäevaseks kasutamiseks ja pikkade vahemaade läbimiseks.


Avasta täiesti uue BMW Concept i4 sportlik ja elegantne disain koos nüüdisaegse esteetikaga ning saa põnev ülevaade esimesest täiselektrilisest premium-keskklassi mudelist BMW i4, mis tuleb turule 2021. aastal.

Loe lisaks
BMW CONCEPT i4BMW CONCEPT i4: TÄIESTI ESIMESE TÄISELEKTRILISE BMW GRAN COUPÉ OLULISED OMADUSED

BMW CONCEPT i4 OLULISEMAD OMADUSED.

Avasta disain, dünaamika, sõidumaa ja uuenduslikud funktsioonid.

Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé välisilme

BMW CONCEPT i4 VÄLISILME.

Elektriseeriv igas mõttes.

BMW Concept i4 disainis kohtub elektriline liikuvus esteetika, dünaamika ja jätkusuutlikkusega. Samal ajal pakub nüüdisaegne ja elegantne välisilme põnevat kontrasti äärmuslikule sõidudünaamika kogemusele. Täiuslikult tasakaalukad Gran Coupé proportsioonid moodustavad autentse ja enesekindla välimuse: pikk teljevahe, pikendatud katusejoon ja lühikesed ülendid loovad sportlikkusest ja elegantsist rikka põhiprofiili. Selle tulemusena pakub BMW Concept i4 tõeliselt elektriseerivat pilku BMW i4 seeriatootmisvalmis sõidukile ja BMW Gran Coupé elektriajastule.

Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé salong

BMW CONCEPT i4 SALONGI DISAIN.

Innovatsioon kohtub minimalismiga.

BMW Concept i4 ruumikas salong on ere ja kiirgab tänapäevast elegantsi. Salongi kumera ekraaniga esiosas keskendub kõik juhile. Juhikoha ümbruses valitseb salongis lihtsustatud stiil. Juhtimisseadmete taotluslik vaoshoitus loob nüüdisaegse, kuid samal ajal luksusliku õhustiku. Interjööri kõrgetasemelist iseloomu toetavad soojad kuld-pronksi tooni kroomdetailidega aktsentvärvid ja eksklusiivsed klaaskristallidega viimistletud juhtnupud. Lõpptulemuseks on selgelt struktureeritud salong, mis loob helge, moodsa ja õhulise efekti, mis väljendab optimaalselt elektromobiilsuse rahulikkust ja autoriteeti.

Täiselektrilise BMW Concept i4 2020 G26 sõidudünaamika, BMW Gran Coupé sõidumaa

BMW CONCEPT i4 SÕIDUDÜNAAMIKA JA SÕIDUMAA.

Dünaamiline sportlane, pikamaasõidu omadustega.

Olles varustatud viienda põlvkonna BMW eDrive tehnoloogiaga, näitab BMW Concept i4 hingetuksvõtvat sooritusvõimet. Spetsiaalselt BMW i4 jaoks välja töötatud elektrimootor pakub maksimaalset võimsust kuni 390 kW (530 hj), mis on võrreldav BMW praeguse V8 sisepõlemismootoriga. Ääretult dünaamiliselt ja peaaegu hääletult kiirendab see 0–100 km/h vaid 4,0 sekundiga; tippkiirus ületab 200 km/h. Koos spordigeenidega omab BMW Concept i4 ka pikamaasõidu omadusi: efektiivne sõidukontseptsioon võimaldab läbida kuni 600 kilomeetrit.

Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé kumer digitaalne ekraan

BMW CONCEPT i4 INNOVAATILINE JUHTIMIS-KONTSEPTSIOON.

Uus fookus juhil.

Esmakordselt esitleb BMW Concept i4 ikoonilist kumerat ekraani, kus katkematu ekraanigrupp ühendab teabeekraani ja keskpaneeli ekraani üheks, juhi poole suunatud esituspinnaks. Ergonoomiliselt optimeeritud kumer ekraan, mida saab näha tulevastes seeriamudelites BMW i4 ja BMW iNEXT, keskendub juhile ja hõlbustab puutetundlikku juhtimist, andes samal ajal juhikohale väga tänapäevase ilme. Kumer ekraan lisab BMW elektriajastule digitaalse näo ja lubab heita pilgu BMW järgmise operatsioonisüsteemi põlvkonnale, mida saab sõidukites kasutada alates 2021. aastast.

" BMW Concept i4 disain inspireerib oma fantastiliste proportsioonidega,väljendusrikka iseloomu ja muidugi suure tähelepanuga detailidele. "
Domagoj Dukec, BMW peadisainer

BMW CONCEPT i4 DISAIN.

Uue põlvkonna elektriseeritud esteetika.

BMW Concept i4 tähistab uute BMW Gran Coupé elektriajastu algust. Selge kerejoon, pikendatud katusejoon ja õrnalt skulptuurne vorm annavad sõidukile atleetliku ja elegantse välimuse, mida veelgi rõhutab uudne välisvärv Frozen Light Copper. Täpsed kontuurid rõhutavad veelgi selle täiselektrilise sõiduki silmapaistvat dünaamilisust. Lisaks viitavad sinised elemendid ees, küljel ja taga selle tulevikku suunatud BMW Gran Coupé i-päritolule. BMW Concept i4 juhikoht on minimalistliku kujundusega ja suunatud sihikindlalt juhile suure kumera ekraani abil, mis on keskseks näidikute kuvajaks. Klaasist panoraamkatusega kerge ja õhulise disainiga salong väljendab samal ajal elektri jõul sõitmise rahulikkust ja autoriteetsust.
Välisilme 1 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme 2 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme 3 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme, 4, BMW Concept i4 2020 G26, elektriauto, täiselektriline, BMW Gran Coupé, külgvaade
Salong 1 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong 2 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong 3 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong, 4, BMW Concept i4 2020 G26, elektriauto, täiselektriline, BMW Gran Coupé, lähivaade uksele koos küljepeegliga
Välisilme 1 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme 2 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme 3 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Välisilme, 4, BMW Concept i4 2020 G26, elektriauto, täiselektriline, BMW Gran Coupé, külgvaade
Salong 1 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong 2 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong 3 Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé
Salong, 4, BMW Concept i4 2020 G26, elektriauto, täiselektriline, BMW Gran Coupé, lähivaade uksele koos küljepeegliga
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 1
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 2
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 3
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 4
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 5

BMW CONCEPT i4 OLULISEMAD DISAINIOMADUSED.

Suur ja eksklusiivne vertikaalne BMW neerukujuline iluvõre ning kaks kitsakujulist Laserlight LED-esituld mõlemal küljel annavad BMW Concept i4 esiosale iseloomuliku välimuse. Olenemata vaatenurgast viitavad neljaukselise Gran Coupé ümber olevad sinised stiilielemendid elektrigeenidele ja annavad tunnistust kuulumisest BMW i perekonda. BMW Concept i4 tagaosa istub madalal maantee kohal ja rõhutab laia horisontaalset kuju. Kitsad L-kujulised tagatuled jätkavad disainijoont, luues rahu ja modernsuse autoriteetse lõpliku välimuse. Arvukad aerodünaamilised detailid, näiteks difuusorielemendid tagaosas ja eksklusiivselt kujundatud veljed, mitte ainult ei optimeeri veeretakistust, vaid toonitavad samal ajal ka dünaamilist üldmuljet. Kumer ekraan ja käiguvaliku lüliti pakuvad salongis futuristlikku modernsust koos maksimaalse suunatusega juhile. Detailid, nagu näiteks iDrive juhtseade ja istmete mälufunktsioonide lülitid ustel, on viimistletud luksusliku kristallklaasiga. Nüüdisaegse disainikursuse võtavad kokku tekstiili/naha kombinatsiooniga hästi valitud jätkusuutlikest materjalidest istmed.

Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 1
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 2
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 3
Täiselektriline BMW Concept i4 2020 G26, BMW Gran Coupé, pilt 4

BMW CONCEPT i4 DISAINIPROTSESS.

BMW ikooniline elektriline heli

BMW IKOONILINE ELEKTRILINE HELI.

BMW Concept i4 heli.

BMW Concept i4 iseloomustab mitte ainult individuaalne disain, vaid ka oma eriline heli. Selle töötas välja BMW IconicSounds Electric kaubamärgi all maailmakuulus helilooja Hans Zimmer koos BMW helikujundaja Renzo Vitalega. BMW IconicSounds Electric eesmärk on muuta BMW elektrisõidukid emotsionaalseks ja kuuldavaks individuaalsete helimaailmade abil. BMW Concept i4 heli on täiuslik - ühendades BMW mineviku ja tuleviku. See annab juhile tunde, et väljenduspiirid puuduvad. Heli on mitmekesine, üllatav ning annab kerguse ja läbipaistvuse tunde. Siin on võimalik kogeda BMW Concept i4 ainulaadset helimaailma, alates sõiduhelidest režiimis „Core“ kuni režiimi „Sport“ intensiivsemate ja rõhutatud helideni. Siia kuulub ka ukse avamise akustiline esitamine ja stardiheli sõiduki käivitamisel.

Loe lisaks