BMW e-liikuvus BMW e-liikuvuse ülevaade

BMW ELEKTRILINE LIIKUVUS.

BMW ELEKTRILINE LIIKUVUS.

Liitu sinagi meiega ja avasta BMW elektriautode ja pistikhübriidide maailm.

Ligi viis aastakümmet uurimis- ja arendustegevust on viinud meid sinnamaale, et saame säästliku ja keskkonnahoidliku liikuvuse lõpuks erinevate elektrifitseeritud automudelite näol teedele tuua. Lisaks täiselektrilistele mudelitele, nagu uus BMW iX, BMW iX3, BMW i3 ja BMW i3s või BMW i4 leiab meie valikust ka turu suurima valiku pistikhübriidautosid, mis on loodud pakkuma parimat mõlemast maailmast kõikide elustiilide ja vajaduste jaoks. Muljetavaldav sõiduulatus ja BMW Chargingu kõikehõlmav pakett teevad elektrisõidukite kasutamisest ja nende laadimisest senisest paindlikuma, mugavama, lihtsama ja keskkonnahoidlikuma kogemuse. Autotootjana peame kinni Pariisi kliimaleppe eesmärkidest ning soovime olla kõige edukam ja säästlikum tippklassi liikuvusvõimaluste pakkuja. Lõppude lõpuks pole säästlikkus lihtsalt järjekordne trend, vaid üleskutse tegutsemiseks.

Loe lisaks

IGAÜKS LIIGUB TULEVIKU SUUNAS MÖÖDA OMA RADA.

BMW elektriline liikuvus.

Selleks et igaühel oleks sobiv valik, on BMW töötanud välja kolm erinevat elektrifitseeritud ja säästlikku liikuvuslahendust: elektriauto, pistikhübriid ja kerghübriid. Nii anname kõikidele oma klientidele mitmekülgse ja individuaalset lähenemist toetava valiku, parandades samas kogu oma autopargi ökoloogilist tasakaalu.

BMW e-liikuvus BMW eDrive’i tehnoloogiad elektriauto

ELEKTRIAUTO.

100% elektriline sõidunauding: Avasta see ainulaadne tunne, mille annab sõitmine BMW elektriautoga. Saad heitmevabalt nautida nii elektrimootori kompromissitult otsest reageerimist kui ka revolutsioonilisi kiirenduse omadusi ja äärmiselt väledat sõidukäitumist. Ja muidugi see tunne, kui libised peaaegu hääletult, nagu õhus hõljudes, läbi liikluse.
Avasta BMW elektriautod
BMW e-liikuvus BMW eDrive’i tehnoloogiad hübriidauto pistikhübriid

PISTIKHÜBRIID.

Ülim ökonoomsus, äärmine mugavus ja eksklusiivne sõidudünaamika: need on BMW pistikhübriidide peamised tunnused. Meie pistikhübriidid on mitmekülgsemad kui mis tahes muud tüüpi sõidukid ning ühendavad parima mõlemast maailmast. Tänu elektrilisele sõidurežiimile saad alati valida endale sobivaima stiili ning viia heitmed nulli vaid ühe nupuvajutusega.
Avasta BMW pistikhübriidid
BMW e-liikuvus BMW eDrive’i tehnoloogiad hübriidauto kerghübriid

KERGHÜBRIID.

Kerghübriidtehnoloogia muudab klassikalise sisepõlemismootoriga sõiduki pidurdusenergia elektrienergiaks ja muudab selle elektrisüsteemile ja mootorile kasutatavaks. Sellega vähenevad kütusekulu ja CO₂-heide, samal ajal kui sina naudid märkimisväärset dünaamika eelist tänu intensiivsemale kiirendusele.
BMW e-liikuvus BMW laadimine

Soovin lähemalt tutvuda laadimisega.

BMW e-liikuvus BMW sõiduulatus

Soovin lähemalt tutvuda sõiduulatusega.

BMW e-liikuvus BMW säästlikkus

Soovin lähemalt tutvuda säästlikkusega.

BMW e-liikuvus BMW ökoboonus

BMW ÖKOBOONUS.

  

TULEVIK NÕUAB ENAMAT KUI VAID SÕIDUKONTSEPTSIOONI.

Tutvu BMW elektrifitseerimisstrateegiaga.

BMW elektrilise liikuvuse tehnoloogia elektriauto pistikhübriid video
BMW elektriline liikuvus BMW taskuhääling „Vahetame rada“ elektriauto pistikhübriid

BMW TASKUHÄÄLING „VAHETAME RADA“.

„Vahetame rada“ on BMW ametlik taskuhääling. Seekordses osas selgitame, mis vahe on pistikhübriidil, kerghübriidil ja täiselektriautol, ja räägime veel paljust muust. Me teame, et e-liikuvuse valdkonnas kasutatavate tehnoloogiate üle on raske järge pidada. Seepärast kasutame tänast taskuhäälingu osa selleks, et selgitada, millised elektrisõidukid üldse olemas on, alates pistikhübriidsõidukitest kuni kütuseelemente kasutavate sõidukiteni. Pane turvavöö peale ja vaatame lähemalt, mis eristab neid laadimisel, mootoriseadistuses ja igapäevases kasutuses. Kui tahad end elektriautode maailmaga kursis hoida, siis kuula seekordset BMW taskuhäälingut.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW iX xDrive50:
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 19,8–23,0
  CO2-heitmed, g/km (keskmine): 0

  BMW iX3:
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 17,8–17,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 0

  BMW 3. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu, l/100 km (keskmine): 1,9–1,3
  CO2-heitmed, g/km (keskmine): 44–30
  Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 18,7–16,1

  BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu, l/100 km (keskmine): 2,2–1,3
  CO2-heitmed, g/km (keskmine): 51–30
  Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 19,2–16,3

  Ametlikud andmed kütusekulu, CO2-heitkoguste, energiatarbimise ja pingevahemiku kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustust. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi.

  Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmisprotseduuride kohta leiate aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  * Turupõhine pakkumine uutele sõidukitele BMW esindustes ja edasimüüjate juures Euroopas BMW Chargingu võrgus.