BMW TURVASÕIDUKID.

BMW pakub täielikku kaitset.

BMW pakub tipptasemel turvaautosid ja -teenuseid. Kombineerides omavahel tehnoloogia viimase sõna ja tulevikku vaatavad liikuvuskontseptsioonid, koostab BMW individuaalselt kohandatud turvakontseptsiooniga isikukaitselahendusi.
BMW turvasõidukeid on üle 30 aasta arendanud ja tootnud ainult BMW. Lisaks tasemel turvalisusele on tagatud ka ülemaailmne igakülgne BMW teeninduste ja edasimüüjate tugi. Tulemuseks on ideaalne turvakapsel ratastel, mis on täiesti turvaline, ent diskreetne.

Loe lisaks

MAKSIMAALSELT TURVALINE RUUM RATASTEL.

BMW turvasõidukite hulgas on kaks sõidukiklassi valikut, mille salongis olete sõidu ajal koos teiste reisijatega kaitstud võimaliku kriminaalse tegevuse eest, nagu atentaat, röövimine, inimrööv või kaaperdamine.
BMW turvasõidukitega puudub harjumisperiood, sest nendes on säilinud tavasõiduki head juhtimisomadused ning sportlikult elegantne ja jõuline vorm. Lisakaitse ei ole väljast nähtav ka oskuslikule silmale. See on kõige elegantsem ja diskreetsem kombinatsioon isiklikust turvalisusest ja sõidunaudingust.

BMW SECURITY X5 – TURVALISUS JA SPORTLIK ESTEETIKA.

BMW Security X5 ühendab endas Sports Activity Vehicle tüüpi sõiduki eelised uusima turvatehnoloogiaga, pakkudes VR4 taseme ballistilist kaitset. Security X5 saab hakkama igal pinnasel ja on sõltumatum kui kunagi varem. See on läbinisti BMW – sama dünaamika, sama mugavus ja sama tasakaalustatud juhitavus nagu standardmudelil. Erinõuetele vastava turvataseme reedavad vaid mõned lisadetailid.
Erinevalt oma eelkäijast pakub täielikult soomustatud reisijasalong kaitset kuni viiele isikule, koosnedes kokkusulatatud aramiid- ja polüetüleenkomponentidest.

 • Kaitset lisab 22 mm paksune turvaklaas

  BMW Security X5 turvaklaas koosneb umbes 22 mm paksusest klaasplast-komposiitmaterjalist, mille sisekülge katab polükarbonaatkiht, mis teid ja teie perekonda lendkehade eest kaitseb. Klaas pakub kaitset relvade eest ja on kuulikindel kuni 0,44 kaliibrilise Magnumi lasuni, sealhulgas 0,357 Magnum ja 9 mm Luger. BMW Security X5 klaasid ei erine välimuse poolest märgatavalt standardmudelist.

 • Soomustatud reisijasalong

  Kohanduv ja absoluutselt turvaline – see on BMW Security X5. Ülitugevad soomustatud terasest liited tagavad sõiduki salongi optimaalse kaitse. Soomus ei vähenda salongi ruumi – BMW Security X5 on täpselt sama ruumikas kui standardmudel, mahutades turvaliselt viis inimest ja nende pagasi.

 • Teie pagas on ideaalselt kaitstud

  BMW Security X5 soomustatud pakiruumis on kaitstud ka teie pagas või väärtesemed. Salongi kohandamisvõimalused demonstreerivad selle sobivust igapäevakasutuseks: nagu standardmudelilgi, on kogu SAV tootesegmendi suurim pakiruum laiendatav suhtes 60 : 40 allalastava seljatoe arvelt. Selle kuni 1750-liitrilne maht võimaldab probleemideta transportida ka suuri esemeid või spordivarustust.

 • Paanikanupp ja mikrofonisüsteem

  BMW Security X5 on varustatud mikrofonisüsteemiga, mis võimaldab sõidukist väljaspool olevate inimestega suhelda nii, et uksed ja aknad on kinni. Paanikanupu vajutamisel kostub 30 sekundi jooksul alarm ja vilguvad tuled, sulgetakse aknad ja lukustatakse uksed.

 • Runflat-rehvid

  Standardsed Runflat-rehvid tagavad, et BMW Security X5 säilitab oma funktsionaalsuse teatud määrani ka väikese rehvirõhuga või äkilise täieliku rõhukao korral – sõiduk on ka siis võimeline läbima kuni 150 km maksimaalsel kiirusel 80 km/h. Rünnaku korral võib see anda hindamatu eelise.

BMW X5 SECURITY PLUS – 6. KLASSI BALLISTILINE KAITSE TURVALISEKS LIIKUVUSEKS.

Sportlik, liikuv ja turvaline igas olukorras ja igal maastikul: BMW X5 Security Plus töötati välja vastama BMW 1999 kuulikindluse nõuetele, pakkudes 6. klassi ballistilist kaitset kooskõlas VPAM – APR 2006 nõuetega. Eelised teie jaoks: ka treenitud silmale on BMW X5 Security Plus standardmudelist peaaegu eristamatu, pakkudes nii diskreetset kaitset. Usaldage BMW üle 30-aastast turvasõidukite tootmise kogemust.
BMW X5 põhineb edukal BMW X5 Sports Activity Vehicle (SAV) mudelil ja selle üliturvalises salongis on ruumi kuni neljale reisijale.

 • Auto süda: soomustatud reisijasalong

  Soomustatud reisijasalong on BMW X5 Security Plus sõiduki turvakontseptsiooni keskmes. Tõhusad terasdetailid ja -paneelid tagavad reisijate igakülgse kaitse. Kere on kuulide või šrapnellide eest kaitseks isoleeritud kriitilistest kohtadest, nagu uksepilud ja kerepiilarite üleminekud.

 • Parem kaitse turvaklaasidega

  BMW X5 Security Plus on varustatud spetsiaalselt 6. klassi ballistilise kaitse jaoks disainitud turvaklaasidega. Klaas pakub kaitset kokkupõrkel toimivate relvade eest ja selle polükarbonaatkiht kaitseb salongis viibijaid lendkehade eest.

 • Turvaline sõit igal maastikul

  Olenemata sellest, kuhu tee sind viib, saab BMW Security Plus X5 hakkama ka raskel maastikul tänu oma intelligentsele xDrive nelikveosüsteemile. Nelikveosüsteem koos dünaamilise suunastabiilsuskontrolliga (DSC) integreeritud šassiijuhtimise süsteemis (ICM) jaotab veojõudu täpselt valitsevate sõiduolude järgi. Nii rakendab BMW xDrive pöördemomendi just neile ratastele, mille haarduvus parim on.

 • Paanikanupp ja mikrofonisüsteem

  BMW Security X5 on varustatud mikrofonisüsteemiga, mis võimaldab sõidukist väljaspool olevate inimestega suhelda nii, et uksed ja aknad on kinni. Paanikanupu funktsioon sulgeb automaatselt aknad ja lukustab uksed ning käivitab vajaduse korral helilised ja visuaalsed alarmsignaalid.
  Süsteemi juhtnupud asuvad keskkonsooli katte all.

 • Runflat-rehvid

  Ei mingit muret rehvide pärast: kuulitabamuse või torke ning isegi täieliku rõhukao korral püsib Runflat-rehvide toimivus.
  Runflat-rehvid võimaldavad osaliselt koormatud autol läbida turvaliselt veel kuni 150 km tunnikiirusel kuni 80 km/h.

BMW 7. SEERIA HIGH SECURITY: OPTIMAALNE KAITSE.

Rohkem kogemusi tähendab suuremat turvalisust. Uus BMW 7. seeria High Security seab turvalisusele uued standardid oma rohkem kui 30-aastast turvasõidukite tootmise kogemust ära kasutades. BMW 760Li ja 750Li High Security olid esimesed kaks sõidukit maailmas, kes täitsid standardiga BRV 2009 sätestatud uue 7. klassi ballistilise kaitse nõuded.
Tänu oma eriti tõhusale soomusele täidavad mõlema mudeli mitteläbipaistvad kereosad koguni 9. klassi ballistilise kaitse nõuded. BMW 760Li High Security ja BMW 750Li High Security esindavad seega personaalse mobiilsuse maksimaalset turvalisuse taset, mis on ühendatud luksusliku limusiini mugavusega.
Vaatamata oma ulatuslikule turvavarustusele on BMW 7. seeria High Security oma standardmudelist pea eristamatu.

 • Laitmatu kaitse turvaklaasidega

  BMW 7. seeria High Security uus arendus: umbes 6 cm paksune turvaklaas. Tänu oma uuenduslikule struktuurile pakub mitmekihiliselt lamineeritud klaas turvalisuse taset, millele autode seas vastast ei ole. Klaasi salongipoolsel küljel on polükarbonaatkiht, mis ei lase klaasikildudel salongi tungida.

 • Käegakatsutav turvalisus soomustatud reisijasalongis

  Spetsiaalselt selle sõiduki jaoks disainitud ülipaks eriterasest soomus ning värskelt väljaarendatud turvaklaasilahendus BMW 7. seeria High Security mudelis annavad reisijasalongile äärmusliku kaitse mis tahes rünnakute vastu. Soomus on lisatud ustele, katusele, kerepiilaritele, esiosa põrandale ning reisijasalongi ja pakiruumi vahelisele alale. Mudeli terasplaadid, mis sobituvad ideaalselt kerekontuuridega, toodetakse eriprotsessi käigus. Kriitilised alad, nagu uksehinged ja kereliited, tugevdatakse täiendavalt liitekatetega.

 • Paanikanupp ja mikrofonisüsteem

  Nii mugavus- kui ka turvaomadusi saab mudelite BMW 760Li High Security ja BMW 750L High Security puhul kohandada isiklike vajaduste järgi. Valikuline mikrofonisüsteem võimaldab sõidukist väljaspool olevate inimestega suhelda peidetud mikrofonide ja kõlarite abil ilma uksi või aknaid avamata. Lisade hulgas on ka paanikaalarmi süsteem, temperatuurianduriga tulekustutussüsteem mootorisektsioonis ja sõiduki all ning ärritavate omadustega gaase tuvastavad andurid kaitseks gaasirünnakute eest. Lisaõhu süsteem hoiab sõidukis viibijate jaoks värske õhu varu, kui ventilatsioonisüsteem välisõhust isoleeritakse.

 • Runflat-rehvid

  Standardsed Runflat-rehvid tagavad, et BMW 7. seeria High Security säilitab oma funktsionaalsuse teatud määrani ka väikese rehvirõhuga või äkilise täieliku rõhukao korral. Sõiduk on ka siis võimeline läbima kuni 150 km maksimaalsel kiirusel 80 km/h. Runflat-rehvid on varustatud ka anduritega, mis jälgivad iga rehvi rõhku ja temperatuuri.

 • Eriomadused valitsuse, võimukandjate ja saatkondade jaoks

  Uus BMW 7. seeria High Security pakub ka eriomadusi valitsuse, võimukandjate ja saatkondade jaoks Nende hulgas on näiteks lipuhoidikud ja juhtmevabade kommunikatsioonisüsteemide lahendused ning ka relvakapp keskkonsoolis, mis mahutab kaks püstolkuulipildujat. Saadaval on ka katusele paigaldatav märgutuli ja integreeritud LED-vilkurid. Samuti lisade hulgas olevat akustilist signaalsüsteemi saab kasutada iDrive juhtseadme kaudu.