BMW metsarajal koos mehe ja tüdrukuga

„SADAGU VIHMA VÕI LUND: MEIE REHVID ROKIVAD.“

Haara kontroll enda kätte. BMW originaalveljed ja tähega märgistatud originaalrehvid.

Oled teel, kõlaritest kõmab muusika ning järsku hakkab paduvihma sadama. Haara kontroll enda kätte ning vali BMW originaalveljed ja tähega märgistatud originaalrehvid. Täielikult usaldusväärne – rohkem turvalisust karmides ilmaoludes, igas juhtimisolukorras ning igal teepinnal. Sõidunauding ja turvalisus igati heaks tundeks.

Loe lisaks
„SADAGU VIHMA VÕI LUND: MEIE REHVID ROKIVAD.“Haara kontroll enda kätte. BMW originaalveljed ja tähega märgistatud originaalrehvid.

KOLM VEENVAT PÕHJUST.

Lihtsamini teel: BMW veljed ja tähega märgistatud rehvid.

Nimetissõrm lülitab autoraadio tööle, BMW salong
Nimetissõrm lülitab autoraadio tööle, BMW salong
Magav tüdruk BMW tuuleklaasi taga
Magav tüdruk BMW tuuleklaasi taga
Pöörlev BMW velg koos BMW logoga
Pöörlev BMW velg koos BMW logoga

„ME KONTROLLIME KÕIKE, ET SINA EI PEAKS OMA ÕNNE PROOVIMA.“

BMW originaalveljed ja tähega märgistatud originaalrehvid.

Tähemärk viitab sellele, et rehv on spetsiaalselt BMW tarvis toodetud, kooskõlas kõrgeimate BMW standarditega. Ka rehvide väljatöötamine saab alguse sõiduki väljatöötamise varajases etapis ning võib võtta kuni kolm aastat, lõppedes ulatuslike katsetega. Tähega märgistatud rehve kontrollitakse kuues üldises valdkonnas: turvalisus, kulumine, mugavus, tõhusus, ning – BMW-le iseloomulikult – kahes sõidunaudingu valdkonnas: sõidustiil ja sportlik käitumine. Lisaks töötatakse neid välja koostöös valitud kvaliteetsete tootjatega (nt Dunlop, Goodyear, Michelin ja Pirelli). Lihtsalt küsi oma BMW hoolduskeskusest tähega märgistatud rehve – need istuvad täpselt, on kontrollitud ja turvalised.

Tähega märgistatud BMW rehv, lähivaade
Üles tõstetud kätega mees ja tüdruk metsas

Spetsiaalselt valmistatud.

Kõik BMW originaalveljed ja -rehvid on eraldi välja töötatud iga konkreetse BMW mudeli sõidudünaamika ja disainikeele tarvis.
Selja tagant foto mehest ja tüdrukust metsas

Kontrollitud.

Iga rehv on läbinud karmid katsed kuni 50 kvaliteedikriteeriumi kohta (ELi rehvimärgistus nõuab vaid kolmele kriteeriumile vastavust).
Naerev tüdruk mägedes

Turvaline.

Tähega märgistatud rehvid veenavad eriti pika kasutusea, suurepärase turvareitingu ja tipptasemel run-flat-tehnoloogiaga.

TURVALINE JA IGATI STIILNE.

BMW originaalrataste komplektid.

Milleks valida, kui võid saada kõike? BMW originaalrataste puhul käib turvalisus käsikäes täiusliku disainiga. BMW originaalrataste kontrollimisel järeleandmisi ei tehta. Ulatuslikes simulatsioonides ning kõige karmimates praktilise kasutamise olukordades peavad nad tõestama, et on ära teeninud BMW originaali tiitli kõigis sõidutingimustes. Erinevate stiilide disainivalikud pakuvad igale kliendile õige ratta.
BMW velg, lähivaade
20-tollised M Performance’i sepisveljed Y-spoke style 795 M

795 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i Y-spoke style sepisveljed 795 M, Jet Black matti tooni. TPMS-iga suverataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
20-tolline BMW M Performance’i kergmetallvelg

624 M.

20-tollised BMW M Performance’i kergmetallveljed, sepistatud, toonis Bi-Colour matt Black, freesitud. Lisatud on BMW M-i logo. Rataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
20-tolline BMW M Performance’i kergmetallvelg

669 M.

20-tollised BMW M Performance’i kergmetallveljed, sepistatud, toonis Bi-Colour matt Black, freesitud ja nähtaval küljel läikiva kattega. Rataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
20-tollised M Performance’i sepistatud veljed Multi-spoke style 732 M

732 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M Performance’i sepisveljed Multi-spoke style 732 M toonis Bicolor Night Gold, läikiv-freesitud. TPMS-iga suverataste komplekt run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
22-tolline M Performance‘i kergmetallvelg Star-Spoke style 749 M

749 M.

Optimeeritud kaaluga 22-tollised M Performance‘i kergmetallveljed Star-Spoke style 749 M toonis Bicolor Jet Black, läikiv-treitud. TPMS-iga suverataste komplekt hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M

796 M.

18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, sobib lumekettidega. TPMS-iga talverattad run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
20-tolline M-kergmetallvelg Double-spoke style 648 M

648 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 648 M, Bicolor Orbit Grey tooni, läikiv-treitud. TPMS-iga talverattad run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
19-tollised M Performance’i sepisveljed Double-spoke style 786 M

786 M.

19-tolline M Performance’i sepisvelg Double-spoke style 786 M toonis Jet Black matt koos run-flat-rehviga, sobib lumekettidega. TPMS-iga talveratas.
EL-i rehvimärgis
19-tolline M-kergmetallvelg Double-spoke style 727 M

727 M.

Kvaliteetne 19-tolline M-kergmetallvelg Double-spoke style 727 M, Bicolor Orbit Grey tooni, läikiv-treitud. TPMS-iga talverattad run-flat-hübriidrehvidega.
EL-i rehvimärgis
20-tolline M-kergmetallvelg Star-spoke style 748

748 M.

Kvaliteetne 20-tolline M-kergmetallvelg Star-spoke style 748 M toonis Jet Black matt, sobib lumekettidega. TPMS-iga talveratas run-flat-rehviga.
EL-i rehvimärgis
Alumiiniumist BMW ventiilikorgid

Ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist ventiilikorgid TPMS-alumiiniumventiilide tõhusaks kaitseks. BMW logoga.
Toote juurde
Rummukork

Rummukork.

Vabalt liikuv rummukork koosneb BMW logost, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks.
Toote juurde
Turvapoldid

Turvapoldid.

Parima kvaliteediga äärmiselt usaldusväärsed turvapoldid on treitud BMW kodeeringuga.
Toote juurde
Lumeketid

Lumeketid.

Lumekette „Disc“ saab paigaldada äärmiselt kiiresti ja lihtsalt tänu paindlikule terasvõrule ja kergeltkinnitatavale lukule.
Toote juurde
  • komplekteeritud rataste eelised
  • Kergmetallvelje eelised

JUST NII, NAGU SOOVID.

Piiramatud võimalused: vali kohe endale õige velje ja rehvi stiil ning tee oma BMW ainulaadseks.

Loe lisaks
BMW originaalrataste komplektid

TURVALISUS KOHTUB DÜNAAMIKAGA.

BMW originaalrataste komplektid ja originaalrehvid.

Mis puutub juhitavusse ükskõik millisel teekattel, nõustuvad kõik, et kõige olulisem on maksimaalne haarduvus. Ent pole olemas universaalset lahendust. Iga mudel käitub erinevalt ning vajab seega nüansirikast käsitlust. Vaid BMW teab detailselt iga BMW mudeli sõidufüüsikat ja disainikeelt ning kohandab oma rehvide arendustööd vastavalt. Mida sina saad teha: rehve regulaarselt vahetada. Sinu BMW Service Partner on alati valmis küsimustele vastama ja sobivate teenuste kohta nõu andma.

Loe lisaks

TURVALISUS KOHTUB DÜNAAMIKAGA.

BMW originaalrataste komplektid ja originaalrehvid.

Suverehvide rehviturvis, lähivaade

Suverehvid.

Ideaalne rehv aasta soojemateks kuudeks: suverehvid esindavad optimaalset mugavust, akustikat ja veeretakistust. Nende turvisemustri erilises struktuuris on kummiühend, mis ei muutu liiga pehmeks isegi väga kõrge temperatuuri juures. Suuremate turviseplokkidega ning vähema lamellstruktuuriga ennetavad need edukalt vesiliu teket ning pakuvad suuremat suunastabiilsust ja roolimistäpsust isegi suurel kiirusel. See ei muuda ainult su sõitu ohutumaks, vaid tagab ka ülima mugavuse ja juhitavuse isegi suurel kiirusel. Hea teada: kui õhutemperatuur tõuseb üle 7 °C, tuleks rehvid vahetada suverehvide vastu.

Loe lisaks
Joonis talve- ja suverehvidest teel

Talverehvid.

Täiuslikud talvisteks teeoludeks. Tänu oma erilisele kummisegule on talverehvid teel ohutumad, kui õhutemperatuur on alla 7 °C. Samuti on nad varustatud horisontaalsete ja vertikaalsete ribidega, mis veeredes avanevad. See loob haardeservad, mis tagavad suure haarduvuse ja suunastabiilsuse lumel ja mudas – otsustav ohutustegur. Veel üks ohutusalane eelis on suverehvidega võrreldes lühem pidurdusteekond, mis märgades tingimustes väheneb kuni 10% ning jääl ja lumel kuni 50%.

Loe lisaks
Erinevate rehviprofiilide pidurdusteekonna joonised

Pidurdusteekond.

Märkimisväärsed pidurdusteekonna erinevused sama mudeli juures ei tulene ainult toote omadustest, vaid ka teeoludest – see võib pidurdusteekonda suurendada kümme korda, nt libedatel teedel. Pidurdusteekonna võimalikult lühikesena hoidmiseks soovitame kasutada BMW originaalrattaid ja tähega märgistatud originaalrehve, mis sobivad BMW-ga ideaalselt. Turvise sügavus on rehvi sobivuse koha pealt eriti oluline: eksperdid soovitavad rehve vahetada, kui turvise sügavus on vähem kui 4 mm.

Loe lisaks
Päikeseprillidega mees sinise BMW ees

BMW VELJE- JA REHVISÕNASTIK.

Sõnastik annab kirjelduse kõigele velgede ja rehvidega seonduvale.

  • Rehvi osad
  • Rehvisein
  • RDC-andurid
  • Iga ilma rehvid
  • Rehviturvise sügavus
  • Run-flat
  • Rehvitüübid