BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW sõidukid järve ja mägede ees

„ELU PÄIKSELISEL POOLEL.“

#whateverhappens. BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

„ELU PÄIKSELISEL POOLEL.“#whateverhappens. BMW originaaltarvikud kevadeks ja suveks.

Muuda suvi enda omaks. Koos BMW originaaltarvikute, suvevelgede ja -rehvidega, BMW Service’i ja BMW Charginguga.

Suvi on kohal ning koos päikselise ilmaga tekivad ka uued võimalused maapiirkonna uudistamiseks. See lausa ootab sinupoolset avastamist. Naudi teede kurve, värsket õhku ja maapiirkondade vaateid koos BMW originaaltarvikutega. BMW veljed ja rehvid tagavad optimaalse sõidukogemuse. Koos BMW Service’i ja BMW Charginguga viivad need sind täielikus turvalisuses sinu suvesihtkohtadesse. Sest iga suvehetke tuleks nautida täiel rinnal ilma igasuguste takistusteta, et sellest saaks just sinu suvi.

Loe lisaks

BMW ORIGINAALTARVIKUD SUVEKS.

„Oleme päikeseks alati valmis.“

Kui tahad suve enda omaks teha, peaksid olema alati hea ettevalmistusega. Näiteks oma reisi planeerides ning suvise lemmiktegevuse jaoks küllaldaselt hoiuruumi omades. Naudi meie suurt valikult BMW originaaltarvikuid nii välis- kui ka sisevarustusele, et sinu BMW oleks suve sinu omaks muutmisel täiuslik kaaslane.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees istub avatud uksega BMW-s
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid

BMW eesmised ilmastikukindlad jalamatid.

Ideaalselt sobivad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on kvaliteetsed roostevabast terasest detailid.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW seljatoekott toonis antratsiithall/sinine

BMW seljatoekott toonis antratsiithall/sinine.

Ideaalne koos lastega reisimiseks. Kotil on kergestipuhastatav jalajälgede eest kaitsev pind ja see riputatakse esiistme seljatoe tagaküljele. Suletavate taskute ja eraldi pudelitaskuga pakub see arvukalt hoiuvõimalusi kõikvõimalikele esemetele, mida reisil vajad. See on lihtsasti kaasaskantav ja kokkupandav.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Pro™-le, süsteemile Travel & Comfort

BMW turvaümbris 11-tollisele Apple iPad Prole, süsteemile Travel & Comfort.

BMW turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 11-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega kasutades kaitseb see ka veepritsmete eest. Kasutades koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi), saab seda autosse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning isegi õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale. *saadaval ka 7,9-tollise Apple iPad mini 4, 10,5-tollise Apple iPad Pro, 9,7-tollise Apple iPad Air 1, 9,7-tollise Apple iPad Air 2, 9,7-tollise Apple iPad Pro, 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab A, 9,7-tollise Samsung Galaxy Tab S2 jaoks.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort

BMW riidepuu süsteemile Travel & Comfort.

BMW riidepuu võimaldab riided riputada seljatoe tagaküljele. Tänu pistikühendusele saab selle hõlpsasti kokkupõrkekindlaks muuta, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. Tänu hotellifunktsioonile (standardne riidepuu) saab seda kasutada ka väljaspool autot.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW pakiruumimatt

BMW pakiruumimatt.

Täiusliku sobivusega BMW pakiruumimatt kaitseb pakiruumi tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Ülespainutatud ääred kõigil külgedel ning vastupidava, libisemisvastase ja märgumatu materjali märkimisväärne kvaliteet tagavad optimaalse kaitse. Mustas toonis elegantse disainiga matt sulandub suurepäraselt pakiruumi sisemusega. Kvaliteetne roostevabast terasest ja BMW-logoga sisedetail pakub veelgi silmailu. Täpselt sobiv matt rõhutab sõiduki individuaalset iseloomu ning täiustab perfektselt eraldi saadaolevaid BMW ilmastikukindlaid jalamatte.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black / Titanium Silver.

Modernne lukustatav musta värvi BMW katuseboks pakub täiendavat 420-liitrist hoiuruumi. Seda küllaldase suurusega katuseboksi on katusereelingutele lihtne paigaldada ning see ühildub kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. Selle korpus on valmistatud äärmiselt löögikindlast ja UV-stabiliseeritud ABS-plastist. Boksi saab avada mõlemalt küljelt ning sel on kummalgi pool kolmekordne kesklukustus, muutes laadimise lihtsaks ning kaitstes varguste eest. Katuseboks kaalub 19 kg ning see vastab BMW kõrgetele turvalisuse standarditele kokkupõrkekäitumise, kasutusohutuse ja pikaajalise töövõime poolest.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW katuseraam

BMW katuseraam.

Multifunktsionaalne pakiraamisüsteem on kombineeritav kõigi BMW katuseraamide ja -boksidega. Seda on äärmiselt lihtne paigaldada ning see vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile. BMW-le omase välimusega annab katuseraam juurde ka sõiduki ilmele ja disainile.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW rattaraam Pro 2.0

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 töötati välja BMW liigendkinnitusega haagisekonksu haakekuulil turvaliselt kahe jalgratta/elektriratta vedamiseks. Selle kergekaalulise ja tugeva terasest/alumiiniumist kandurisüsteemi maksimaalne koormus on 60 kg ning see suudab kanda kuni 130 cm teljevahega jalgrattaid. Lisaks on jalgrattahoidikul ühe käega kasutatav kuulpeasüsteem, eemaldatavad tugivardad ning äärmiselt lihtsasti kasutatav põrkpingutisüsteem rataste kinnitamiseks. Tagumise jalgrattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda. BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 täidab ka kõrgeimad ohutusstandardid ning kasutusvälisel ajal saab seda kompaktselt kokku pakkida. Saadaval on ka hoidikupikendus kolmandale jalgrattale ja transpordikott. Kokkuvõttes on jalgrattahoidik täiuslik kaaslane nii elu parimal puhkusel kui ka lühireisil koos BMW-ga.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW rattaraam Pro 2.0 laienduskomplekt kolmanda jalgratta jaoks

BMW rattaraam Pro 2.0 laienduskomplekt kolmanda jalgratta jaoks.

BMW laienduskomplekt täiendab tagumist jalgrattahoidikut Pro 2.0 liigendkinnitusega haagisekonksu tarvis ja hõlbustab kolmanda jalgratta transportimist. Transpordisüsteem koosneb täiendavast jalgrattarööpast koos tugivarrega, mis ühendab teise ja kolmanda jalgratta raamid.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW adapterkaabel Apple’i iPhone’ile/iPod™-ile

BMW adapterkaabel Apple iPhone’ile/iPod™-ile.

Täismetallist pistikutega adapterkaabel hõlbustab sõidukis isikupärastatud kuulamisnaudingut. Ühilduvaid Apple iPod™-i ja iPhone™-i mudeleid saab autoga ühendada ning samal ajal laadida. Seega võimaldab USB-adapter seadmes olevat muusikat lihtsasti läbi auto kõlarite esitada. Väliseid muusikaallikaid saab juhtida iDrive’i juhteseadme multifunktsioonlülitite kaudu roolil või raadionuppudest.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW Advanced Car Eye 3.0

BMW Advanced Car Eye 3.0.

BMW Advanced Car Eye 3.0 koosneb kvaliteetsest QHD-kaamerast, mis jälgib sõiduki ees toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui süsteem tajub väljaspool sõidukit vibratsiooni, salvestab see automaatselt sündmuse, et dokumenteerida võimalikud õnnetused või sissemurdmised (või nende katsed).
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks

BMW kahe USB-pesaga laadimisadapter A- ja C-tüüpi ühenduse jaoks.

Kahe USB-pesaga laadimisadapter sisestatakse lihtsalt sigaretisüütajasse. See võimaldab lihtsalt ja mugavalt ühendada kaks mobiilseadet ning neid samal ajal ka laadida. Maksimaalselt 2 × 3 A kõrge laadimisvool ning maksimaalselt 2 × 18 W võimsus lubavad eriliselt kiiret laadimist. Ülekuumenemise hoiab ära integreeritud elektroonika. Tänu toitevarustusega laadimistehnoloogiale pakub USB C-tüüpi pesa erinevaid profiile, mis sobitavad võimalikke voolutugevuse ja pinge variante seadmega. See tehnoloogia võimaldab parimat võimalikku laadimist, kaitstes samal ajal akut.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, ingveriekstraktiga klaasipuhastusvedelik

ORGAANILISE INGVERIEKSTRAKTIGA BMW KLAASIPUHASTUSVEDELIK.

Orgaanilise ingveriekstraktiga BMW klaaspuhastusvedelik on osa BMW i poolt inspireeritud jätkusuutlikust hooldussarjast Pure Care. See sisaldab looduslikke koostisosi ja eemaldab tõhusalt isegi kangekaelse mustuse klaaspindadelt ja akendelt ilma jälgi jätmata.

BMW ORIGINAALVELJED JA -REHVID NING -TARVIKUD SUVEKS.

„Minu rattad: suveks kohandatud.“

Just nii, nagu sulle meeldib: Meie lai valik BMW originaal-suverattaid pakub eksklusiivseid disainivalikuid kõikides suurustes. Lisaks silmapaistvale visuaalsele täiendusele saab sinu BMW ka kõrgema edasimüügiväärtuse. Sõltuvalt rattast paraneb isegi dünaamiline reaktsioon: tänu tipptasemel tootmisprotsessidele, kaalu vähendamisele ja mudelipõhistele ohutus- ja sõidudünaamikakatsetele sõidad sa alati elu päikselisel poolel.
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees koeraga nõjatub vastu BMW-d
20-tolline kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

20-tollised M Star-spoke Style 748 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke Style 748 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud suverataste komplekt hübriidrehvidega, velje suurus 9J × 20, rehvisuurusega 275/45 R20 110Y XL RSC ees ja 10,5J × 20 rehvisuurusega 305/40 R20 112Y XL RSC taga.
Toote juurde
22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-Spoke style 749 M Bicolor

22-tollised M Performance’i Star-Spoke style 749 M.

Kvaliteetsed optimeeritud kaaluga 22-tollised M Performance’i kergmetallveljed Star-Spoke style 749 M on toonis Bicolor Jet Black, läikivtreitud ja M Performance’i tähtlogo ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga suverataste komplekt, esirattad: 9,5J × 22 koos 275/35 R22 104Y XL rehvidega, tagarattad: 10,5J × 22 koos 315/30 R22 107Y XL rehvidega.
Toote juurde
21-tolline M BMW kergmetallvelg Y-spoke style 741 M Bicolor (Night Gold, läikivtreitud), suverataste täiskomplekt

21-tollised Y-spoke style 741 M Bicolor.

Kvaliteetsed 21-tollised M BMW kergmetallveljed Y-spoke style 741 M on disainitud toonis Bicolor Night Gold ning läikivtreitud. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 9,5J × 21 ja rehvisuurusega 275/40 R21 107Y XL RSC ees ning veljesuurusega 10,5J × 21 ja rehvisuurusega 315/35 R21 111Y XL RSC taga.
Toote juurde
19-tolline M Performance’i kergmetallvelg Y-spoke style 898 M toonis Frozen Gunmetal Grey, suverataste täiskomplekt

19-tollised M Performance’i Y-Spoke style 898 M.

Kvaliteetsed 19-tollised M Performance’i kergmetallveljed Y-spoke style 898 M on toonis Frozen Gunmetal Grey ning M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL taga.
Toote juurde
18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, suverataste täiskomplekt

18-tollised M Performance’i Double-spoke Style 796 M.

Kvaliteetsed 18-tollised M Performance kergmetallveljed Double-spoke Style 796 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 7,5J × 18 ja rehvisuurusega 225/45 R18 95Y XL RSC ees ning veljesuurusega 8,5J × 18 ja rehvisuurusega 255/40 R18 99Y RSC taga.
Toote juurde
19-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 toonis Bicolor Night Gold

19-tolline BMW kergmetallvelg Double-spoke style 793 toonis Bicolor Night Gold.

Kvaliteetsed 19-tollised BMW kergmetallveljed Double-spoke style 793 on disainitud toonis Bicolor Night Gold ning läikivtreitud. Rehvirõhuanduri ja runflat-rehvidega suverataste täiskomplekt, veljesuurusega 8J × 19 ja rehvisuurusega 225/40 R19 93Y XL RSC ees ning veljesuurusega 8,5J × 19 ja rehvisuurusega 255/35 R19 96Y XL RSC taga.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW vabalt liikuv rummukork

BMW vabalt liikuv rummukork.

Vabalt liikuv BMW rummukork koosneb BMW-logost, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks. Rummukorki saab paigaldada kõigile BMW kergmetallvelgedele jaotusringjoone läbimõõduga 112 mm.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW logoga ventiilikorgid

BMW logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. Nelja ventiilikorgiga komplekt. BMW logoga.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, BMW M-logoga ventiilikorgid

BMW M-logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. M-logoga.
Toote juurde
BMW veljed, rehvid, tarvikud, M Performance’i rehvikotid

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Parem haare tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab üksikuid rehve igal ajal kiiresti ja ainuomaselt sobitada. Kotte saab kiiresti ja lihtsasti paigaldada ning need on loodud omase M Performance’i disainiga. Seega on nii suve- kui ka talverattad ohutult ja eksklusiivselt sportlikul viisil pakendatud kuni järgmise rattavahetuseni.
Toote juurde
BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees kõnnib BMW kõrval mägede taustal

BMW VELJE-/REHVITEENINDUS.

Hangi õiged rehvid oma järgmiseks reisiks. Vaheta oma suverehvid välja ning lase meie ekspertidel rehvirõhku kontrollida ja optimeerida – seda kõike esmaklassilise hinna ja kvaliteedi suhtega.

BMW CHARGINGU ORIGINAALTARVIKUD.

„Suvistest tunnetest laetud: minu autoreis.“

Kui soovid suveks valmis olla, peaks lisaks vajalike tarvikute omamisele olema täis laetud ka sinu aku. Vaata meie BMW Chargingu originaaltarvikuid, mis sobivad täiuslikult sinu elektriauto vajadustega. Et saaksid suve enda omaks muuta.

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW 5 m laadimiskaabel avalikes laadimisjaamades laadimiseks

BMW 5 m laadimiskaabel avalikes laadimisjaamades laadimiseks.

BMW laadimiskaabel on 5 m pikk ning hõlbustab Mode 3 toega avalikes laadimisjaamades kiiret ja lihtsat laadimist. BMW elektri- ja BMW hübriidsõidukeid saab laadida ühefaasiliselt, seega oluliselt kiiremini kui kaasasoleva standardse laadimiskaabliga. See on võimalik kogu Euroopas tänu ECE standardile vastavale pistikule. Kaabel sobib täiuslikult BMW Wallboxi disainiga ning järgib BMW kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hõbetatud ja korrosioonivastased kontaktid tagavad optimaalse vooluülekande ja tööea.

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Nagu tankla sinu kodus. Seinale kinnitatav BMW Wallbox laeb BMW akut kiiresti, usaldusväärselt ja mugavalt kuni 22 kW võimsusega. Lisaks selle BMW disainiga kompaktsetele mõõtmetele pakub BMW Wallbox ka mugavat kaabli hoiustamist, sealhulgas pistiku- ja kaablihoidikut. Olekuekraanilt saab igal ajahetkel BMW Wallboxi hetkeolekut kontrollida. Integreeritud jääkvoolutuvasti ja hooldusrakendus võimaldavad optimeeritud ning kulutõhusat paigaldust.

Loe lisaks
BMW laadimistooted, BMW paindlik kiirlaadija

BMW paindlik kiirlaadija.

BMW paindlik kiirlaadija on mobiilne kodulaadija kõigile elektrisõidukitele. Selle komplektiga on kodumajapidamise pistikupesast võimalik saavutada kuni 2,3 kW (tüüp E+F (CEE 7/7), Schuko, 10 A) maksimaalne laadimisvõimsus. Kiirlaadimise muudavad võimalikuks lisavarustuses saadaval adapterkaablid, mida on võimalik kasutada tööstusvoolupistikutes kuni 11 kW-ga laadimiseks. Paindlik kiirlaadija kohandab alati automaatselt laadimisvõimsust valitud toiteallika järgi ning lülitub automaatselt välja elektririkete ja ülekuumenemise korral. Selle kompaktsed mõõtmed, kuuemeetrine laadimiskaabel ning veekindel ehitus teevad sellest igas mõttes täiusliku kaaslase. Kodus saab sellest mobiilne seinalaadija tänu lisavarustuses olevale seinakinnitusele. Seda saab kasutada järgnevates riikides: Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Horvaatia, Itaalia, Kreeka, Leedu, Luksemburg, Läti, Poola, Portugal, Rumeenia, Rootsi, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Tšehhi, Türgi ja Ungari.

Loe lisaks

BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS SINU KEVADEKS JA SUVEKS.

„Minu eriline rõhujoon suvel.“

See on sinu suvi ning sinu aeg särada. BMW M Performance’i lisavarustusega annad oma BMW-le maksimaalse individuaalsuse ja ehtsa võidusõiduiseloomu. Seega tee oma BMW-st tõeline pilgupüüdja ning muuda see suvi enda omaks – ilma kompromissideta.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, 20-tolline kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt

20-tolline M-kergmetallvelg Star-Spoke style 748 M toonis Jet Black matt.

Kvaliteetsed 20-tollised M-kergmetallveljed Star-spoke Style 748 M on disainitud toonis Jet Black matt ning kannavad värvilist M-logo. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud suverataste komplekt hübriidrehvidega, velje suurus 9J × 20, rehvisuurusega 275/45 R20 110Y XL RSC ees ja 10,5J × 20 rehvisuurusega 305/40 R20 112Y XL RSC taga.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre

BMW M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita oma stiili: M Performance’i neerukujulist iluvõret ümbritsev raam on tehtud käsitsi valmistatud esmaklassilisest süsinikkiust, dekoratiivsed ribid aga eriti vastupidavast plastist. Pilkupüüdev detail sõiduki esiküljel, mis jätab eriti elegantse, sportliku ja isikupärase mulje.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, M Performance’i jalamatid

BMW M Performance’i jalamatid.

Kvaliteetne ilme, suurepärane haarduvus: M Performance’i jalamatid annavad jalaruumile individuaalse sportliku puudutuse, muutes kogu sõiduki ilme dünaamilisemaks. M-logo ja M Performance’i tähtlogoga. Kvaliteetse disaini kõrgpunktiks on nahaimitatsioonist detailid kontrasttoonis dekoratiivõmblustega ning M-toonides ribaga.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust raamid

BMW M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust raamid.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud küljepeeglite efektsed süsinikkiust raamid. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku tooni.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i süsinikkiust eesmine õhuvõtuava

BMW M Performance’i süsinikkiust eesmine õhuvõtuava.

Ruumi hingata: süsinikkiust valmistatud peened õhu sisselaskeavad annavad sõiduki esiosale selge autospordi puudutuse. Nende kvaliteetne välimus rõhutab sõiduki üldist sportlikku ja eksklusiivset välimust. Liistud sobivad ideaalselt põrkerauaga ning harmoneeruvad täiuslikult teiste süsinikkiust välisdetailidega.

Loe lisaks
BMW M Performance’i lisavarustus, BMW M Performance’i tähise kleebis

BMW M Performance’i tähise kleebis.

M Performance’i tähise kleebis täiendab ideaalselt küljekarbi katete kleebiskilet toonis Frozen Black või kõrgläikega musti küljekarbi katete lisadetaile. See loob täiendava visuaalse kõrghetke ning täiustab sõiduki külje individuaalset välimust.

Loe lisaks

BMW SERVICE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees nõjatub vastu BMW-d mägede taustal

Ühekordne registreerimine. Sääst pikas perspektiivis. BMW Service Inclusive’iga. Naudi suurt kokkuhoidu meie teenusepaketi ahvatleva ühekordse tasu eest. Meie atraktiivne hoolduspakett sisaldab ühekordse tasu eest kõiki BMW originaalteenuseid ja pakub suurt eraldi tasutavate teenustega võrreldes suurt kokkuhoidu.

BMW TELESERVICES.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, naine istub kail, vaadates oma nutitelefoni

BMW Teleservices-teenustega naudid sa hooldusküsimustes maksimaalset turvalisust ja mugavust. Pisihooldusest kuni kiire avarii- ja rikkeabini – BMW Teleservices ja BMW ConnectedDrive tagavad, et sul pole õigel ajal õige abi saamiseks vaja ise kuigi palju teha. Sinu BMW tuvastab vajaduse automaatselt ning edastab kõik olulised sõiduki andmed meie spetsialistidele. See tagab õigel ajal õigete meetmete kasutuselevõtu.

KONTAKTIVABA BMW SERVICE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mees istub BMW-s, vaadates oma nutitelefoni

Igal ajal ja asukohast sõltumata: paljusid BMW teenuseid saad mugavalt veebis broneerida ja jälgida. Ja tegeleda samal ajal hoopis tähtsamate asjadega oma elus.

BMW VALUE SERVICE.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, mehed istuvad kail, vaadates üksteist

Midagi usaldusväärset: BMW Value Service. Olgu tegemist pidurite, õli või mikrofiltriga, üks asi on selge: BMW Value Service’i puhul sisalduvad varuosad ja hooldusaeg ühes atraktiivses ja läbipaistvas hinnas. See tippklassi pakkumine kehtib kõigile BMW mudelitele, mis on vähemalt viis aastat vanad – sest mida vanem on sinu sõiduk, seda atraktiivsemad on meie hooldustingimused.

BMW tarvikud kevadeks ja suveks, BMW sõidukid hoone ees koos BMW teenusekonsultatsiooniga

BMW SERVICE.

BMW Service Partner tagab, et oled koos oma BMW-ga parimates kätes. Alates BMW Service Inclusive’i pikaaegsetest hoolduspakettidest ja BMW Value Service’i ahvatleva fikseeritud kõikehõlmava hinnaga teenustest kuni kontaktivabade teenuste, BMW originaalmootoriõli ja paljude teiste individuaalsete teenusteni, pakume sulle alati optimaalset lahendust – igale BMW mudelile, sinu isiklikele vajadustele vastavalt ning paljude muretute kilomeetrite nimel, mis sind veel ees ootavad.

MEIL ON VASTUSED SINU REHVIKÜSIMUSTELE.

  • Milline on õige rehvirõhk?
  • Millal ja kui tihti peaksin rehvirõhku kontrollima?
  • Mis on BMW tähemärgisega rehvid?
  • Kuidas leian oma sõidukile sobivad rehvid?
  • Millal on aeg suverehvide jaoks?
  • Kas peaksin oma rehvid alles jätma või välja vahetama?