BMW 2. seeria Gran Coupé F44
Kütusekulu7.3–6.5 l/100 km
MootorBensiinDiisel

2. SEERIA

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ.

Kütusekulu7.3–6.5 l/100 km
MootorBensiinDiisel
 • 2. SEERIABMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ.

  Esimene BMW 2. seeria Gran Coupé tutvustab kompaktklassis uut autoriteeti ja julget iseloomu. Ülim, kompromissitult sooritusvõimele suunatud esteetika rõhutab eksimatult ambitsioone. Tänu tipptehnoloogia kasutusele ja ideaalselt seadistatud sõidudünaamika funktsioonidele paistab BMW 2. seeria Gran Coupé hõlpsalt silma ja käib oma teed.

  Loe lisaks

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ SOOVITUSLIKUD KONFIGURATSIOONID.

  BMW 218i Gran Coupé

  ADVANTAGE

  BMW 220i Gran Coupé

  SPORT LINE

  BMW M135i xDrive

  ERIMUDEL EDITION COLORVISION

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ KERE JA SALONGI DISAIN.

  Esimene BMW 2. seeria Gran Coupé jätab oma kuni 19-tolliste velgedega äärmiselt kerge mulje. Äratuntav BMW neerukujuline iluvõre, LED-esituled ja tagatuled, raamita uksed, jõuline sportlik kere ja tagaosa – puhas autoriteetsus, mis peegeldub ka salongis. Salongi valgustatud dekoratiivliistude ja lisavarustusse kuuluvate sportistmetega loob juhikoht võrdselt eksklusiivse ja dünaamilise õhkkonna. Samal ajal pakuvad kogu vajalikku teavet kaks 10,25-tollist ekraani koos Live Cockpit Professionali ja esiklaasile projitseerimise funktsiooniga BMW Head-Up Display.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade ülevalt katusele
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, esiosa lähivaade

  BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre.

  BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõre disain on üleni viimistletud Cerium Grey värvitoonis ja detailselt disainitud võrega. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ja väärtust ning rõhutab kõrge kvaliteedi ja dünaamikaga detaile.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, raamita uksed, välisilme

  Raamita uksed.

  Elegantsed raamita uksed rõhutavad sõiduki elegantseid jooni ja sportlikku iseloomu.

  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, summutitoru otsad, tagaosa lähivaade

  Summutitoru äärised.

  90 mm läbimõõduga summutitoru otsad teevad visuaalse avalduse ja muudavad sõiduki veelgi sportlikumaks.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, sportistmed, salong

  Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

  Sportistmeid juhile ja kaassõitjale iseloomustavad standardistmetest suuremad istmepadjad ja seljatoed, mis koos reguleeritava reietoega tagavad suurepärase ergonoomika ja parema külgtoe kiiretes kurvides. Lisaks istme sügavuse manuaalse reguleerimise võimalusele saab elektriliselt reguleerida ka juhiistme seljatoe laiust.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn, salong

  Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn.

  Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn koos Triangle aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis nii atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, klaasist panoraamkatus, ülaltvaade

  Klaasist panoraamkatus.

  Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt lülitile vajutades või sõiduki võtmest ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.

  UUS BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ EDITION COLORVISION.

  Erimudel Edition ColorVision toob sinuni muu hulgas järgmised omadused.
  • M-sportpakett ja nahkkattega M-rool
  • Kvaliteetsed värviviimistlused
  • Erimudeli disainiga 18-tollised kergmetallveljed
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, kolm neljandikku eestvaade, Edition ColorVision, Melbourne Red metallik, hoone ees
  Esiosa disain, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Esiosa disain.

  BMW-le iseloomuliku neerukujulise iluvõre küljed on kaldus ikooniliste BMW esitulede poole ning nende elementide mahukas kombinatsioon loob erimudelile Edition ColorVision autoriteetse välimuse.

  Tagaosa disain, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Tagaosa disain.

  BMW 2. seeria Gran Coupé tagaosa paneb välisdisainile omanäolise ja sportliku punkti. Laiavormilise ilmega koostoimes rõhutavad L-kujulised tagatuled enesekindlat hoiakut teel.

  18-tollised M-kergmetallveljed Bicolour, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  18-tollised M-kergmetallveljed Bicolour.

  Oma eksklusiivse kahetoonilise disainiga annavad stiilsed läikivtreitud 18-tollised M-kergmetallveljed Y-spoke 553 M Bicolour BMW 2. seeria Gran Coupé erimudelile Edition ColorVision eriti dünaamilise välimuse.

  Erimudeli disainiga M-sportistmed, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Erimudeli disainiga M-sportistmed.

  Luksuslike materjalide ja kahevärvilise disainiga loovad M-sportistmed Dakota nahkviimistlusega toonides must/Magma Red või must/Ivory White omaenda märgi sportliku elegantsist. Peatugedesse tikitud logod erimudeli kirjaga „Edition“ rõhutavad eksklusiivsust ja meisterlikku viimistlust.

  Erimudeli jalamatid, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Erimudeli jalamatid.

  BMW 2. seeria Gran Coupé lummav esteetika ja kvaliteetne viimistlus on erimudelis Edition ColorVision ilmselged kuni vähimategi detailideni. Seda lähenemist rõhutavad luksusliku sünteetilisest nahast äärisega erimudeli jalamatid.

  Eksklusiivsed ukselävekatted, BMW 2. seeria Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Eksklusiivsed ukselävekatted.

  Piisab vaid BMW 2. seeria Gran Coupé Edition ColorVisioni erimudelisse sisenemisest ning selle eksklusiivne fookus saab kohe selgeks. Selle mõju tagavad integreeritud Editioni logoga ja valguse käes fluorestsentsefekti tekitavad ukselävekatted.

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ SÕIDUDÜNAAMIKA.

  BMW 2. seeria Gran Coupé mootori, jõuülekande ja šassii tehnoloogiad.

  Dünaamilise varustusega, nagu kohanduv vedrustus, topeltsiduriga käigukast ja xDrive’i nelikveosüsteem, võtab BMW 2. seeria Gran Coupé oma klassis väleduse osas juhtrolli. Koos võimsate ja väga tõhusate BMW TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootoritega eraldub see kergesti massist ja pakub igal teel silmapaistvat enesekindlust.
  BMW 2.seeria Gran Coupé F44, Servotronicu roolivõimendiga M-sportrooli süsteem, juhikoht

  M-sportrooli süsteem.

  M-sportrooli süsteem ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja tunnetuse vahetumaks ning vähendavad pingutust rooli pööramisel. Sinu sõidukit saab täpsemalt juhtida, pakkudes väga sportlikke sõiduomadusi, eriti käänulistel teedel.
  Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast, BMW 2. seeria Gran Coupé F44

  Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast.

  Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritusvõimet silmas pidades.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW xDrive, tagaosa lähivaade

  BMW xDrive.

  Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamaid sõiduomadusi aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, M-sportvedrustus

  M-sportvedrustus.

  M-sportvedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse konstruktsioon, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ JUHIABISÜSTEEMID JA MUGAVUSFUNKTSIOONID.

  BMW 2. seeria Gran Coupé näitab tehnilist progressiivsust kõige peenemate detailideni. Uuenduslikud juhiabisüsteemid (nt tagurdamise abisüsteem) toetavad sind reisi ajal; samas viib BMW Intelligent Personal Assistant juhi ja sõiduki vahelise kommunikatsiooni järgmisele tasemele ning digitaalne võti pakub suuremat mugavust, võimaldades uksi nutitelefoni kaudu lukustada ja lukust lahti teha.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, juhtimisassistendi turvapakett, salong

  Juhtimisassistent.

  Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid, nagu eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid – ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagantkokkupõrke hoiatussüsteem.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, parkimisassistent, salong

  Parkimisassistent.

  Parkimisassistent lihtsustab sõiduki parkimist. Tahavaatekaamera annab selgema ülevaate sõiduki taga toimuvast. Aktiivne parkimiskontroll pakub suuremat kaitset parkimisest põhjustatud kahjustuste eest. Parkimisassistent pargib sõiduki automaatselt, paralleelselt või risti tänavaga ning sõidab paralleelsetest parkimiskohtadest ka välja. Tagurdamise assistent abistab sind tagurdamisel, näiteks kitsastel sissesõiduteedel.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja

  Aktiivne püsikiirusehoidja.

  Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab kiirusel 30–160 km/h eessõitva autoga vajalikku pikivahet ning käivitab ja peatab sõiduki liiklusummikutes. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdussekkumisega eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW Live Cockpit Professional, salong

  BMW Live Cockpit Professional.

  Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 10,25-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme abil.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW intelligentne isiklik assistent, salong

  BMW intelligentne isiklik assistent.

  Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Ütle loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti oskab see selgitada erinevaid teemasid sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, tarkvara kauguuendus, salong

  Tarkvara kauguuendus.

  Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, nutitelefoni integreerimine

  Nutitelefoni integreerimine.

  Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimine ühendab sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay ja Android Auto liidese kaudu sinu sõidukiga. See võimaldab sul funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt keskpaneeli ekraani kaudu kasutada.

  BMW 2. seeria F44, BMW digitaalne võti

  BMW digitaalne võti.

  BMW digitaalne võti muudab sinu ühilduva nutitelefoni* sõiduki võtmeks. Lukustuse avamiseks hoia nutitelefoni lihtsalt uksekäepideme kõrval, enne BMW käivitamist aseta see nutitelefoni hoidikule. Lisaks saad saata digitaalse võtme kuni viiele sõbrale ja isegi piirata näiteks maksimaalset kiirust - see on ideaalne algajatele juhtidele.

   

   

  *BMW digitaalne võti ühildub ainult valitud nutitelefonidega. Ühilduvate nutitelefonide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey. BMW digitaalse võtme kasutamiseks on vaja Teleservices-funktsiooni varustust.

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ MUDELID.

  Mudel Advantage.

  Mudel Advantage pakub nii välisilmes kui ka salongis paljusid praktilisi lisavarustuse valikuid, mis muudavad sõiduki veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.
  • Parkimiskontroll (PDC)
  • Hoidikute pakett
  • Pidurdusfunktsiooniga tempomaat
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel Advantage, Mineral White, kolm neljandikku eestvaade

  Mudel Sport Line.

  Mudel Sport Line muudab sõiduki välimuse veelgi dünaamilisemaks. Erakordselt sportliku välisilme annavad efektsed mustad kõrgläikega disainielemendid. Sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad maksimaalset mugavust ja optimaalset tuge. Mudeli Advantage varustus ja salongi valgustite pakett täiendavad pakutavat.
  • BMW neerukujuline iluvõre kroomitud kõrgläikega võreraami ja eksklusiivse disainiga kõrgläikega mustade vertikaalsete ribidega
  • Kõrgläikega M Shadow Line
  • Anthracite-toonis tekstiilist / Sensatecist ning hallide kontrastsete detailidega sportistmed juhile ja kaassõitjale; saadaval ka teised istmekatted
  • Nahkkattega rool
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel Sport Line, Melbourne Red, kolm neljandikku eestvaade

  Mudel M Sport.

  Mudel M Sport on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale salongi- ja välisdisainile pakub mudel M Sport veelgi suuremat sõidunaudingut. M-sportvedrustus koos M-sportrooli süsteemi ja M-aerodünaamikapaketiga optimeerib märkimisväärselt sõidudünaamikat. Mudeli Advantage sisu ja LED-udutuled täiendavad valikut.
  • 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 819 M Bicolour; saadaval ka teised veljed
  • M-sportvedrustus koos M-sportrooli süsteemiga; saadaval ka muud vedrustuse valikud
  • Musta värvi tekstiilist ‘Trigon’ Sensatec sportistmed juhile ja kaassõitjale; saadaval ka teised istmekatted
  • Nahkkattega M-rool
  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel M Sport, Misano Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade
  • Mudel Advantage.
  • Mudel Sport Line.
  • Mudel M Sport.

  BMW ORIGINAALTARVIKUD.

  Tundub hea, tundub tuttav.

  Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. BMW originaaltarvikute eesmärk on täita sinu erisoovid. Pakume laia valikut individuaalset lisavarustust, mis sobib sinu sõidukile kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest ideaalselt, tagades maksimaalsee lisaväärtuse kõigile su plaanidele.
  19-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 555 M Bicolour, BMW 2. seeria Gran Coupé, Snapper Rocks Blue metallik, F44, välisilme

  19-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 555 M Bicolour.

  Kvaliteetsed optimeeritud kaaluga 19-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke style 555 M on disainitud värvitoonis Bicolour Jet Black matt, neil on freesitud väändedisainiga kodarad ning need rõhutavad atleetlikkust kuni väikseima detailini. TPMS suverataste komplekt, veljesuurus 8 J x 19, rehvisuurusega 235/35 R 19 91Y XL.
  BMW surfilauahoidik katusel transportimiseks, BMW 2. seeria Gran Coupé, Snapper Rocks Blue metallik, F44, välisilme

  BMW surfilauahoidik katusel transportimiseks.

  Hoidik kinnitab surfilaua ja masti turvaliselt kõigi BMW katuseraamisüsteemide külge. Hoidikul on uuenduslik kinnituskontseptsioon ning see avaldab muljet oma erakordse käsitsemislihtsusega.
  BMW LED-ukseprojektorid, BMW 2. seeria Gran Coupé, Snapper Rocks Blue metallik, F44, välisilme

  BMW LED-ukseprojektorid.

  Uued parema projitseerimiskvaliteediga ning keskmisest pikema elueaga BMW LED-ukseprojektorid teevad sõidukisse sisenemisest ja väljumisest ainulaadse kogemuse. Need aktiveeruvad uste avamisel automaatselt ja valgustavad ala terviklikult ja isikupäraselt, projitseerides sõiduki kõrvale maapinnale kujutise. Autojuht võib vahetatavaid slaide kasutades ise projitseeritava kujutise valida, valides BMW logo ja BMW M logo vahel.
  BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW 2. seeria Gran Coupé, Snapper Rocks Blue metallik, F44, salong

  BMW ilmastikukindlad jalamatid.

  Ideaalselt sobivad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on disainitud mustas värvitoonis.
  BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam, BMW 2. seeria Gran Coupé F44, salong

  BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

  Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
  BMW pakiruumimatt, BMW 2. seeria Gran Coupé, Snapper Rocks Blue metallik, F44, salong

  BMW pakiruumimatt.

  Ideaalselt sobituv libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega vastupidav matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. See on disainitud mustas värvitoonis.

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ TEHNILISED ANDMED.

  BMW 220i xDrive

  Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):  

  131 (178) / 4500–6500

  Kiirendus 0–100 km/h (s):

  7,1

  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud):

  7,3–6,5

  Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

  165–149

  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue, eestvaade avatud ustega ja kahe inimesega sõiduki juures

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

  BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ BMW FINANTSTEENUSED.

  BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue tagantvaade koos naisega auto ees

  Sinu vajaduste järgi kohandatud BMW Financial Servicesi finantstooted viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantseerimislahenduste või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 2. seeria Gran Coupé soetamiseks.

  BMW TEENUSED.

  BMW töötaja kätleb kliendiga

  BMW Services tagab sulle sõitmise ajaks täieliku meelerahu.

   • BMW Service Inclusive’i abil saad nautida täielikku läbipaistvust tänu fikseeritud hinnaga teenustele, nagu sõidukikontroll, mikrofiltri või pidurivedeliku kontroll
   • BMW ConnectedDrive’i teleteenused annavad hooldusvajaduse korral sinu BMW Service Partnerile kogu asjakohase sõidukiteabe
   • BMW rikke- ja õnnetusjuhtumiabi on sulle saadaval tasuta, ööpäev läbi ja 365 päeva aastas
   BMW töötaja nõustab klienti

   SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

   Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 2. seeria Gran Coupé‘le, võta ühendust BMW lähima edasimüüjaga. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

   Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

   BMW M235i xDrive Gran Coupé
   Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,8–7,1
   CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 177–162


   BMW 220i xDrive
   Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,3–6,5
   CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 165–149

    

   Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja elektrilise sõiduulatuse kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja need vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Sõiduulatuse vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustus. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

   Loe lisaks

   Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

   • BMW M235i xDrive Gran Coupé
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,8–7,1
    CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 177–162

    BMW 220i xDrive
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,3–6,5
    CO2-heitmed (g/km) (kombineeritud): 165–149

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja elektrilise sõiduulatuse kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja need vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Sõiduulatuse vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustus. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html