Eesmärk on seada uusi standardeid. BMW 5. seeria on modernse äriklassi sedaani kehastus. Tänu oma dünaamilisele, elegantsele välimusele vastab see veenvalt praegu selles sõidukiklassis kehtivatele nõudmistele: stiilne sportlikkus ja tipptehnoloogiaga sõidunauding.

Mõtle loovalt. Käi ajaga kaasas. Säästlikkuskontseptsiooni kaks üliolulist komponenti. BMW 530e pistikhübriid rakendab laitmatult mõlemat põhimõtet, püsides nii oma ajast ees. See põhineb elektrilisel sõidunaudingul ja on oma pistikhübriidajamiga suunanud pilgu helge tuleviku poole.

Erakordne sõidudünaamika, sportlik disain, maksimaalne mugavus – BMW 5. seeria Touring on oma klassi tõeline meister. Seda tõeliselt mitmekülgset autot iseloomustab uusim tehnoloogia, maksimaalne funktsionaalsus ja märgatavalt sportlik loomus. Lugematud digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid tagavad mugavuse, turvalisuse ja maksimaalse tootlikkuse. Avarast salongist õhkub absoluutset tippkvaliteeti ja kuni 1700-liitrine pakiruum vastab mis tahes vajadustele. Garanteeritud sõidunauding, mis viib uuele tasemele nii töösõidud kui ka vaba aja veetmise.

BMW 530e Touring pistikhübriid ühendab võimsa bensiinimootori BMW eDrive‘i elektrimootoriga. Tulemuseks on muljetavaldav sooritusvõime, samaaegselt vähenenud kütusekulu ja madalam CO2-heide.

Kui otsid uut või kasutatud BMW 5. seeria sõidukit, leiad kogu vajamineva teabe siit koos katsetulemuste ning BMW 5. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumiste ja loomulikult BMW edasimüüjaga, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks