Mõtle loovalt. Käi ajaga kaasas. Säästlikkuskontseptsiooni kaks üliolulist komponenti. BMW 530e pistikhübriid rakendab laitmatult mõlemat põhimõtet, püsides nii oma ajast ees. See põhineb elektrilisel sõidunaudingul ja on oma pistikhübriidajamiga suunanud pilgu helge tuleviku poole.
 

Aastakümneid tagasi ulatuva edulooga BMW 5. seeria sedaan on tõeline äriklassi sõiduk. Sportlik, elegantne ja enesekindel ning loomulikult tulevikku suunatud. Sellel on hulk tehnouuendusi ning valikulised abisüsteemid, nagu BMW ConnectedDrive või juhtimisassistent Driving Assistant Plus, ning loomulikult BMW 520i, BMW 528i, BMW 535i ja BMW 550i tõhusad bensiinimootorid. Valida on ka uusimate diiselmootorite vahel, näiteks erakordselt ökonoomsed mudelid BMW 520d, BMW 525d, BMW 530d ja BMW 535d või äärmiselt dünaamiline M550d. BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem tagab sõidumugavuse kõigil teedel, kõikides kurvides ja igas sõiduolukorras.
 

Rohkelt ruumi kõrgeimatele nõudmistele: BMW 5. seeria Touring sõidukil on ette näidata juhiabisüsteemid, kaheksakäiguline Steptronic käigukast ning valik erinevaid võimsaid ja säästlikke bensiini- ja diiselmootoreid. Pakiruum mahutab 560 liitrit, mida on võimalik kolmeosalise kokkuvolditava seljatoe abil laiendada kuni 1670 liitrini. BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem tagab sõidumugavuse kõigil teedel, kõikides kurvides ja igas sõiduolukorras.
 

BMW 5. seeria mudelis Gran Turismo on kombineeritud sedaani stiilne välimus kupee sportliku elegantsiga. Kupee stiilis katuse ja kaheosalise tagaluugi all saavad sõitjad nautida kõrgendatud istmeid ja luksuslikku salongi ning kõrgeima klassi liiklemismugavust.
 

Kas auto saab muutuda ühtviisi säästlikumaks ja dünaamilisemaks? BMW ActiveHybrid 5 tõestab, et see on võimalik. Sellel väga erilisel hübriidmudelil on intelligentse sõidutehnoloogia kontseptsiooniga süsteem, mis annab võimaluse avastada hübriidtehnoloogia uut põlvkonda. See sõiduk on oma vähendatud kütusekulu ja CO2-heitega teerajajaks tervele põlvkonnale ja selle erinevus sõidumugavuses on kergesti tajutav.
 

Kui otsid uut või kasutatud BMW 5. seeria autot, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja BMW 5. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape BMW, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks