Mees istub BMW-s ja käivitab BMW tarkvara kauguuenduse

HOIA OMA BMW TARKVARA ALATI UUENDATUD.

BMW tarkvara kauguuendus.

BMW kauguuenduse läbi on sul võimalik värskenda sõiduki tarkvara mugavalt ja kiirelt läbi My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil.

Loe lisaks
HOIA OMA BMW TARKVARA ALATI UUENDATUD.BMW tarkvara kauguuendus.
Tarkvara kauguuenduse eeliseid selgitatakse videos

TARKVARA KAUGUUENDUS JA SELLE EELISED.

Uuenda sõiduki tarkvara turvaliselt ja mugavalt üle õhu.

Alati varustatud uusima tarkvaraversiooniga. On hea ja turvaline teada, et sinu BMW on alati ajakohane ja kasutab kõige värskemat tarkvara. Ja just seda pakub tarkvara kauguuendus – mugavus ilma stressita. See hoiab sinu auto tarkvara ajakohase. Ainus, mida pead tegema, on uuenduste allalaadimine rakenduse My BMW abil, või lase autol endal need alla laadida ja seejärel paigalda need. Nii säästad aega, võttes samal ajal tasuta vastu valitud funktsioonide uuendusi või uusi funktsioone. Teavet kõigi tarkvara muudatuste kohta leiab auto keskpaneeli ekraanilt või rakendusest My BMW.

Loe lisaks

KUIDAS TARKVARA KAUGUUENDUS TÖÖTAB.

Tarkvara kauguuendusfunktsioonid

Uuri, kuidas oma BMW tarkvara kauguuenduse kaudu uuendada.

Kohe kui sinu BMW jaoks on saadaval uus tarkvara, teavitatakse sind My BMW rakenduses tõuketeatega – tingimusel, et rakendus on sinu nutitelefoni paigaldatud ja sõidukiga ühendatud – või sõiduki keskpaneeli ekraanilt. Nii rakenduses kui ka oma BMW-s saad uuenduse avada ja näha, milliseid funktsioone on vaja uuendada või milliseid funktsioone täiustada. Tarkvara kauguuendusel on kaks moodust, kuidas uut tarkvara alla laadida: kas My BMW rakenduse kaudu või automaatselt sõidu ajal otse sõidukisse. Pärast allalaadimise edukat lõpetamist palutakse sul kinnitada uue tarkvara paigaldus ja seejärel käivitada see. Paigaldamise ajal ei ole sõiduk umbes 20 minutit sõiduvõimeline. Pärast uuendust teavitatakse sind edukast paigaldusest enne järgmist reisi. Soovi korral saad värskenduste sisu uuesti vaadata.

NÕUDED TARKVARA KAUGUUENDAMISELE.

See, kas sinu auto ühildub tarkvara kauguuendusega, oleneb autosse paigaldatud riistvarast. Vajalik on navigatsioonisüsteem Live Cockpit, Live Cockpit Plus või Live Cockpit Professional. Praegu on tarkvara kauguuendusega varustatud järgnevad mudelid: 1. seeria, 2. seeria Grand Coupé, 3. seeria, 3. seeria hübriid, 3. seeria Touring, 4. seeria Coupé, 5. seeria, 5. seeria Touring, M5, 6. seeria GT, 7. seeria, 8. seeria Cabrio, 8. seeria Coupé, 8. seeria (M) Gran Coupé, M8, X5 (M), X6 (M), X7, Z4, iX3.

Teise võimalusena võid läbi viia järgmise kontrolli, et kindlaks määrata, kas sinu auto ühildub tarkvara kauguuendusega. Vali menüüst alljärgnev:

  • „Minu auto ”
  • „Seaded“
  • „Üldseaded“
  • „Tarkvara kauguuendus“

Kui " tarkvara kauguuendust " ei näidata, ei ühildu auto tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus on tehases paigaldatud, selle hilisem ostmine ja järelpaigaldus ei ole võimalik riistvarapiirangute tõttu. Kui auto ei ühildu, võid igal ajal lasta paigaldada uusima tarkvara oma edasimüüja juures.

 

Nõudmised võivad olenevalt riigist, sõiduki mudelist, varustusest ja sõiduki seisundist erineda.

Üksikasjad praeguse ja eelmise tarkvara kauguuenduste sisu kohta leiad aadressilt:

Loe lisaks

Kuidas ühendada uus nutitelefon vanema BMW mudeliga?

Soovid uue nutitelefoni ühendada vanema BMW mudeliga? Nutitelefonide, muusikamängijate ja tahvelarvutite süsteemid arenevad pidevalt. Selleks et sinu mobiilseadmeid saaks igal ajal sõidukis kasutada, saad oma BMW-le laadida uusima tarkvaraversiooni. Palun laadi USB-mälupulgale uus nutitelefoni draiveri tarkvara ja edasta see oma BMW-le.

Loe lisaks

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE.

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130. 80809 München, BMW AG) töötleb ainult sinu esitatud isikuandmeid, et vastata päringutele ja eesmärgipõhisele teenindusele. Vajaduse korral edastab BMW AG sinu andmed BMW müügiettevõtetele sinu kohalikul turul. Rohkem teavet sinu isikuandmete töötlemise kohta BMW AG poolt on saadaval andmekaitsepoliitikas (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

Loe lisaks

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW Driver’s Guide rakendus, digitaalne auto kasutusjuhend nutitelefonis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide on valitud BMW mudelite digitaalne kasutusjuhend, mis sisaldab sõiduki üksikasju ja varustust, pildiotsingut ja selgitavaid animatsioone.
BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.
Naine kasutamas BMW ConnectedDrive’i rakendust My BMW nutitelefonis valge BMW X5 ees

My BMW RAKENDUS.

Enne sõitu, sõidu ajal või pärast seda: My BMW rakendus toetab sinu igapäevast mobiilset elu paljude nutikate funktsioonidega.
BMW ConnectedDrive’i klienditeenindus

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive‘i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.