BMW i7 Sedaan G70 BMW Individual Oxid Grey metallik, pealtvaade

i7

BMW i7 Sedaan G70 BMW Individual Oxid Grey metallik, pealtvaade

BMW i7 SEDAAN: MOOTORID JA TEHNILISED ANDMED.

i7BMW i7 SEDAAN: MOOTORID JA TEHNILISED ANDMED.

Uue BMW i7 Sedaani olulisimad faktid ja arvud lühidalt.

 • Energiatarve ja elektriline sõiduulatus
 • Sooritusvõime näitajad, nagu võimsus, pöördemoment ja kiirendus 
 • Mass, mõõtmed, velje- ja rehvimõõdud
Loe lisaks

BMW i7 SEDAAN: TEHNILISED ANDMED.

Vali mudel
Vali jõuülekanne

Hind alates

Süsteemi võimsus

Kütuse tüüp Elektriline
Käigukast 1-käiguline, automaat

Süsteemi võimsus

Kütuse tüüp Elektriline
Käigukast 1-käiguline, automaat

Sõiduulatus-laadimine

Aku mahtuvus 101,7
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.

Energiatarbimine ja sõiduulatus.

BMW i7 xDrive60
Energiatarve, kWh/100 km (kombineeritud, WLTP): 19,6–18,5
Sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 589-624

 

Sooritusvõime, tarbimise ja CO₂-heite näitajad viitavad standardkäigukastiga sõidukitele.


[1] Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.


[2] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.


[3] Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisatarbijate kasutamisest. Näidatud vahemikud põhinevad WLTP parimal juhul. Laadimisaeg kehtib 23-kraadise välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda.


[4] EÜ tühimass viitab sõiduki põhivarustusele ja ei sisalda lisavarustust. Tühimass sisaldab 90% ulatuses täidetud kütusepaaki ja 75 kg juhi kaalu. Lisavarustus võib mõjutada sõiduki massi, kandevõimet ja tippkiirust, kui valitud varustusel on mõju sõiduki aerodünaamikale.


[5] Esialgsed arvud; puuduvad arvud ei olnud avaldamise ajal kättesaadavad.

Loe lisaks

Energiatarbimine ja sõiduulatus.

 • BMW i7 xDrive60 (1)
  Energiatarve, kWh/100 km (kombineeritud, WLTP): 19,6–18,4
  Sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 590–625

  (1)
  Esialgsed väärtused

  Ametlikud andmed energiatarbimise ja elektrilise sõiduulatuse kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja need vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Sõiduulatuse vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustus. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta