BMW 1. seeria M135i xDrive (F40) värvitoonis Black Sapphire metallik, sõitev auto linnakeskkonnas
BMW M135i xDrive
Kujunda täielik välimus
Performance and torque306 PS, 225 KW, 450 NM
MootorBensiinDiisel

1. SEERIA

BMW M135i xDRIVE.

BMW 1. seeria M135i xDrive (F40) värvitoonis Black Sapphire metallik, sõitev auto linnakeskkonnas
Performance and torque306 PS, 225 KW, 450 NM
MootorBensiinDiisel
1. SEERIABMW M135i xDRIVE.

Pakkudes suuremat sooritusvõimet, rohkem stiili ja sõidulõbu, ei ole BMW M135i xDrive tulnud võistlema, vaid uusi standardeid seadma. Rõhutatult näitavad seda atleetliku välisilme iseloomulikud äratuntavad detailid, nagu M135i xDrive’ile omane kahepoolne võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, M tagaspoiler ja kaks 100mm summutitoru. Samas annab BMW M135i xDrive tooni ka teel: kombinatsioon standardvarustuses olevast M Sport diferentsiaalist, BMW xDrive, Steptronic sport käigukastist ja M Sport juhtimisest teevad sellest liikuvuse ja kurvivõtu poolest oma klassi parima. Sõiduki kõrgete pööretega M TwinPower Turbo 4-silindrilise rida-bensiinimootori jõul pakub see enesekindel BMW 1. seeria M-mudel uuel tasemel sooritusvõimet ja sõidudünaamikat.

 

BMW M135i xDrive:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,4–8,0
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 167–180

Loe lisaks

SOBITUDES OMA TUGEVA KÜLJEGA.

BMW M135i xDrive’i sportlik ja progressiivne disain võiks peaaegu et ollagi loodud imetlevaid pilke püüdma. Äärmiselt eristuv esiosa suurte õhu sisselaskeavadega, silmapaistev kahekordne võrkdisainiga neerukujuline iluvõre ja kaldus adaptiivsed LED esituled tagavad meeldejääva esmamulje. Dünaamiliste kontuuridega muljetavaldavad 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad sõiduki sportlikku iseloomu. Tagaküljel domineerivad laiad tagaspoilerid difuusorit meenutava väljanägemisega ja kaks suurt 100 mm Cerium Grey toonis summutitoru. BMW M135i xDrive’i salong inspireerib sama kiirelt: M Sport istmed, valgustatud dekoratiivliistud ja lai klaasist panoraamkatus loovad eriti dünaamilise ja rikkaliku esmaklassilise õhkkonna.

Loe lisaks

DISAIN.

Kvaliteetsed varustuse elemendid BMW M135i xDrive’i välisilmele ja salongile.

BMW M135i xDrive (F40) toonis Black Sapphire metallik koos Cerium Grey värvitoonis BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõrega

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõre disain on üleni viimistletud Cerium Grey värvitoonis ja detailselt disainitud võrega. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ja väärtust ning lisab rõhku kõrge kvaliteedi ja dünaamika detailidele.
BMW M135i xDrive (F40) toonis Black Sapphire metallik, tagantvaade, koos M-aerodünaamikapaketiga

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos M-spetsiifilise esispoileri, tagaspoileri ja küljekarbi ääristega räägivad puhtast dünaamilisusest, tuues välja sõiduki atleetliku iseloomu. Äärise osad on värvitud keretoonis ja sisedetailid musta kõrgläikega toonis.
BMW M135i xDrive (F40) toonis Black Sapphire metallik, tagantvaade koos M-antitiivaga

M-antitiib.

M-i tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut aerodünaamilist tõusmist. Esisillale tõmbejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW M135i xDrive (F40) toonis Black Sapphire metallik, tagantvaade summutitoru ääristega vasakul ja paremal värvitoonis Cerium Grey

Summutitorud.

Eksklusiivne M135i xDrive: Cerium Grey värvitoonis kallutatud parem ja vasak summutitoru. Sel moel rõhutavad 100 mm diameetriga summutitorud visuaalselt M135i xDrive’i sportlikkust.
BMW M135i xDrive’i (F40) salong koos M-sportistmetega juhile ja kaassõitjale

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale.

M-sportistmed integreeritud peatoe, sügava istumispinna ning kõrgete küljetugede ja seljatoe polstritega pakuvad juhile ja kaassõitjale paremat toetust isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on istme laius tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW M135i xDrive’i (F40) salong koos M-turvavöödega

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt õmmeldud klassikalistes M-värvides jooned ning need rõhutavad salongis väga kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
BMW M135i xDrive’i (F40) juhikoht nahkkattega M-rooliga

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' nahast musta värvi ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja atleetlikku juhtimiskogemust.
BMW M135i xDrive’i (F40) salong koos valgustatud dekoratiivliistudega 'Illuminated Boston'

Salongi dekoratiivliistud 'Illuminated Boston'.

Salongi dekoratiivliistud „Illuminated Boston“ koos „Mesh“ aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis nii atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
BMW M135i xDrive (F40) värvitoonis M Misano Blue metallik, video

SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW M135i xDrive’i sõidudünaamika omadused.

M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor mudelis BMW M135i xDrive (F40)

BMW M135i xDrive’i mootor.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: BMW M135i xDrive M TwinPower Turbo 4-silindriline bensiinimootor on eriti võimas, kuna on varustatud uute kolbidega, suurema turboülelaaduriga, optimeeritud sisselaskeõhu marsruutimisega, suure jõudlusega vahejahutiga ja ventiiliga käitatava M Performance’i väljalaskesüsteemiga.
BMW M135i xDrive (F40) Steptronic Sport käigukastiga

Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW M135i xDrive (F40) koos M-sportvedrustusega

M-sportvedrustus.

M-sportvedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse disain, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.
BMW M135i xDrive (F40) M-sportpiduritega

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M135i xDrive (F40) toonis Black Sapphire metallik, M Performance’i paketiga, kolm neljandikku eestvaade

BMW M135i xDRIVE M PERFORMANCE’I PAKETIGA.

M Performance’i pakett täiustab sõiduki sportlikku potentsiaali veelgi. Läbi alaosa ja salongi mõõtmete ja 18-tolliste kergekaaluliste sepistatud velgede kasutamise saavutatud massi vähendamine garanteerib maksimaalse kiirendusvõimsuse ja suurendab sõidudünaamikat märgatavalt. Samal ajal teeb M Performance’i pakett oma rabavate mustade disainielementidega, nagu peegliümbrised, BMW võrkdisainis neerukujuline iluvõre, summutitorude äärised ja tagaspoiler, suurenenud sooritusvõime väliselt selgelt märgatavaks.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW M135i xDrive’i ühenduvus ja digitaalsed teenused.

Alates digitaalsest BMW intelligentsest isiklikust assistendist, vabalt programmeeritavast BMW Live Cockpit Professionalist kuni mugava tarkvara kauguuendamiseni: uusimad ühenduvustehnoloogiad ja uuenduslikud digitaalteenused tagavad sulle sinu BMW M135i xDrive’is maksimaalse ühenduvuse ja mugavuse.
BMW M135i xDrive (F40) BMW Live Cockpit Professionaliga

BMW Live Cockpit Professional.

Das BMW Live Cockpit Professional mit Navigationsfunktion beinhaltet einen hochwertigen Anzeigenverbund, bestehend aus einem per Touch bedienbaren hochauflösenden 10,25'' großen Control Display und einem volldigitalen 10,25'' großen Instrumentendisplay. Das BMW Operating System 7 kann u. a. über den iDrive Touch Controller bedient werden.
BMW M135i xDrive (F40) BMW intelligentse isikliku assistendiga

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hey BMW, I’m hungry.“ (Hei, BMW, mul on kõht tühi.) Sinu BMW intelligentne isiklik assistent leiab lähima restorani ja plaanib kohe vastava marsruudi. Kuid ta suudab palju enamat. Sinu BMW intelligentne isiklik assistent aitab sul ka sõiduki funktsioone kasutada. Ja ta selgitab sulle kasulikke funktsioone. Nii saad hõlpsasti ja vaistlikult oma BMW-d juhtida.

BMW M135i xDrive (F40) tarkvara kauguuendusega

Tarkvara kauguuendus.

See hoiab sinu BMW alati ajakohasena. Tarkvara kauguuendused lubavad uuendusi alla laadida My BMW rakenduse kaudu või sõidukis endas ning seejärel uuendused installida.

BMW M135i xDrive’i (F40) telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Bluetooth®-i sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja nende märkide kasutamine BMW Groupi poolt toimub litsentsi alusel.

BMW M135i xDrive (F40) nutitelefoni integreerimisega

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimine ühendab sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay ja Android Auto liidese kaudu sinu sõidukiga. See võimaldab sul funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt keskpaneeli ekraani kaudu kasutada.

BMW M135i xDrive’i (F40) kaugjuhitavad teenused

Kaugjuhitavad teenused.

Kus mu BMW on ja kas see on lukus? Kaugteenused näitavad sulle hetkega, kuhu sinu BMW on pargitud ja kas see on lukus. Juhi kliimaseadet või saada mugavalt diivanil istudes oma BMW-le järgmine sihtkoht. Rakendus My BMW annab sulle mugava ja turvalise võimaluse kõikjal oma sõidukile juurde pääseda.

BMW M135i xDrive (F40 MP), digitaalne võti

BMW digitaalne võti.

BMW digitaalne võti muudab sinu ühilduva nutitelefoni* sõiduki võtmeks. Lukustuse avamiseks hoia nutitelefoni lihtsalt uksekäepideme kõrval, enne BMW käivitamist aseta see nutitelefoni hoidikule. Ühtlasi saad digitaalse võtme saata kuni viiele sõbrale ja piirata ka näiteks tippkiirust – ideaalne algajatele juhtidele. 

 

*BMW digitaalne võti ühildub ainult valitud nutitelefonidega. Ühilduvate nutitelefonide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey. BMW digitaalse võtme kasutamiseks on vaja Teleservices-funktsiooni varustust.

BMW M135i xDRIVE’I TEHNILISED ANDMED.

BMW M135i xDrive.

Mootori võimsus kW (hj) p/min juures:

225 (306) / 5000–6250

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,8

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

7,4 - 8,0

Kombineeritud COheide (g/km): 

167 - 180

BMW 1. seeria F40, tehniliste andmetega joonis

BMW M135i xDRIVE’I HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW M135i xDRIVE’ILE.

BMW M135i xDrive (F40) värvitoonis M Misano Blue metallik, kolm neljandiku eestvaade, parkimas, kaks inimest ees istumas

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW M135i xDrive’i soetamiseks.

BMW SERVICES.

TEENINDUS JA ABI BMW M135i xDRIVE’ILE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
  • Sõiduki kontroll
  • Mikrofiltri kontroll
  • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW M135i xDrive’ile, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

BMW M135i xDrive:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,9–7,4
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 178–168

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M135i xDrive
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 7,4–8,0
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 167–180

 

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW M135i xDrive:
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,4–7,8
    CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 168 - 179

    Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html