BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade sõitmas
SooritusvõimeKuni 375 kW (510 hj)
MootorBensiinDiisel

X3 M

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade sõitmas

BMW X3 M-MUDELID.

SooritusvõimeKuni 375 kW (510 hj)
MootorBensiinDiisel
X3 MBMW X3 M-MUDELID.

BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d.

Adrenaliinist laetud sõidunauding igal pinnasel: BMW X3 M-mudelid löövad pulsi kõrgeks juba oma väljendusrikka disainiga. Ent just nende eksklusiivsuse ja tõhususe kombinatsioon on see, mis nende iseseisvat, sportlikku iseloomu määratleb. BMW X3 M annab inspiratsiooni oma puhta autospordi-DNA ja kõrgeima taseme jõulise sõidudünaamikaga – ning see suureneb veelgi mudeliga BMW X3 M Competition, mis esindab maksimaalset sooritusvõimet ja eksklusiivsust oma 375 kW (510 hj) ja valitud M-spetsiifiliste omadustega. BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d on võrdväärselt sportlike iseloomudega ja need avaldavad muljet oma täiuslikus tasakaalus dünaamika, mugavuse ja tõhususega ning suure igapäevapraktilisusega.

BMW X3 M Competition
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241

 

BMW X3 M
Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241


BMW X3 M40i
Kütusekulu, l/100 km (kombineeritud): 9,5–8,7
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 217–199


BMW X3 M40d
Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 7,3–6,6
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 193–173

 

Loe lisaks

BMW X3 M-MUDELITE VÕRDLUS.

Ülevaade kõige olulisematest sooritusvõime faktidest: jõuülekanne, vedrustus ja mootori võimsus.

BMW X3 M Competition

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus.
 • Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed M Competitioni kõrgläikega mustad disainielemendid
 • 375 kW/510 hj, 650 Nm, 0–100 km/h 3,8 sek
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW X3 M

Kõrgeimal tasandil sõidudünaamika.
 • Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäiguline M Steptronic käigukast
 • 353 kW/480 hj, 620 Nm, 0–100 km/h 4,0 sek
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, kolm neljandikku eestvaade

BMW X3 M40i

Suurepäraselt tasakaalus sooritusvõime ja igapäevasobivus.
 • BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor
 • Intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive
 • Kaheksakäiguline Steptronic käigukast
 • 265 kW/360 hj, 500 Nm, 0–100 km/h 4,9 sek
BMW X3 M40i G01 LCI Facelift, kolm neljandikku eestvaade

BMW X3 M40d

Võimsus ja ökonoomsus ohverdusi tegemata.
 • BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor
 • Intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive
 • Kaheksakäiguline Steptronic käigukast
 • 250 kW/340 hj, 700 Nm, 0–100 km/h 4,9 sek
BMW X3 M40d G01 LCI Facelift, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW X3 M Competition
 • BMW X3 M
 • BMW X3 M40i
 • BMW X3 M40d

BMW X3 M COMPETITION – OLULISEMAD OMADUSED.

BMW X3 M Competitioni sõidudünaamika ja disainiomadused.

BMW X3 M Competition kehastab BMW X3 M-mudelite tippsooritust. Selle kõrge sooritusvõimega BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor arendab võimsuseks 375 kW (510 hj) ja pöördemomendiks muljetavaldava 650 Nm. Koos hulgaliste autospordist tuletatud tehnoloogiatega tagab võimas mootor muljetavaldava kiirenduse 0–100 km/h – vaid 3,8 sekundit – ning pakub igal pinnasel M-mudelitele omast sõidunaudingut oma viimase piirini, tänu selle ehedale X-iseloomule. Oma lihaseliste proportsioonidega näitab BMW X3 Competition selgelt atleetlikku kohaolu. Seda ilmet võimendavad kõrgläikega mustad M Competitionile omased disainielemendid ja süsinikkiust küljepeegliraamid. Sõiduruumis ühinevad M-omadused luksuslike detailidega, et luua sportlik ja eksklusiivne õhkkond.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõitmas, madal võttenurk
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, BMW M TwinPower Turbo kuuesilindrilise bensiiniga töötava reasmootori lähivaade

Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

M TwinPower Turbo kuuesilindriline rida-bensiinimootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaks Mono-Scroll turboülelaadurit, täppississepritse, täielikult kohanduv klapijuhtimissüsteem ja kohanduv nukkvõlli juhtimine aitavad saavutada silmapaistva sooritusvõime koos 375 kW (510 hj) ja 650 Nm pöördemomendiga.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, eestvaade kurvis sõitmas, M-spetsiifiline vedrustus

M-spetsiifiline vedrustus.

Sõiduki suurepärast dünaamikapotentsiaali rõhutab M-spetsiifiline adaptiivne vedrustus. Sõidurežiim COMFORT teeb ebatasasel teekattel sõitmise lihtsasti sujuvaks. Sõidurežiim SPORT on täiuslik maanteedele ja ebatasastele võidusõiduradadele. Kompromissitult vahetu režiim SPORT+ garanteerib eriti täpse sõidukogemuse tasastel võidusõiduradadel.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, tagantvaade sõitmas, madal võttenurk, M xDrive

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida ülekandevariantide 4WD ja 4WD Sport vahel.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, M Carbon süsinikkiust amorditugi, lähivõte, mootorikate

M Carbon amorditugi.

M Carbon eesmine amorditugi suurendab oluliselt esiosa jäikust ning parandab roolimistäpsust. Kvaliteetne süsinikkiuga tugevdatud plastkomponent on äärmiselt kergekaaluline ning loob tõelise motospordiatmosfääri, kui kapott on üles tõstetud. Nii väljendub spordipotentsiaal siinkohal eriti hästi.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, keskkonsool, salong, Drivelogicuga 8-käiguline M Steptronic käigukast

Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugava ja sujuvani. Käike saad vahetada käsitsi käigukangi abil või roolil olevate käiguvahetuse labadega; samuti saad Drivelogicut kasutades reguleerida automaatkäigukasti käiguvahetuskiirust.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, M Servotronic, nahkkattega M-rooliga juhikoht

M Servotronic.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel vahetu ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on M-seeria jaoks spetsiaalselt kalibreeritud ning pakub kolme erinevat seadet, mida saab valida M Setupi abil.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, sinised M-komposiitpidurid, lähivõte

M-komposiitpidurid.

Tänu eri materjalide kasutamisele saavutavad M-komposiitpidurid erakordselt head aeglustusnäitajad ning on eriti stabiilsed ja vastupidavad. See vähendab ka kaalu, millel on omakorda positiivne mõju juhitavusele, dünaamikale ja kiirendusele. Sinist metallikvärvi pidurisadulaid kaunistav M-tähis näitab, et tegemist on erakordselt tõhusate M-mudelitel kasutatavate piduritega.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, M Sport väljalaskesüsteem, tagantvaade

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, esiosa disain, eestvaade

Esiosa disain.

BMW X3 M Competitioni esiosa rõhutab selle suure sooritusvõimega sõiduki erakordset potentsiaali. Iseloomulik kõrgläikega mustade topeltribidega ja mudeli logoga M-i neerukujuline iluvõre kiirgab autoriteetse atleetlikkuse õhkkonda. Seda piiritlevad eriti kitsalt vormitud valgustitorud ning lisavarustuses ka BMW Laserlight-tuled, mis rõhutavad täiendavalt dünaamilist välimust. Võimsad trapetsikujulised õhuvõtuavad koos integreeritud õhukardinatega panevad sõiduki loodud üldisele atleetlikule muljele punkti.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, 21-tollised M-kergmetallveljed V-spoke style 765 M, lähivõte

21-tollised M-kergmetallveljed V-spoke style 765 M Bicolour Black koos hübriidrehvidega.

21-tollised M-kergmetallveljed V-spoke style 765 M Bicolour Jet Black, hübriidrehvidega, läikivtreitud, velje suurus ees 9,5J x 21 rehvimõõduga 255/40 ZR21, velje suurus taga 10J x 21 rehvimõõduga 265/40 ZR21.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, M Sport istmed, salong

M Sport istmed.

Eri viisidel reguleeritavad korvistme iseloomuga M Sport istmed ja osaliselt integreeritud peatugi pakuvad sulle ja su kaassõitjale suurepärast külgtuge. Lisaks on eraldi reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, tagaosa disain, tagantvaade

Tagaosa disain.

Laia ja madala paigutusega ning 3D-ilmega täis-LED-tagatulede ja nende all asuvate helkurite abil näitab BMW X3 Competitioni tagaosa tugevat kohalolu. Lisavarustuses süsinikkiust tagadifuusor ja M Sport väljalaskesüsteem koos kahe rabava topeltsummutitoruga rõhutavad sõiduki autospordigeene ja täiendavad veelgi selle võimeka mudeli dünaamilist välimust.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, nahkkattega M-rool, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega M-rool koos käiguvahetuse labade ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku roolimiskogemust ning maksimaalset kontrolli. Integreeritud multifunktsionaalsus võimaldab juhtida erinevaid multimeedia- ja juhiabisüsteeme. Punased M1 ja M2 lülitid on kahe eelseadistatud M Drive’i konfiguratsiooni kasutamiseks.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Frozen Marina Bay Blue metallik, 21 tolli, M Carbon küljepeegliraamid

M Carbon küljepeegliraamid.

M-ile omase kahevarrelise disainiga M Carbon küljepeegliraamid rõhutavad sõiduki jõulist, sportlikku disaini.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'

Salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'.

M-i salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre' armatuurlaual ja uksel koos Pearl Chrome toonis detailidega.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, M kõrgläikega Shadow Line

M-i kõrgläikega Shadow Line.

M-i kõrgläikega Shadow Line sisaldab hulgaliselt kõrgläikega musta värvi välisvarustuse detaile: külgraami liistud, aknaorvade liistud, küljepeeglite raamid, eesmised nurgad ja jalad, B- ja C-piilari viimistluspaneelid ning tagauste aknajuhikud.

BMW X3 M – MUDELI OLULISEMAD OMADUSED.

BMW X3 M-i sõidudünaamika ja disainiomadused.

Ainulaadne X-iseloom ja kõrgeima taseme sportlik sõidudünaamika: tänu oma ehedale autospordi-DNA-le kehastab BMW X3 M neid omadusi igal kilomeetril. Varustatud vabalt pöörleva 353 kW (480 hj) võimsa BMW M TwinPower Turbo kuuesilindrilise bensiiniga töötava reasmootori, M xDrive nelikveo ja aktiivse M-diferentsiaaliga, tagab see erakordne sports activity vehicle (SAV) adrenaliinist laetud soorituse nii teedel kui ka võidusõidurajal. Lihaselised proportsioonid ja väljendusrikkad M-disainielemendid rõhutavad selle X-mudeli dünaamilist iseloomu. Salongis loovad sportliku ja eksklusiivse üldmulje nahkkattega M-rool, M-käigukang ning sportistmed juhile ja kaassõitjale.

BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, kolm neljandikku külgvaade
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, BMW M TwinPower Turbo kuuesilindrilise bensiiniga töötava reasmootori lähivaade

Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

M Twinpower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaks Mono-Scroll turboülelaadurit, täppississepritse, täielikult kohanduv klapijuhtimissüsteem ja kohanduv nukkvõlli juhtimine aitavad saavutada silmapaistva sooritusvõime koos 353 kW (480 hj) ja muljetavaldava 620 Nm pöördemomendiga.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, M-spetsiifiline vedrustus, eestvaade kurvis sõitmas

M-spetsiifiline vedrustus.

Sõiduki suurepärast dünaamikapotentsiaali rõhutab M-spetsiifiline adaptiivne vedrustus. Sõidurežiim COMFORT teeb ebatasasel teekattel sõitmise lihtsasti sujuvaks. Sõidurežiim SPORT on täiuslik maanteedele ja ebatasastele võidusõiduradadele. Kompromissitult vahetu režiim SPORT+ garanteerib eriti täpse sõidukogemuse tasastel võidusõiduradadel.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M xDrive, toonis Alpine White, külgmine tagantvaade, madal võttenurk

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida ülekandevariantide 4WD ja 4WD Sport vahel.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, Drivelogicuga 8-käiguline M Steptronic käigukast, M-käiguvalits, salong

Drivelogic-funktsiooniga kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugava ja sujuvani. Käike saad vahetada käsitsi käigukangi abil või roolil olevate käiguvahetuse labadega; samuti saad Drivelogicut kasutades reguleerida automaatkäigukasti käiguvahetuskiirust.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, M Servotronic

M Servotronic.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel vahetu ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on M-seeria jaoks spetsiaalselt kalibreeritud ning pakub kolme erinevat seadet, mida saab valida M Setupi abil.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, punased M-komposiitpidurid, lähivõte

M-komposiitpidurid.

Tänu eri materjalide kasutamisele saavutavad M-komposiitpidurid erakordselt head aeglustusnäitajad ning on eriti stabiilsed ja vastupidavad. See vähendab ka kaalu, millel on omakorda positiivne mõju juhitavusele, dünaamikale ja kiirendusele. Punaseid kõrgläikega pidurisadulaid kaunistav M-logo näitab, et tegemist on erakordselt tõhusa M-spetsiifilise pidurisüsteemiga.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, esiosa disain, eestvaade

Esiosa disain.

Esiosa keskel on iseloomulik kõrgläikega must topeltribidega M-i neerukujuline iluvõre. Muljetavaldavalt kitsad valgustitorud ja adaptiivsed LED-esituled justkui ahenevad iseloomuliku M-radiaatorivõre suunas ja panevad dünaamilisele välimusele punkti. Seda muljet täiustavad trapetsikujulised kärjestruktuuriga õhuvõtuavad, mis pakuvad kõrgete pööretega M-jõuallikale täiendavat ventilatsiooni.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White Uni, 20-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 764 M, lähivõte

21-tollised M-kergmetallveljed V-spoke Style 765 M Bicolour Jet Black koos hübriidrehvidega

21-tollised M-kergmetallveljed V-spoke style 765 M Bicolour Jet Black, hübriidrehvidega, läikivtreitud, velje suurus ees 9,5J x 21 rehvimõõduga 255/40 ZR21, velje suurus taga 10J x 21 rehvimõõduga 265/40 ZR21.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, M-küljepeegel

M-küljepeeglid.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-küljepeeglid on sportliku ja dünaamilise M-disaini oluline osa. Kaheosalise alusega kere külge kinnitatuna rõhutavad need sõiduki ilu ja väljendavad tehnilist täpsust väikseimaski detailis. Täiendavad LED-suunatuled sobituvad ideaalselt pikka ja kitsasse süvendisse.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, toonis Alpine White, tagantvaade

Tagaosa disain.

Progressiivselt vormitud BMW X3 M-i tagaosa vihjab sõidukis peituvale potentsiaalile. Rõhutatud 3D-välimusega kirevad täis-LED-tagatuled ning nende all asuvad helkurid lisavad tagaosale täiendavat sportlikkust. Sellele atleetlikule muljele paneb punkti aukartustäratav tagadifuusor koos kroomitud topeltsummutitorude ja integreeritud M Sport väljalaskesüsteemiga.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, nahkkattega M-rool, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega M-rool koos käiguvahetuse labade ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku roolimiskogemust ning maksimaalset kontrolli. Integreeritud multifunktsionaalsus võimaldab juhtida erinevaid multimeedia- ja juhiabisüsteeme. Punased M1 ja M2 lülitid on kahe eelseadistatud M Drive’i konfiguratsiooni kasutamiseks.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, M Sport istmed, salong

Korvistmete iseloomuga M Sport istmed.

Eri viisidel reguleeritavad korvistme iseloomuga M Sport istmed ja osaliselt integreeritud peatugi pakuvad sulle ja su kaassõitjale suurepärast külgtuge. Lisaks on eraldi reguleeritav ka seljatoe laius. Nende musta M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021, M-käiguvalits

M-käiguvalits.

Valgustusega M-käiguvalitsal on M-spetsiifiline lülitusmuster ja suurepärane kasutusmugavus. Manuaalrežiimis „S“ saab juht käike käsitsi vahetada, kasutades käigukangi või käiguvahetuse labasid; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt. Drivelogicu lüliti võimaldab valida kolme M-spetsiifilise käiguvahetusprogrammi vahel.

BMW X3 M40i ja M40d – MUDELITE OLULISEMAD OMADUSED.

BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d sõidudünaamika ja disainiomadused.

Seiklusvaim siseneb uude mugavuse ja tõhususe ajastusse: eksklusiivse sise- ja välisvarustusega, näiteks M-aerodünaamikapaketi ja paljude muljetavaldavate tehnoloogiliste kõrghetkedega tugevdavad BMW X3 M M40i ja BMW X3 M M40d oma sportlikku DNA-d – ning pakuvad rabavat sõidudünaamikat igal pinnasel.

BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, kolm neljandikku eestvaade seismas
BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021, BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor

BMW M TwinPower Turbo kuuesilindrilised mootorid.

Mudelil BMW X3 M40i on kolmeliitrine kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor, mis on varustatud BMW M TwinPower Turbo tehnoloogiaga. 265 kW (360 hj) võimsust ja 500 Nm maksimaalne pöördemoment tagavad sportliku sõidusoorituse. See kiirendab 0–100 km/h vaid 4,9 sekundiga. BMW X3 M40d sööstab edasi 250 kW (340 hj) kuuesilindrilise diiselmootori vedamisel, mille maksimaalne pöördemoment on 700 Nm. See kiirendab 0–100 km/h vaid 4,9 sekundiga.

BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, M Sport vedrustus, eestvaade sõitmas

M Sport vedrustus

M Sport vedrustus on märkimisväärne oma dünaamilisuse ja täpsemate vedrustuse seadete poolest. Samuti on sel mõõdukalt kõrgem vedrukonstant ja kõvemad stabilisaatorid. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse disain, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, 8-käiguline M Steptronic Sport käigukast, käiguvalits, salong

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldab nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakpoolses S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, kohanduv sportrool, nahkkattega M-rool

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, M-sportdiferentsiaal, tagantvaade

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, M Sport pidur, ratta lähivaade

M Sport pidurid.

M Sport piduritel on M-logoga sinist värvi (lisavarustuses punast metallikvärvi) nelja kolviga fikseeritud pidurisadulad ees ja ühe kolviga liikuvad sisemiselt ventileeritud pidurisadulad taga ning suuremad pidurikettad, mis kindlustavad pidurite suurepärase toimimise. Sõiduki väga kõrgele dünaamilise potentsiaalile kohandatult võimaldavad need ka erakordselt atleetlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, M 40i spetsiifilised disainielemendid, eestvaade

BMW X3 M40i ja X3 M40d spetsiifilised disainielemendid.

BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d disainist õhkub puhast dünaamikat ja atleetlikku elegantsi. Seda efekti loovad välisilmes M-spetsiifilised disainielemendid nagu M-logo ja topeltribidega kõrgläikega must M-i neerukujuline iluvõre, mustad M-i küljepeeglid ja lisavarustusse kuuluvad 21-tollised läikivtreitud M-kergmetallveljed – välisilmele panevad punkti Black Chrome’i toonis silmapaistvad summutitorud „Two Teeth“ stiilis vabavormis ääristega. Salongis toovad sportliku elegantsi esile iseloomulike kontrastõmblustega nahkkattega M-rool ning sportistmed juhile ja kaassõitjale.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, BMW Individuali esituled Shadow Line

BMW Individuali esituled Shadow Line.

M Shadow Line tuled annavad esituledele sportliku ilme koos kõigi musta viimistlusega kroomelementidega. Tumedad detailid täiustavad ideaalselt lisavarustuses saadaolevaid M-i kõrgläikega Shadow Line’i lisavalikutega komponente.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, 21-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 718 M

21-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke Style 718 M Bicolour Jet Black koos hübriidrehvidega.

21-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 718 M Bicolour Jet Black, hübriidrehvide ja Run-flat-rehvidega, läikivtreitud, velje suurus ees 8,5J x 21 rehvimõõduga 245/40 R21 ja velje suurus taga 9,5J x 21 rehvimõõduga 275/35 R21.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, toonis Malachite Green metallik, M-aerodünaamikapakett, esispoiler

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja kõrgläikega musta difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, sportistmed juhile ja kaassõitjale

Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Eraldi reguleeritavatel juhi ja kaassõitja sportistmetel on arvukalt seadistusvõimalusi, sealhulgas pikisuunaline ning seljatoe kaldenurga reguleerimine. Tänu laiemale istmele, seljatoe polstritele ja tuge pakkuvatele küljepolstritele on istmed ülimalt ergonoomilised ja väga hea külgtoega.

BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi ning väljalõige allservas. Rooli nahast 'Walknappa' Black ääris koos M-värvides kontrastõmbluste ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.

BMW X3 M-MUDELID: JUHIKOHT ja TEHNOLOOGIAD.

BMW X3 M-mudelite M-spetsiifiline näidikute- ja kasutuskontseptsioon, digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Tipptasemel liikuvus ja M-tunnetus kõige kõrgemal tasemel: BMW X3 M-mudelid toetavad sind sõidu ajal hulga uuenduslike tehnoloogiatega ja pakuvad M-spetsiifiliste omadustega täiendavat autosporditunnet. Naudi intelligentsete juhiabisüsteemide kasulikke omadusi või suhtle oma BMW-ga, kasutades BMW intelligentset isiklikku assistenti. Lisaks on saadaval hulk erinevaid ühenduvusfunktsioone ja digitaalseid teenuseid, mis pakuvad ideaalset ühendust sinu BMW-ga ja kogu maailmaga, et muuta sinu liikuv elu veelgi mugavamaks.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, juhikoht, keskpaneeli ekraan
BMW X3 M-mudelid, F97 LCI Facelift 2021, M-spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud* pakub sõiduandmete eriti täpset ja teravat kuvamist sõidurežiimides SPORT ja TRACK. Nii on sellised väärtused nagu ülelaadimisrõhk või rehvirõhk ja temperatuurid alati vaateväljas, isegi võidusõidurajal. Kasutamine ja seadistamine toimub keskkonsoolis asuva juhtploki nupu M MODE abil. *Saadaval mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.
BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu*.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, M Setup, keskpaneeli ekraan

M Setup.

M Setup* võimaldab sul konfigureerida erinevaid sõidudünaamika parameetreid, nagu mootori, vedrustuse ja roolimise omadusi, M xDrive’i seadeid või dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) intensiivsust vastavalt enda isiklikele nõudmistele. *Saadaval mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.
BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, BMW Head-Up Display

M-spetsiifiliste funktsioonidega BMW Head-Up Display.

Täisvärviline M-funktsioonidega* BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja. Nupuvajutusega saad sa lülituda M-spetsiifilisele ekraanile, mis sisaldab käigunäidikut, pöördemomenti dünaamilise sõiduulatuse kõverana ja käiguvahetustulesid, mis näitavad käiguvahetuse optimaalset aega, samuti saada navigeerimisnõuandeid. *M-funktsioonid on saadaval mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.
BMW X3 M-mudelid, 2021 F97, keskkonsooli juhtpaneel

Keskkonsooli juhtpaneel.

Kergesti ligipääsetaval keskkonsooli juhtpaneelil on võimalik Start/Stop-nupu all asuva nupuga M MODE* muuta ekraanil kuvatavat teavet. Nupp SETUP* pakub veelgi suuremat valikut sõiduki omaduste seadistamiseks. See avab menüü sõidudünaamika individuaalseks seadistamiseks. Lisanupud lülitavad individuaalseid abisüsteeme välja või sisse. *M MODE ja SETUP on saadaval mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.
BMW X3 M-mudelid, 2021 F97 G01 LCI, punane Start/Stop-nupp

Punane Start/Stop-nupp.

Punane Start/Stop-nupp* võimaldab mootorit võtmeta käivitada, kui sõiduk on lukust lahti tehtud. Samuti saab seda kasutada mootori seiskamiseks. Sõiduki võti tuvastatakse automaatselt ilma seda kuhugi sisestamata. *Punane Start/Stop-nupp on saadaval mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.
BMW X3 M Automobile F97 G01 LCI Facelift 2021 Digital Key

BMW Digital Key

BMW digitaalne võti muudab sinu ühilduva nutitelefoni* sõiduki võtmeks. Lukustuse avamiseks hoia nutitelefoni lihtsalt uksekäepideme kõrval, enne BMW käivitamist aseta see nutitelefoni hoidikule. Ühtlasi saad digitaalse võtme saata kuni viiele sõbrale.


*BMW digitaalne võti ühildub ainult valitud nutitelefonidega. Ühilduvate nutitelefonide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey. BMW digitaalse võtme kasutamiseks on vaja Teleservices-funktsiooni varustust.

BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraan

Tarkvara kauguuendus.

Sinu BMW püsib alati ajakohasena tänu tarkvara kauguuendusele. Alla saad selle hõlpsasti laadida My BMW rakenduse kaudu või otse sõidukist.

BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, nutitelefoni integreerimine, keskpaneeli ekraan

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimine ühendab sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay ja Android Auto liidese kaudu sinu sõidukiga. See võimaldab sul funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt keskpaneeli ekraani kaudu kasutada.

BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, Wi-Fi-kuumkoht, keskpaneeli ekraan

Wi-Fi-kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali viimast osa. Wi-Fi-kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Koos oma kaassõitjatega saad internetti kasutada kuni kümnes seadmes.
BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, Connected-pakett Professional, keskpaneeli ekraan

Connected-pakett Professional.

Ole alati valmis igaks olukorraks: Connected-pakett Professionaliga saad sa BMW ConnectedDrive’i kõige olulisemad teenused.

BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine, keskpaneeli ekraan

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Lisatud ka tehniline tugi Wi-Fi-kuumkoha loomiseks.
BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, juhtimisassistent Professional, keskpaneeli ekraan

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, intelligentne isiklik assistent, keskpaneeli ekraan

BMW Intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga BMW intelligentse isikliku assistendi abil. Erinevaid sõidukifunktsioone saad kasutada loomulikke käske lausudes. Samuti oskab assistent selgitada erinevaid teemasid sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.

BMW X3 M-mudelid, F97 G01 LCI Facelift 2021, parkimisassistent Plus, keskpaneeli ekraan

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. See sisaldab muuhulgas ümberringivaadet koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, samuti külgmist parkimisassistenti, avariipidurdusfunktsiooni, aktiivset parkimiskontrolli, joonjuhtimise- ja küljeabiga parkimisassistenti ja tagurdamise abisüsteemi.

BMW X3 M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

BMW X3 M Competition ja teised mudelid.

Mootori võimsus, kW (hj):

375 (510)

Max pöördemoment (Nm):

650

Kiirendus 0–100 km/h, sekundites:  

3,8

Kombineeritud kütusekulu, l / 100 km:

11,0–10,6

BMW X3 M F97, tehniliste andmetega joonis
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.
BMW X3 M Individual F97 LCI Facelift 2021 Grigio Telesto, kolm neljandikku eestvaade
BMW X3 M Individual F97 LCI Facelift 2021 Grigio Telesto, kergmetallvelg, lähivaade
BMW Individuali salongi dekoratiivliistud Piano Finish Black armatuurlaual, BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021

BMW INDIVIDUAL MUDELILE BMW X3 M.

BMW X3 M annab inspiratsiooni atleetliku disainiga, mis pakub rabavat kohalolu ja hingetuksvõtvat sõidudünaamikat. BMW Individuali eksklusiivsed lisavarustuse valikud võimaldavad sõiduki ainulaadset atleetlikkust veelgi rõhutada. Sa saad valida suure hulga imeliste BMW Individuali värviviimistluste seast, näiteks siin kujutatud Grigio Telesto, mis tagab autoriteetse välimuse. Salongis loovad sportliku ja elegantse õhkkonna parimast nahast M-sportistmed, näiteks osaliselt perforeeritud BMW Individuali 'Merino' Tartufo täisnahkpolstriga kaetud istmed. Erakordsele üldmuljele panevad punkti BMW Individuali salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre' koos Pearl Chrome’i toonis detailidega.

BMW X3 M-MUDELID: BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

Eriti sportlik varustus mudelitele BMW X3 M Competition ja BMW X3 M.

BMW X3 M Competition ja BMW X3 M tõusevad esile tänu oma äärmiselt sportlikule ja dünaamilisele disainile. BMW M Performance’i lisavarustuse kvaliteetsete valikutega täiustad sa sõiduki autospordi iseloomu veelgi ning rõhutad selle sooritusvõimekavatsusi täiendavate M-spetsiifiliste aktsentidega.

M Performance’i neerukujuline iluvõre, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita oma stiili: M Performance’i neerukujuline iluvõre on tehtud esmaklassilisest süsinikkiust. Eriti elegantseks, sportlikuks ja individuaalseks väljanägemiseks.
M Performance’i õhuvõtuavade äärised ees, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance’i süsinikkiust eesmiste õhu sisselaskeavade äärised.

Näita iseloomu: täielikult süsinikkiust valmistatud M Performance’i õhu sisselaskeavad annavad sõiduki esiosale selge autospordipuudutuse.
M Performance’i küljepeegliraam, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance’i süsinikkiust küljepeegliraam.

M Performance’i küljepeegliraam on valmistatud täielikult süsinikkiust ja hoolika käsitööna.
M-i süsinikkiust tagadifuusor, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M-i süsinikkiust tagadifuusor.

M-i süsinikkiust tagadifuusor loob veelgi dünaamilisema välimuse ning muudab sõiduki maskuliinse ilme veelgi muljetavaldavamaks.
M Performance’i rool Pro, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance’i rool Pro.

Tänu silmatorkavale kujule ja iseloomulikule Alcantara-kattele loob rool juhikohal eksimatu autospordiõhkkonna.
M Performance’i aramiidkiust antennikate, BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance’i katuseantenni aramiidkiust kate.

Nii visuaalselt kui ka funktsionaalselt tähelepanuväärne on M Performance’i katuseantenni aramiidkate.
BMW X3 2021 G01 LCI Facelift, toonis Malachite Green

X3

BMW X3 on paljude oskustega Sports Activity Vehicle (SAV). See on tüüpiline BMW X-perekonna liige, mis ühendab sportlikkuse ja mugavuse ning säästlikkuse, mitmekülgsuse ja uuenduslikud tehnoloogiad: ülim kaaslane igaks olukorraks.

BMW X3 M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW X3 M-MUDELITE FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021, toonis BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade koos modelliga

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW X3 M Competitioni, BMW X3 M-i, BMW X3 M40i või BMW X3 M40d soetamiseks.

BMW X3 M-MUDELITE TEENINDUS JA ABI.

BMW klienditeenindus

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi mudelitele BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i või BMW X3 M40d, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW TEENINDUS BMW X3 M-MUDELITELE.

Teenusepakkumised ja paketid mudelitele BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i ja BMW X3 M40d.

BMW seab teenindusstandardeid ning on sinu ja su BMW X3 M-mudeli jaoks alati olemas. BMW rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks alati ööpäev läbi saadaval – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikule funktsioonile BMW Teleservices teavitab sinu BMW X3 M-mudel sinu BMW Service Partnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati kaitstud.

BMW Service Inclusive, naine BMW esinduse ees

BMW Service Inclusive.

Keskendu lihtsalt sellele, mis on tegelikult oluline – naudi sportlikku sõitmist oma BMW X3 M Competitioni, BMW X3 M-i, BMW X3 M40i või BMW X3 M40d roolis. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Lisateave
BMW Teleservices, naine vaatab nutitelefoni ja avab oma BMW ukse

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW X3 M-mudel sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma BMW X3 M Competitioni, BMW X3 M-i, BMW X3 M40i või BMW X3 M40d internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave
BMW Roadside Assistance, naine BMW ees

BMW Roadside Assistance.

Teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.

BMW X3 M-mudelite kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW X3 M Competition
Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241

 

BMW X3 M
Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241

 

BMW X3 M40i
Kütusekulu, l/100 km (kombineeritud): 9,5–8,7
CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 217–199

 

BMW X3 M40d
Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 7,3–6,6
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 193–173

 

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.


Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

BMW X3 M-mudelite kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X3 M Competition
  Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
  CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241

  BMW X3 M
  Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 11,0–10,6
  CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 251–241

  BMW X3 M40i
  Kütusekulu, l/100 km (kombineeritud): 9,5–8,7
  CO₂-heide, g/km (kombineeritud): 217–199

  BMW X3 M40d
  Kütusekulu, l / 100 km (kombineeritud): 7,3–6,6
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 192–173

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.


  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.