BMW e-liikuvus BMW laadimine

LAADIMINE BMW-GA: KIIRE, LIHTNE JA PAINDLIK.

LAADIMINE BMW-GA: KIIRE, LIHTNE JA PAINDLIK.

BMW Charging muudab laadimise lihtsaks.

Olenemata sellest, kus sa asud või mida sa oma elektrilise BMW-ga plaanid, tagavad BMW Chargingu laadimislahendused koos paljude kohandatud pakkumustega, et kõik kodus, tööl või avalikus laadimispunktis laadimise võimalused oleksid sulle alati kättesaadavad. Tutvu elektrilise liikuvusega, mis on täpselt nii lihtne, paindlik, individuaalne ja läbipaistev, kui seda tahaksid.

Sinu BMW-l on alati kaasas vajalik varustus laadimiseks kodus või teel olles, nagu näiteks laadimiskaart BMW Charging Card, samuti Euroopas kasutatav Mode 3 laadimiskaabel sõiduki laadimiseks avalikes laadimispunktides. Lisaks sellele saad BMW Chargingu abil lihtsasti valida tooted ja teenused, mis kõige paremini just sulle sobivad. Sinu BMW partner annab sulle hea meelega nõu.

Loe lisaks

BMW CHARGINGU MAAILM.

BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt Laadimine kodus

Laadimine kodus.

BMW Charging muudab kodus laadimise sinu jaoks lihtsaks ja mugavaks. Saadaval on lai valik tooteid ja teenuseid, mis võimaldavad BMW elektriautot või pistikhübriidi laadida kodus kuni 22 kW võimsusega.
Avasta kõik tooted
BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt laadimine avalikus laadimispunktis

Avalikud laadimispunktid.

Oled teel ja soovid laadida oma BMW elektriautot või pistikhübriidautot? BMW Chargingu abil on sul juurdepääs pidevalt laienevale avalike laadimispunktide võrgustikule linnades, parklates ja oluliste teede ääres.
Avasta kõik tooted
BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt laadimine töökohas

Laadimine töökohas.

BMW elektri- või pistikhübriidautoga tööle sõites pakub BMW Charging sulle ka siin laadimisvõimalusi. Samuti saad kasutada erinevate pakkujate pidevalt kasvavat üleriigilist avalike laadimisjaamade võrgustikku või laadimispunkte oma tööandja juures.
Avasta kõik tooted

LAADIMINE KODUS.

BMW Charging muudab kodus laadimise sinu jaoks lihtsaks ja mugavaks. Saadaval on lai valik tooteid ja teenuseid, mis võimaldavad BMW elektriautot või pistikhübriidi laadida kodus kuni 22 kW võimsusega. Pakume ka Wallboxi paigaldusteenust ja spetsiaalset rohelise elektrienergia tariifi kodus laadimiseks. Sinu BMW edasimüüja on alati rõõmuga nõus abistama, pakkudes ka rätsepatöö-lahendusi.
BMW e-liikuvus laadimine kodus
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox.

Kodune laadimisjaam. Seinale kinnitatav BMW Wallbox laeb BMW akut kiiresti, usaldusväärselt ja mugavalt kuni 22 kW võimsusega. Lisaks selle BMW disainiga kompaktsetele mõõtmetele pakub BMW Wallbox ka mugavat kaabli hoiustamist, kui laadimist ei toimu. Ekraanilt saab igal ajahetkel kontrollida BMW Wallboxi olekut. Integreeritud rikkevoolutuvastus võimaldab luua lihtsa ja säästliku elektripaigaldise.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Smart Wallbox

Smart Wallbox (partner).

22 kW laadimisvõimsusele lisaks pakub meie partneri* Smart Wallbox tänu ulatuslikule ühenduvusele ka nutikaid lisateenuseid intelligentseks laadimiseks. Neid on võimalik liita olemasoleva koduse energiajuhtimise süsteemiga ja mugavalt veebipõhiselt kontrollida. Laadimisprotsesside eraldi registreerimine ja arve esitamine on samuti võimalik. * Näidisjoonis
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine paindlik kiirlaadija

Paindlik kiirlaadija.

Olenemata sellest, kas oled kodus või teel, on veekindla korpuse ja kuuemeetrise kaabliga mitmekülgne paindlik kiirlaadija alati kasutusvalmis. Kuni 11 kW laadimisvõimsusega sobib see voolu võtmiseks nii kodusest vahelduvvooluvõrgust kui ka kolmefaasilisest elektrisüsteemist ning sellega on kaasas sobivad adapterpistikud. Täisvõimsuse kasutamiseks on vaja suurema jõudlusega tööstuslikku pistikut. Vajaduse korral on meie paigaldusteenus valmis aitama.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Standardne laadimiskaabel

Standardne laadimiskaabel.

BMW elektriauto standardvarustusse kuulub sageli 2,3 kW võimsusega standardne laadimiskaabel.* Selle viiemeetrisest pikkusest piisab tavaliselt laadimiseks kodusest pistikupesast. Keelatud on kasutada pikendusjuhtmeid ja harupesasid. Keelatud on kasutada pikendusjuhtmeid ja harupesasid. Vaikimisi on laadimisvõimsus 1,3 kW (6 A). Selle voolupiirangu saab autos seadete menüüs välja lülitada või seada vahelduvvoolu laadimisvoolu oma elektrisüsteemi jaoks täpselt õigele voolutugevusele. * Turupõhine pakkumine
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Paigaldusteenus

Paigaldusteenus.

Koos Wallboxiga on väga lihtsalt võimalik ka meie paigaldusteenus tellida. See garanteerib Wallboxi ohutu ja professionaalse paigaldamise ning seadistamise. Teenusena saab tellida ka meie tõhusa tööstusliku pistikupesa paigaldamise, kui soovid oma paindlikku kiirlaadijat kasutada kodus õige adapteriga.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Roheline energia

Roheline energia.

Spetsiaalsed rohelise elektrienergia tariifid võimaldavad laadida BMW elektri- või pistikhübriidautot taastuvatest allikatest pärineva energiaga, võimaldades veelgi vähendada CO₂-heidet. Seda valikut võib kasutada kas ainult BMW laadimiseks või ka kogu koduse energiavajaduse täitmiseks.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Pakettpakkumised kodus laadimiseks

Pakettpakkumised kodus laadimiseks.

Kohandatud paketid ühendavad täpselt need BMW Chargingu tooted ja teenused, mis on sinu koduste tingimuste jaoks optimaalsed. Näiteks saab valida paketi, mis hõlmab Wallboxi, sobivat paigaldusteenust ja rohelise elektrienergia tariifi eriti säästlikuks kodus laadimiseks. BMW partner annab sulle meeleldi nõu ja edastab kogu vajaliku teabe meie partneritele, kes seejärel kõige ülejäänu, sh tarne, paigaldamise ning süsteemi seadistamise eest hoolitsevad.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Connected Charging

Connected Charging.

Connected Chargingu digitaalsete teenuste abil leiad kiiresti ja lihtsalt lähima laadimisjaama. Süsteem annab teada nende saadavusest ja pakutavast laadimisvõimsusest. See aitab sul BMW elektri- või pistikhübriidauto laadimisel nii aega kui ka sõiduvaeva säästa.
BMW e-liikuvus 2. põlvkonna BMW Wallboxiga laadimise tugi

2. põlvkonna BMW Wallboxiga laadimise tugi.

BMW e-liikuvus BMW Chargingu paindliku kiirlaadija tugi

BMW paindliku kiirlaadijaga laadimise tugi.

AVALIKUD LAADIMISPUNKTID.

Oled teel ja soovid laadida oma BMW elektriautot või pistikhübriidautot? BMW Chargingu abil on sul juurdepääs pidevalt laienevale avalike laadimispunktide võrgustikule linnades, parklates ja oluliste teede ääres, sealhulgas kiirlaadimisjaamadele elektriauto eriti kiireks laadimiseks. Laadimisjaamade asukohad kuvatakse BMW navigatsioonisüsteemis, rakenduses ja veebisaidil www.bmw-charging.com ning need saab aktiveerida rakenduse kaudu või laadimiskaardi BMW Charging Card abil. Laadimiskaart BMW Charging Card ja laadimiskaabel (Mode 3) on kaasas BMW elektriauto või BMW pistikhübriidautode tarnekomplektis.
BMW e-liikuvus avalikud laadimispunktid
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine laadimiskaart BMW Charging Card

Laadimiskaart BMW Charging Card.

Laadimiskaart BMW Charging Card on sinu BMW tarnekomplektis juba kaasas, pakkudes juurdepääsu üleriigilisele ja üha laienevale BMW Chargingu avalikule laadimisvõrgule. See kehtib ka arvukate kiirlaadimisjaamade kohta näiteks Euroopas reisides, kus meie partneri IONITY kiirlaadimisjaamades saab sõidukit laadida väga ruttu, et siis kohe edasi kiirustada. Erinevate operaatorite laadimisjaamad kuvatakse BMW navigatsioonisüsteemis, rakenduses või veebisaidil ja neist saab laadida rakenduse kaudu või kasutades laadimiskaarti BMW Charging Card. Kõigi BMW Chargingu kasutatud teenuste kohta esitatakse iga kuu selge, ülevaatlik arve.
Avasta
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks

Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks.

Laadimiskaabel (Mode 3) lubab sõidukit mugavalt laadida avalikes laadimispunktides. See on kasutatav kolmefaasilise laadimisega võimsusega kuni 11 kW. Laadimiskaabli pikkus on 5 meetrit ning komplekti kuulub basalthall praktiline hoiukott. Lisaks laadimiskaardile BMW Charging Card on ka laadimiskaabel (Mode 3) laadimiseks avalikes laadimispunktides sinu BMW-ga kaasas.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine IONITY

IONITY.

IONITY ja BMW kontserni ühisettevõtte eesmärgiks on luua Euroopas elektriautodele tõhus kiirlaadimisvõrgustik – oluline samm elektrilise liikuvuse tagamiseks isegi pikkadel teekondadel – ja sel viisil see turul kehtestada. Tänu sellele on võimalik näiteks BMW iX3 tühi aku vaid 34 minutiga kuni 80% täis laadida. IONITY kiirlaadimisjaamad on integreeritud BMW Chargingu avaliku laadimisvõrgustikuga ja neid saab lisatariifi abil erihinnaga kasutada. BMW Charging pakub üha enam ahvatlevaid hinnamudeleid kõikidele elektriautodele. Kõige värskema teabe saamiseks külasta lehekülge www.bmw-charging.com. Kõige värskema teabe saamiseks külasta lehekülge www.bmw-charging.com.
Avasta
BMW e-liikuvus avalikud laadimispunktid tariifid

Tariifide valikud.

Läbi BMW Chargingu pakub BMW uut avaliku laadimisteenuse tariifistruktuuri, eesmärgiga muuta laadimine niisama lihtsaks ja sümpaatseks kui laadimine kodus – s.t ilma põhitasuta esimesel aastal uue elektriauto ostmisel. Juurdepääs suurele hulgale avaliku teenuse pakkujatele tihedas BMW Charging laadimisvõrgus – ja kõik sama laadimiskaardiga BMW Charging Card või läbi rakenduse. Kõige värskema teabe saamiseks külasta lehekülge www.bmw-charging.com.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Connected Charging

Connected Charging.

Connected Chargingu teenuste abil saad sa tõhusalt ära kasutada oma BMW elektri- või pistikhübriidauto sõiduulatuse. Süsteem teavitab sind marsruudil olevatest lähimatest laadimisjaamadest ja kuvab huvipunktid, nagu kohvikud või restoranid, et saaksid laadimisaega parimal moel sisustada.

LEIA LÄHIM AVALIK LAADIMISJAAM OMA BMW ELEKTRIAUTOLE VÕI PISTIKHÜBRIIDILE.

LAADIMINE TÖÖKOHAS.

BMW e-liikuvus laadimine töökohas
BMW e-liikuvus laadimine töökohas laadimisvõimalused

Laadimislahendused töökohas.

BMW elektri- või pistikhübriidautoga tööle sõites pakub BMW Charging sulle ka siin laadimisvõimalusi. Samuti saad kasutada erinevate pakkujate pidevalt kasvavat üleriigilist avalike laadimisjaamade võrgustikku või laadimispunkte oma tööandja juures. Üksikasjalikku teavet avalike laadimispunktide kohta on kõige parem vaadata veebisaidil www.bmw-charging.com ja BMW laadimisrakenduse kaudu, navigatsioonisüsteemis või rakenduses My BMW*. Anname meeleldi nõu ja pakume tuge äriklientidele või autoparkide haldajatele, kellel on soov paigaldada sobivad laadimislahendused oma ettevõtte asukohta. Võta ühendust kohaliku ärikliendihalduriga ja saa osa meie laadimisega seotud teenusevaliku pakutavatest hüvedest.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks

Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks.

Laadimiskaabel (Mode 3), mis kuulub koos laadimiskaardiga BMW Charging Card põhivarustusse paljudes riikides, võimaldab mugavalt laadida oma sõiduki akut avalikes laadimispunktides. Seda saab kasutada kolmefaasiliseks laadimiseks kuni 22 kW laadimisvõimsusega – konkreetne laadimisvõimsus oleneb autost ja laadimisjaamast. Laadimiskaabel on viis meetrit pikk ja basalthalli värvi.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Laadimislahendused töötajatele

Laadimislahendused töötajatele.

Töökohas laadimine pakub mugavat ja selget võimalust auto laadimiseks ning aja tõhusaks kasutamiseks. Siinkohal pakuvad BMW äriklienditeenindus ja meie tütarettevõte Alphabet ettevõtetele ning töötajatele rohkelt laadimisteenuseid alates liisingust kuni elektriautoparkide halduseni. See hõlmab spetsiaalset laadimisseadmestikku, nagu vahelduv-/alalisvooluga laadimisjaamad, Wallboxid või ka pistikupesad, mille jaoks vajalik varustus on tarnekomplektis kaasas. Lisaks on saadaval arvelduslahendused ametiautode laadimiseks kodus ja teel olles ning palju muid äriklientidele pakutavaid võimalusi. Kõik see tähendab, et miski ei takista enam teie tõhusaid igapäevaseid harjumusi.
Avasta

IDEAALSELT ÜHENDATUD.

BMW e-liikuvus My BMW rakendus

My BMW rakendus*.

Rakendus My BMW* ühendab sind sinu BMW-ga ükskõik kus ja ükskõik millal seda soovid ning pakub tänu kaasaegsele disainile, intuitiivsele kasutamisele ja terviklikele funktsioonidele täiesti uut mobiilsuse kogemust. Selle kasutamisel ei näe sa pidevalt mitte ainult oma auto olekut, nagu näiteks laetuse tase või allesjäänud sõiduulatus, vaid saad nutitelefoni vahendusel ka sõidukiga suhelda ja mugavalt seadeid muuta. Näiteks saad mugavalt oma reisi nutitelefonis ette planeerida ja seejärel saata oma sihtkoha sõiduki navigatsioonisüsteemile. Samal ajal näitab rakendus My BMW* kogu aeg lähima avaliku laadimispunkti asukohta ja selle saadavust. Laadimise ajal saad jälgida laetuse taset igal ajahetkel ning seadistada salongi temperatuuri sõidu alustamiseks vajalikule tasemele – või määrata, mis kell sõiduk seda tegema peab. Ühtlasi on My BMW rakendusest leitavad üksikasjalik teave varasemate laadimiste ja sinu preemiapunktide BMW Points kohta. Nende ja paljude teiste funktsioonide ja teenustega tagab My BMW rakendus* sulle muretu liikuvuse ja veelgi ehedama elektrilise sõidunaudingu – sõltumata sellest, kus juhtud olema.

BMW e-liikuvus BMW Connected Charging

Connected Charging.

Hüvastijätt murega sõiduulatuse pärast: BMW Connected Charging tagab sinu BMW elektriauto sõiduulatuse eriti tõhusa kasutamise. Kui oled My BMW rakenduses* nutitelefoniga juba oma reisi kavandanud ja selle oma sõidukile saatnud, arvutab navigatsioonisüsteem automaatselt optimaalse teekonna ja kuvab selle ekraanile. Kui sihtkoht asub väljaspool sinu elektriauto sõiduulatust, mis on näha kogu aeg sõiduulatuse raadiusena, lisatakse teekonnale automaatselt laadimispeatus. See tähendab, et asjakohane teave on alati vaid sõrmeotsa puudutuse kaugusel: nõutava pistiku tüüp, saada olev laadimisvool, kellaajad, millal laadimine on võimalik, ja laadimise maksumus; samuti huvipunktid lähiümbruses, nagu näiteks kohvikud või restoranid. Sõidu ajal võid sa igal ajahetkel helistada hääljuhitavale BMW intelligentsele isiklikule assistendile, et saada vastuseid tekkinud küsimustele või kasulikke nõuandeid. Näiteks, proovi küsida: „Hei, BMW, kuidas ma saaksin oma sõiduulatust suurendada?“

BMW e-liikuvus BMW eDrive Zones ja BMW Points

BMW eDrive Zone ja BMW Points.

Maailmas on üha enam linnu, mis kehtestavad täiesti autovabasid või siis vähendatud liiklusega piirkondi. Näiteks Saksamaal on linnades nn keskkonnavööndid, mis vähendavad heitgaasidest ja CO₂-heitmest tingitud koormust kohalikul tasandil, piirates saasteainete koguseid. Neist keskkonnavöönditest võimalikult heitmevabalt läbi liikumise võimaldamise ja edendamise nimel oleme välja töötanud lahenduse, millele andsime nimeks BMW eDrive Zone. Sinu BMW pistikhübriid tunneb automaatselt ära, kui ta siseneb keskkonnavööndisse, ning lülitub ise ümber heitmevabale täiselektrilisele sõidurežiimile. Iga elektriliselt läbitud kilomeeter annab sulle BMW Pointsi programmi raames preemiapunkte, ja teatavates südalinna piirkondades või keskkonnavööndites saad lausa topeltpunkte. Saad neid vaadata ja hallata My BMW rakenduses*. Kogutud punktid on võimalik vahetada kasulike auhindade vastu, nagu tasuta laadimised avalikes laadimisjaamades. Kogutud punktid on võimalik vahetada kasulike auhindade vastu, nagu tasuta laadimised avalikes laadimisjaamades.

KKK: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED LAADIMISE KOHTA.

 • Mis on BMW Charging?
  BMW e-liikuvus BMW kodus laadimise KKK

  BMW Charging on meie kõikehõlmav muretu lahendus sinu BMW laadimiseks. BMW Chargingu tooted ja teenused pakuvad sulle rohkelt kohandatud lahendusi laadimiseks kodus või avalikes laadimispunktides. Laadimiskaabel (Mode 3) avalikes laadimispunktides kasutamiseks ja laadimiskaart BMW Charging Card on juba põhivarustuses. Hiljemalt 24 tundi pärast aktiveerimist annab laadimiskaart piiramatu juurdepääsu laiale laadimisvõrgustikule linnasüdames, parklates ja peamiste väljasõiduteede juures, sealhulgas võimsates kiirlaadimisjaamades sõiduki akude kiireks laadimiseks. Peale selle saad sa laadimisvautšeri, mille saab olenevalt autost ja turust vahetada selliste teenuste vastu nagu kodune laadimislahendus. Üksikasjalikku teavet avalike laadimispunktide kohta on kõige parem vaadata veebisaidil www.bmw-charging.com või kuvada need navigatsioonisüsteemi ekraanile või My BMW rakenduses*. Peale selle on rakendus BMW Charging sinu jaoks saadaval avalike laadimispunktide portaalina. Olgu selleks laadijad ise, digitaalsed lahendused või muud teenused – meie valik kasvab kogu aeg. Valikus on ka Wallboxi paigaldusteenus või spetsiaalne rohelise elektrienergia tariif kodus laadimiseks.

 • Kuidas ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidautot kodus laadida?
 • Millega ma pean arvestama enne koduse laadimise lahenduse valimist?
 • Kas ma saan sõita elektriautoga, kui mul puudub kodus laadimisvõimalus?
 • Kus ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidautot reisi ajal laadida?
 • Kuidas ma liikvel olles leian sobiva laadimisvõimaluse?
 • Kuidas ma saan juurdepääsu avalikele laadimispunktidele ja kuidas selle kohta arve esitatakse?
 • Kuidas ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidauto laetustaset kontrollida?
 • Mis on minu BMW elektriauto optimaalsed aku laetustasemed?
 • Millele peaksin oma BMW hübriidauto laadimisel tähelepanu pöörama?
 • Millele peaksin pistikupesast laadimisel tähelepanu pöörama?
 • Kes paigaldab Wallboxi või tööstusliku pistikupesa BMW paindliku kiirlaadija jaoks minu kodus?
 • Mille poolest erinevad vahelduvvooluga, alalisvooluga ja kiirlaadijaga laadimine?
 • Kuidas saan ma kiirlaadimise tariife valida?
 • Kas ma saan oma BMW elektriautoga ka pikemaid vahemaid läbida?
BMW e-liikuvus BMW elektriauto

Soovin lähemalt tutvuda BMW elektriautodega.

BMW e-liikuvus BMW pistikhübriid

Soovin lähemalt tutvuda BMW pistikhübriididega.

BMW e-liikuvus BMW sõiduulatus

Soovin lähemalt tutvuda sõiduulatusega.

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

* Rakendus My BMW kasutatav kõikide BMW mudelitega alates mudeliaastast 2014. See nõuab ConnectedDrive teenuste kasutamist ja ühilduvat nutitelefoni. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võib turgude lõikes erineda.

 

BMW iX(1):
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): väiksem kui 21
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
CO₂-heide g/km (keskmine): 0


BMW iX3:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
CO₂-heide g/km (keskmine): 0
Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 17,8–17,5

 

BMW 3. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,5
CO₂-heide g/km (keskmine): 45–35
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,9–13,9

 

BMW 3. seeria Touringu pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,2–1,7
CO₂-heide g/km (keskmine): 49–38
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,8–14,5

 

BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,2–1,6
CO₂-heide g/km (keskmine): 50–36
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,6–13,8


BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–1,8
CO₂-heide g/km (keskmine): 54–42
Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 16,7–15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,7
CO₂-heide g/km (keskmine): 46–38
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 23,5–21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–2,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 54–48
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 17,1–16,4

 

BMW 2. seeria Active Tourer 225xe:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 42
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,5

 

BMW 7. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 57–48
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 16,2–15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 43
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,1–1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 47–43
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,2–13,7

 

Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.


Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määrusega (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

 

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

 

Need väärtused põhinevad uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.

 

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • * Rakendus My BMW kasutatav kõikide BMW mudelitega alates mudeliaastast 2014. See nõuab ConnectedDrive teenuste kasutamist ja ühilduvat nutitelefoni. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võib turgude lõikes erineda.

  BMW iX(1):
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): väiksem kui 21
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO₂-heide g/km (keskmine): 0

  BMW iX3:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
  CO₂-heide g/km (keskmine): 0
  Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 17,8–17,5

  BMW 3. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,5
  CO₂-heide g/km (keskmine): 45–35
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,9–13,9

  BMW 3. seeria Touringu pistikhübriidid:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,2–1,7
  CO₂-heide g/km (keskmine): 49–38
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,8–14,5

  BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,3–1,7
  CO₂-heide g/km (keskmine): 53–39
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 16,3–13,8

  BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidid:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–1,8
  CO₂-heide g/km (keskmine): 54–42
  Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 16,7–15,4

  BMW X5 xDrive45e:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,7
  CO₂-heide g/km (keskmine): 46–38
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 23,5–21,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–2,1
  CO₂-heide g/km (keskmine): 54–48
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 17,1–16,4

  BMW 2. seeria Active Tourer 225xe:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
  CO₂-heide g/km (keskmine): 42
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,5

  BMW 7. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,1
  CO₂-heide g/km (keskmine): 57–48
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 16,2–15,1

  BMW X1 xDrive25e:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
  CO₂-heide g/km (keskmine): 43
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,8

  BMW X2 xDrive25e:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,1–1,9
  CO₂-heide g/km (keskmine): 47–43
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,2–13,7

  Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määrusega (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.