BMW e-liikuvus BMW laadimine

LAADIMINE BMW-GA: KIIRE, LIHTNE JA PAINDLIK.

LAADIMINE BMW-GA: KIIRE, LIHTNE JA PAINDLIK.

BMW Charging muudab laadimise lihtsaks.

Pole tähtis, kus sa oled või mida kavatsed ette võtta oma elektrilise BMW-ga – BMW Chargingu laadimislahendused hoiavad lahti kõik teed koos hulga eritellimusel valmivate pakkumistega laadimiseks kodus, teel olles või töö juures. Avasta elektriline liikuvus, mis on just nii lihtne, paindlik, individuaalne ja läbipaistev, kui sa seda soovid. Sinu uuel BMW-l on olemas kõik, mida vajad laadimiseks kodus või maanteel olles, nagu näiteks laadimiskaabel avalikus laadimisjaamas laadimiseks.

Loe lisaks

BMW CHARGING MAAILM.

BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt Laadimine kodus

Laadimine kodus.

BMW Charging muudab kodus laadimise sinu jaoks lihtsaks ja mugavaks. Saadaval on lai valik tooteid ja teenuseid, mis võimaldavad BMW elektriautot või pistikhübriidi laadida kodus kuni 22 kW võimsusega.
Avasta kõik tooted
BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt laadimine avalikus laadimispunktis

Avalikud laadimispunktid.

Sinu BMW vajab teel olles laadimist? BMW Charging annab sulle juurdepääsu pidevalt kasvavale avalike laadimispunktide võrgustikule linnade keskustes, parklates ja peamiste maanteede ääres.
Avasta kõik tooted
BMW e-liikuvus elektriauto laadimispunkt laadimine töökohas

Laadimine töökohas.

Sõites oma BMW elektri- või pistikhübriidsõidukiga tööle, pakub BMW Charging laadimislahendusi, kuidas laadimiseks kasutada näiteks tööandja laadimisjaama. Samuti pakub BMW Charging kohandatud pakette ärikliendile ja autopargi käitajatele.
Avasta kõik tooted

LAADIMISAEG 100 KM LÄBIMISEKS.

* Kodulaadimine sõltub konkreetse majapidamise elektrilisest võimekusest. Kõik valikud ei pruugi olla võimalikud kõikides majapidamistes. Konsulteerimine vajalik laadija paigaldaja või spetsialistiga.

BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red laadimas BMW Wallboxiga

Kodus laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

1 t 41 min – Wallbox (11 kW)

1 t 41 min – paindlik kiirlaadija (11 kW) tööstuslikus pistikupesas

8 t 31 min – standardne laadimiskaabel või paindlik kiirlaadija (2,3 kW) koduses pistikupesas
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga
BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red laadimas avalikus kiirlaadimisjaamas

Avalikus laadimispunktis laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

6 min – suure võimsusega kiirlaadija (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)

21 min – kiirlaadimisjaam (50 kW)

1 t 41 min – vahelduvvooluga laadimisjaam (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)
Arvuta teekond ja sõiduulatus
BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive40 Sophisto Grey laadimas BMW Wallboxiga

Kodus laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

1 t 39 min – Wallbox (11 kW)

1 t 39 min – paindlik kiirlaadija (11 kW) tööstuslikus pistikupesas

8 t 18 min – standardne laadimiskaabel või paindlik kiirlaadija (2,3 kW) koduses pistikupesas
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga
BMW iX i20 2021 elektriline SUV BMW iX xDrive40 Sophisto Grey laadimas avalikus kiirlaadimisjaamas

Avalikus laadimispunktis laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

8 min – suure võimsusega kiirlaadija (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)

21 min – kiirlaadimisjaam (50 kW)

1 t 39 min – vahelduvvooluga laadimisjaam (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)
Arvuta teekond ja sõiduulatus
NA

Kodus laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

1 t 37 min – Wallbox (11 kW)

1 t 37 min – paindlik kiirlaadija (11 kW) tööstuslikus pistikupesas

8 t 07 min – standardne laadimiskaabel või paindlik kiirlaadija (2,3 kW) koduses pistikupesas
Laadimislahenduste jaoks võta ühendust edasimüüjaga
NA

Avalikus laadimispunktis laadimine 100 km sõiduulatuse saavutamiseks.

7 min – suure võimsusega kiirlaadija (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)

20 min – kiirlaadimisjaam (50 kW)

1 t 37 min – vahelduvvooluga laadimisjaam (sõidukile lubatud suurima laadimisvõimsusega)
Arvuta teekond ja sõiduulatus

LAADIMINE KODUS.

Koos oma uue BMW-ga saad paindliku kiirlaadija, mobiilse ja erinevaid võimalusi pakkuva laadimisseadme, sõiduki laadimiseks kodus kas tava- või tööstuspistikust. BMW Charging pakub ka Wallboxe – erinevaid seinale paigutatavaid laadimisseadmeid, mis võimaldavad sinu elektrisõidukit laadida vastavalt sinu soovidele ja vajadustele. Pakkumine sisaldab ka paigaldusteenust ja spetsiaalset rohelise elektrienergia paketti kodus laadimiseks. Sinu BMW partner annab sulle hea meelega nõu.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Kodus seinale paigaldatud BMW Wallboxiga võid oma BMW akusid laadida kiiresti, turvaliselt ja mugavalt kuni 22 kW laadimisvõimsusega. Lisaks ruumisäästlikule BMW disainile pakub BMW Wallbox mugavat laadimiskaabliga ümberkäimist ja oleku kuvamist. Bluetooth-ühendusega Wallbox võimaldab kasutaja tuvastamist läbi nutitelefoni rakenduse.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine paindlik kiirlaadija

Paindlik kiirlaadija.

Veekindla korpuse ja kuuemeetrise laadimiskaabliga paindlikku kiirlaadijat on kodus lihtne kasutada, sellel on erinevad pistikupesade adapterid ja laadimisvõimsus kuni 11 kW. Sõltuvalt ostetavast BMW mudelist võib paindlik kiirlaadija kuuluda hinna sisse.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Standardne laadimiskaabel

Standardne laadimiskaabel.

Sõltuvalt mudelist kuulub standardne laadimiskaabel sinu BMW varustusse.* Viie meetri pikkune ja kuni 2,3 kW laadimisvõimsust lubav kaabel on optimaalne laadimisvõimalus kodus tavalisest pistikupesast laadimiseks. Eelseadistatud standardne laadimisvõimsus 1,3 kW ja 6 A saab muuta sõiduki seadete menüüs. * Turupõhine pakkumine
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Connected Charging

Connected Charging.

Connected Chargingu digitaalsete teenuste abil leiad kiiresti ja lihtsalt lähima laadimisjaama. Süsteem annab teada nende saadavusest ja pakutavast laadimisvõimsusest. See aitab sul BMW elektri- või pistikhübriidauto laadimisel nii aega kui ka sõiduvaeva säästa.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Paigaldusteenus

Paigaldusteenus.

Wallboxi tellides saad lihtsalt reserveerida ka paigaldusteenuse. See garanteerib Wallboxi ohutu ja professionaalse paigaldamise ning seadistamise. Samuti on võimalik tellida võimsa tööstuspistiku paigaldust, kui soovid kodus koos adapteriga kasutada paindliku kiirlaadijaga laadimist.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Roheline energia

Roheline energia.

Spetsiaalsed rohelise elektrienergia tariifid võimaldavad laadida BMW elektri- või pistikhübriidautot taastuvatest allikatest pärineva energiaga, võimaldades veelgi vähendada CO₂-heidet. Seda valikut võib kasutada kas ainult BMW laadimiseks või ka kogu koduse energiavajaduse täitmiseks.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Pakettpakkumised kodus laadimiseks

Pakettpakkumised kodus laadimiseks.

Meie pakettlahendused ühendavad BMW Chargingu tooted ja teenused, mis on optimaalselt välja töötatud vastavalt sinu kodustele laadimisvõimalustele. Näiteks võid valida paketi, mis koosneb Wallboxist, selle paigaldamisest ja rohelise energia tariifist. Sinu BMW partner on rõõmuga valmis jagama soovitusi ja kogu vajalikku teavet meie koostööpartneritele, kes hoolitsevad järgmiste sammude eest.
BMW elektriline liikuvus BMW Wallboxi võrdlus

BMW WALLBOX VÕI SMART WALLBOX?

BMW CHARGING: LEIA LÄHIM AVALIK LAADIMISJAAM OMA BMW-LE NÜÜD.

BMW electric mobility public charging station

LAADIMINE TÖÖKOHAS.

BMW e-liikuvus laadimine töökohas laadimisvõimalused

Laadimislahendused töökohas.

BMW elektri- või pistikhübriidautoga tööle sõites pakub BMW Charging sulle ka siin laadimisvõimalusi. Samuti saad kasutada erinevate pakkujate pidevalt kasvavat üleriigilist avalike laadimisjaamade võrgustikku või laadimispunkte oma tööandja juures. Üksikasjalikku teavet avalike laadimispunktide kohta on kõige parem vaadata veebisaidil www.bmw-charging.com ja BMW laadimisrakenduse kaudu, navigatsioonisüsteemis või rakenduses My BMW*. Anname meeleldi nõu ja pakume tuge äriklientidele või autoparkide haldajatele, kellel on soov paigaldada sobivad laadimislahendused oma ettevõtte asukohta. Võta ühendust kohaliku ärikliendihalduriga ja saa osa meie laadimisega seotud teenusevaliku pakutavatest hüvedest.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks

Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks.

Avalikes laadimispunktides laadimiseks mõeldud laadimiskaabel (Mode 3) võimaldab auto akut mugavalt laadida avalikes laadimispunktides või nendes, mida pakub sinu tööandja. Laadimiskaabel on viis meetrit pikk ja basalthalli värvi.
BMW e-liikuvus elektriauto laadimine Laadimislahendused töötajatele

Laadimislahendused töötajatele.

BMW Charging pakub kohandatud laadimislahendusi ka äriklientidele. Teenused algavad laadimistaristu rentimisest kuni elektrisõidukite pargi haldamiseni ettevõtetele ja tööandjatele. Pakume ka arvelduslahendusi ametiautode laadimiseks, samuti palju konkreetseid pakkumisi äriklientidele.

IDEAALSELT ÜHENDATUD.

BMW e-liikuvus My BMW rakendus

My BMW rakendus*.

Rakendus My BMW* ühendab sind sinu BMW-ga ükskõik kus ja ükskõik millal seda soovid ning pakub tänu kaasaegsele disainile, intuitiivsele kasutamisele ja terviklikele funktsioonidele täiesti uut mobiilsuse kogemust. Selle kasutamisel ei näe sa pidevalt mitte ainult oma auto olekut, nagu näiteks laetuse tase või allesjäänud sõiduulatus, vaid saad nutitelefoni vahendusel ka sõidukiga suhelda ja mugavalt seadeid muuta. Näiteks saad mugavalt oma reisi nutitelefonis ette planeerida ja seejärel saata oma sihtkoha sõiduki navigatsioonisüsteemile. Samal ajal näitab rakendus My BMW* kogu aeg lähima avaliku laadimispunkti asukohta ja selle saadavust. Laadimise ajal saad jälgida laetuse taset igal ajahetkel ning seadistada salongi temperatuuri sõidu alustamiseks vajalikule tasemele – või määrata, mis kell sõiduk seda tegema peab. Üksikasjalik teave varasemate laadimiste ja sinu preemiapunktide BMW Points kohta on leitavad rakendusest My BMW *.

BMW e-liikuvus BMW Connected Charging

Connected Charging.

Ütle hüvasti murele sõiduulatuse pärast: BMW Connected Charging võimaldab sul oma BMW elektriautot kasutada äärmiselt efektiivselt. Saates sõidukile rakenduse My BMW* kaudu oma sihtkoha, arvutab navigatsioonisüsteem automaatselt optimaalse teekonna ja kuvab selle. Kui sihtkoht on kaugemal kui auto elektriline sõiduulatus – mis on ringina nähtav kogu aeg –, täiendatakse teekonda just nii mitme laadimispunkti külastuse ja laadimisega kui vajalik. Ühtlasi on sul alati olemas kogu asjassepuutuv teave lühidalt: nõutav pistikutüüp, saadaolev laadimisvool, tööaeg ja laadimise maksumus, samuti huviväärsused vahetus läheduses, nagu näiteks kohvikud ja restoranid. Sõidu ajal on hääljuhitav BMW intelligentne isiklik assistent alati valmis vastama tekkinud küsimustele või andma kasulikke nõuandeid. Näiteks võid sa küsida: „Hei, BMW, kuidas ma saaksin oma sõiduulatust suurendada?“

KKK: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED LAADIMISE KOHTA.

 • Mis on BMW Charging?
  BMW e-liikuvus BMW kodus laadimise KKK

  BMW Charging on meie kõikehõlmav muretu lahendus sinu BMW laadimiseks. BMW Chargingu tooted ja teenused pakuvad sulle rohkelt kohandatud lahendusi laadimiseks kodus või avalikes laadimispunktides. Laadimiskaabel (Mode 3) avalikes laadimispunktides kasutamiseks ja laadimiskaart BMW Charging Card on juba põhivarustuses. Hiljemalt 24 tundi pärast aktiveerimist annab laadimiskaart piiramatu juurdepääsu laiale laadimisvõrgustikule linnasüdames, parklates ja peamiste väljasõiduteede juures, sealhulgas võimsates kiirlaadimisjaamades sõiduki akude kiireks laadimiseks. Peale selle saad sa laadimisvautšeri, mille saab olenevalt autost ja turust vahetada selliste teenuste vastu nagu kodune laadimislahendus. Üksikasjalikku teavet avalike laadimispunktide kohta on kõige parem vaadata veebisaidil www.bmw-charging.com või kuvada need navigatsioonisüsteemi ekraanile või My BMW rakenduses*. Peale selle on rakendus BMW Charging sinu jaoks saadaval avalike laadimispunktide portaalina. Olgu selleks laadijad ise, digitaalsed lahendused või muud teenused – meie valik kasvab kogu aeg. Valikus on ka Wallboxi paigaldusteenus või spetsiaalne rohelise elektrienergia tariif kodus laadimiseks.

 • Kuidas ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidautot kodus laadida?
 • Millega ma pean arvestama enne koduse laadimise lahenduse valimist?
 • Kas ma saan sõita elektriautoga, kui mul puudub kodus laadimisvõimalus?
 • Kus ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidautot reisi ajal laadida?
 • Kuidas ma liikvel olles leian sobiva laadimisvõimaluse?
 • Kuidas ma saan oma BMW elektri- või pistikhübriidauto laetustaset kontrollida?
 • Mis on minu BMW elektriauto optimaalsed aku laetustasemed?
 • Millele peaksin oma BMW hübriidauto laadimisel tähelepanu pöörama?
 • Millele peaksin pistikupesast laadimisel tähelepanu pöörama?
 • Kes paigaldab Wallboxi või tööstusliku pistikupesa BMW paindliku kiirlaadija jaoks minu kodus?
 • Mille poolest erinevad vahelduvvooluga, alalisvooluga ja kiirlaadijaga laadimine?
 • Kuidas saan ma kiirlaadimise tariife valida?
 • Kas ma saan oma BMW elektriautoga ka pikemaid vahemaid läbida?
BMW e-liikuvus 2. põlvkonna BMW Wallbox BMW laadimise tugi

2. põlvkonna BMW Wallboxi tugi (kuni 2020).

BMW e-liikuvus BMW Chargingu paindliku kiirlaadija tugi

BMW paindliku kiirlaadijaga laadimise tugi.

BMW e-liikuvus BMW elektriauto

Soovin lähemalt tutvuda BMW elektriautodega.

BMW e-liikuvus BMW pistikhübriid

Soovin lähemalt tutvuda BMW pistikhübriididega.

BMW e-liikuvus BMW sõiduulatus

Soovin lähemalt tutvuda sõiduulatusega.

BMW CHARGINGU RIISTVARATUGI.

BMW e-liikuvus 2. põlvkonna BMW Wallbox BMW laadimise tugi

2. põlvkonna BMW Wallboxi tugi (kuni 2020).

BMW e-liikuvus BMW Chargingu paindliku kiirlaadija tugi

BMW paindliku kiirlaadijaga laadimise tugi.

KKK: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED LAADIMISE KOHTA.

 • Mis on BMW Charging?
  BMW e-liikuvus BMW kodus laadimise KKK

  BMW Charging on 360° stressivaba lahendus sinu BMW laadimiseks. BMW Chargingu toodete ja teenustega on sul lai valik rätsepatööna tehtud valikuid laadimiseks kodus või teel olles. Laadimiskaabel (Mode 3) avalikes laadimispunktides kasutamiseks, samuti laadimiskaart BMW Charging Card on juba standardvarustuses. Sellega tagatakse sulle juurdepääs enam kui 450 000 laadimispunktile** üle kogu maailma – linnakeskustes, parklates ja peamiste maanteede ääres. Saad ka võimaluse laadida äärmiselt võimsate ülikiirlaadijatega. Lisaks on enamikul sõidukitest kaasas paindlik kiirlaadija koduseks mugavaks laadimiseks. Täiendavaid BMW Chargingu pakkumisi, mis vastavad sinu vajadustele, näiteks Wallbox veelgi mugavamaks laadimiseks kodus, saab samuti lisada. Olgu tegemist laadimise riistvaraga, digitaalsete teenustega või klienditoega – meie pakkumine katab need kõik. Valikus on ka Wallboxi paigaldusteenus või spetsiaalne rohelise elektrienergia pakett kodus laadimiseks.

  ** Alates veebruarist 2021.

 • Kuidas ma saan kodus laadida?
 • Millega ma pean arvestama enne koduse laadimise lahenduse valimist?
 • Kas ma saan sõita elektriautoga, kui mul puudub kodus laadimisvõimalus?
 • Kus ma saan laadida reisil olles?
 • Kuidas ma liikvel olles leian sobiva laadimisvõimaluse?
 • Kuidas saan ma kontrollida laadimise olekut?
 • Mis on minu BMW elektriauto optimaalsed aku laetustasemed?
 • Millele peaksin oma BMW pistikhübriidsõiduki laadimisel tähelepanu pöörama?
 • Millega peaksin arvestama kodusest standardpistikust laadimisel?
 • Kes paigaldab Wallboxi või tööstusliku pistikupesa BMW paindliku kiirlaadija jaoks minu kodus?
 • Mille poolest erinevad vahelduvvooluga, alalisvooluga ja kiirlaadijaga laadimine?
 • Kas ma saan oma BMW elektriautoga ka pikemaid vahemaid läbida?
 • Kuidas kõige paremini oma sõidukit järgmiseks teekonnaks ette valmistada?
 • Mille poolest erinevad BMW Wallbox ja partneri Smart Wallbox?

* Turupõhine pakkumine uutele sõidukitele BMW esindustes ja edasimüüjate juures Euroopas BMW Chargingu võrgus.

Loe lisaks

KÜTUSEKULU JA CO₂-HEIDE.

* Rakendus My BMW kasutatav kõikide BMW mudelitega alates mudeliaastast 2014. See nõuab ConnectedDrive teenuste kasutamist ja ühilduvat nutitelefoni. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võib turgude lõikes erineda.

 

BMW iX(1):
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): väiksem kui 21
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
CO₂-heide g/km (keskmine): 0


BMW iX3:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 0
CO₂-heide g/km (keskmine): 0
Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 17,8–17,5

 

BMW 3. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,5
CO₂-heide g/km (keskmine): 45–35
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,9–13,9

 

BMW 3. seeria Touringu pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,2–1,7
CO₂-heide g/km (keskmine): 49–38
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,8–14,5

 

BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,2–1,6
CO₂-heide g/km (keskmine): 50–36
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,6–13,8


BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–1,8
CO₂-heide g/km (keskmine): 54–42
Elektritarve kWh / 100 km (keskmine): 16,7–15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,0–1,7
CO₂-heide g/km (keskmine): 46–38
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 23,5–21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,4–2,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 54–48
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 17,1–16,4

 

BMW 2. seeria Active Tourer 225xe:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 42
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,5

 

BMW 7. seeria Sedani pistikhübriidid:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,5–2,1
CO₂-heide g/km (keskmine): 57–48
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 16,2–15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 43
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 13,8

 

BMW X2 xDrive25e:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 2,1–1,9
CO₂-heide g/km (keskmine): 47–43
Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 14,2–13,7

 

Tähisega (1) märgistatud väärtused on esialgsed.


Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määrusega (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

 

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heide“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

 

Need väärtused põhinevad uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi vastavateks NEDC väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.

 

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • * Rakendus My BMW on kasutatav kõikide BMW mudelitega alates mudeliaastast 2014. See nõuab ConnectedDrive‘i teenuste kasutamist ja ühilduvat nutitelefoni. My BMW rakenduse saadavus ja funktsioonivalik võib turgude lõikes erineda.
  ** Turupõhine pakkumine uutele sõidukitele BMW esindustes ja edasimüüjate juures Euroopas BMW Chargingu võrgus.

  BMW iX xDrive50:
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 19.8–23.0
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 0

  BMW iX xDrive40:
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 19,4–22,5
  CO₂-heitmed, g/km (keskmine): 0

  BMW iX3:
  Energiatarve kWh / 100 km: alates 17,5
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 0

  BMW i3:
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,3–15,3
  CO₂-heitmed, g/km (keskmine): 0

  BMW i3s:
  Energiatarve kWh / 100 km: 16,6–16,3
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 0

  BMW 3. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 1,9–1,3
  CO₂-heide g/km (keskmine): 44–30
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 18,7–16,1

  BMW 3. seeria Touring pistikhübriidid:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 2,1–1,4
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 48–32
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 19,4–16,7

  BMW 5. seeria Sedani pistikhübriidid:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 2,2–1,3
  CO₂-heide g/km (keskmine): 51–30
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 19,2–16,3

  BMW 5. seeria Touring pistikhübriidid:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 2,3–1,5
  CO₂-heide g/km (keskmine): 52–35
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 18,5–17,0

  BMW X5 xDrive45e:
  Kütusekulu l/100 km (keskmine): 1,7–1,2
  CO₂-heide g/km (keskmine): 40–27
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 27,7–24,3

  BMW X3 xDrive30e:
  Kütusekulu, l/100 km (keskmine): 2,6–2,0
  CO₂-heitmed, g/km (keskmine): 59–44
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 20,5–18,9

  BMW 2. seeria Active Tourer 225xe:
  Kütusekulu, l/100 km (keskmine): 1,9–1,5
  CO₂-heitmed, g/km (keskmine): 44–35
  Energiatarve kWh / 100 km (keskmine): 15,6–14,4

  Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heitkoguste, energiatarbimise ja pingevahemiku kohta määrati kindlaks kohustusliku mõõtmismenetluse kohaselt ja vastavad tüübikinnituse ajal kehtinud määrusele (EL) 715/2007. Vahemiku korral võetakse WLTP arvudes arvesse kogu lisavarustust. Alates 01.01.2021 värskelt tüübikatsetatud sõidukite kohta pole ametlikke andmeid enam NEDC, vaid ainult WLTP järgi.

  Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmisprotseduuride kohta leiate aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad ametlikus BMW esinduses ning veebilehelt: https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html