Pikem siluett, silmatorkavad rattakoopad, küljejooned ja kroomäärised – BMW 6. seeria Gran Coupé ei pelga näidata oma elegantsi, eksklusiivsust ja sügavust. Salongis on näha hoolikalt valitud materjale. Kvaliteetne nahk ja ergonoomilise paigutusega ekraanid. Eksklusiivne varustus BMW Individual võimaldab muuta sõiduki täiesti ainulaadseks. See on tõeline kunstiteos, mis oma 4 + 1 istmekohaga mahutab lühematel sõitudel kuni viis reisijat. See on ideaalne koht, kus nautida auhinnatud BMW EfficientDynamics tehnoloogiaga BMW TwinPower Turbo mootorite võimsust. Ülevaatlik kaamera ja abisüsteemid pakuvad tuge kõigis sõiduolukordades. Nii saavutad piiramatu sõidunaudingu ruumikas ja mugavas keskkonnas.
 

BMW 6. seeria muljetavaldava dünaamika taga on BMW 650i puhul BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor, BMW 640i puhul BMW TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor ning BMW 640d puhul BMW TwinPower Turbo 6-silindriline diisliga töötav reasmootor, samas kui kütusekulu aitavad vähendada BMW EfficientDynamics meetmed, nagu bensiini otsesissepritse, käiguvahetuse indikaator ja regeneratiivpidurdus. Lisaks tagab BMW xDrive intelligentne nelikveosüsteem sõidumugavuse kõigil teedel, kõikides kurvides ja igas sõiduolukorras.
 

Kui otsid uut või kasutatud BMW 6. seeria autot, leiad kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja BMW 6. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega siit. BMW esindaja Eestis on Inchcape BMW, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks