BMW 2. seeria Gran Coupé F44
Kütusekulu (kombineeritud)7.3–6.5 l/100 km
MootorBensiinDiisel

2. SEERIA

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ

Kütusekulu (kombineeritud)7.3–6.5 l/100 km
MootorBensiinDiisel
2. SEERIABMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ


Esimene BMW 2. seeria Gran Coupé tutvustab kompaktklassis uut autoriteeti ja julget iseloomu. Ülim, kompromissitult sooritusvõimele suunatud esteetika rõhutab eksimatult ambitsioone. Tänu tipptehnoloogia kasutusele ja ideaalselt seadistatud sõidudünaamika funktsioonidele paistab BMW 2. seeria Gran Coupé hõlpsalt silma ja käib oma teed.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ KERE JA SALONGI DISAIN.

Esimene BMW 2. seeria Gran Coupé jätab oma kuni 19-tolliste velgedega äärmiselt kerge mulje. Äratuntav BMW neerukujuline iluvõre, LED-esituled ja tagatuled, raamita uksed, jõuline sportlik kere ja tagaosa – puhas autoriteetsus, mis peegeldub ka salongis. Salongi valgustatud dekoratiivliistude ja lisavarustusse kuuluvate sportistmetega loob juhikoht võrdselt eksklusiivse ja dünaamilise õhkkonna. Samal ajal pakuvad kogu vajalikku teavet kaks 10,25-tollist ekraani koos Live Cockpit Professionali ja esiklaasile projitseerimise funktsiooniga BMW Head-Up Display.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade ülevalt katusele
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, esiosa lähivaade

BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõre disain on üleni viimistletud Cerium Grey värvitoonis ja detailselt disainitud võrega. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ja väärtust ning rõhutab kõrge kvaliteedi ja dünaamikaga detaile.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, raamita uksed, välisilme

Raamita uksed.

Sõiduki sportlikku iseloomu ja elegantseid jooni rõhutavad elegantsed raamita uksed.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, summutitoru otsad, tagaosa lähivaade

Summutitoru otsad, nähtavad.

90 mm läbimõõduga summutitoru otsad teevad visuaalse avalduse ja muudavad sõiduki veelgi sportlikumaks.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, LED-tagatuled, lähivaade

LED-tagatuled.

LED-tagatuled on sõiduki dünaamilise tagaosa oluline detail ning need pakuvad teel olles optimaalset valgustust ning paremat nähtavust ja äratuntavust pimedas sõites.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, sportistmed, salong

Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Sportistmeid juhile ja kaassõitjale iseloomustavad standardistmetest suuremad istmepadjad ja seljatoed, mis koos reguleeritava reietoega tagavad suurepärase ergonoomika ja parema külgtoe kiiretes kurvides. Lisaks istme sügavuse manuaalse reguleerimise võimalusele saab elektriliselt reguleerida ka juhiistme seljatoe laiust.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn, salong

Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn.

Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn koos Triangle aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis nii atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, klaasist panoraamkatus, ülaltvaade

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt lülitile vajutades või sõiduki võtmest ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW 2. seeria Gran Coupé mootori, jõuülekande ja šassii tehnoloogiad.

Dünaamilise varustusega, nagu kohanduv vedrustus, topeltsiduriga käigukast ja xDrive’i nelikveosüsteem, võtab BMW 2. seeria Gran Coupé oma klassis väleduse osas juhtrolli. Koos võimsate ja väga tõhusate BMW TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootoritega eraldub see kergesti massist ja pakub igal teel silmapaistvat enesekindlust.
BMW 2.seeria Gran Coupé F44, Servotronicu roolivõimendiga M-sportrooli süsteem, juhikoht

M-sportrooli süsteem.

M-sportrooli süsteem ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja tunnetuse vahetumaks ning vähendavad pingutust rooli pööramisel. Sinu sõidukit saab täpsemalt juhtida, pakkudes väga sportlikke sõiduomadusi, eriti käänulistel teedel.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW xDrive, tagaosa lähivaade

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, M-sportvedrustus

M-sportvedrustus.

M-sportvedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse konstruktsioon, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ JUHIABISÜSTEEMID JA MUGAVUSFUNKTSIOONID.

BMW 2. seeria Gran Coupé näitab tehnilist progressiivsust kõige peenemate detailideni. Uuenduslikud juhiabisüsteemid (nt tagurdamise abisüsteem) toetavad sind reisi ajal; samas viib BMW Intelligent Personal Assistant juhi ja sõiduki vahelise kommunikatsiooni järgmisele tasemele ning digitaalne võti pakub suuremat mugavust, võimaldades uksi nutitelefoni kaudu lukustada ja lukust lahti teha.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, juhtimisassistendi turvapakett, salong

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid nagu eessõitjaga kokkupõrke hoiatussüsteem koos pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangu abisüsteem, sh kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ning sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid, nagu ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagant kokkupõrke hoiatussüsteem.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, parkimisassistent, salong

Parkimisassistent.

Parkimisassistent lihtsustab sõiduki parkimist. Tahavaatekaamera annab selgema ülevaate sõiduki taga toimuvast. Aktiivne parkimiskontroll pakub suuremat kaitset parkimisest põhjustatud kahjustuste eest. Parkimisassistent pargib sõiduki automaatselt, paralleelselt või risti tänavaga ning sõidab paralleelsetest parkimiskohtadest ka välja. Tagurdamise assistent abistab sind tagurdamisel, näiteks kitsastel sissesõiduteedel.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja

Aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab kiirusel 30–160 km/h eessõitva autoga vajalikku pikivahet ning käivitab ja peatab sõiduki liiklusummikutes. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdussekkumisega eessõitjaga kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW Live Cockpit Professional, salong

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 10,25-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme abil.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, BMW intelligentne isiklik assistent, salong

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Sõiduki paljude funktsioonide kasutamiseks piisab tavaliste käskude ütlemisest. Samuti võib isiklik assistent sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, tarkvara kauguuendus, salong

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel kuvab sõiduk juhtmevabalt teie nutitelefonist rakendused Apple CarPlay või Android Auto sõiduki ekraanile. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ MUDELID.

Mudel Advantage

Mudel Advantage pakub nii välisilmes kui ka salongis paljusid praktilisi lisavarustuse valikuid, mis muudavad sõiduki veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.
 • Parkimiskontroll (PDC)
 • Hoidikute pakett
 • Pidurdusfunktsiooniga püsikiirusehoidja
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel Advantage, Mineral White, kolm neljandikku eestvaade

Mudel Luxury Line

Mudel Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Satineeritud alumiiniumist elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välimuse. Esmaklassilisest nahast istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud iseloomustavad luksuslikku salongi. Mudeli Advantage varustus ja salongi valgustite pakett täiendavad pakutavat.
 • 17-tollised kergmetallveljed Multi-spoke style 547; saadaval ka teised veljevariandid
 • BMW Individual Exterieur Line, satineeritud alumiinium
 • Nahkkattega sportrool
 • Salongi dekoratiivliistud Illuminated Berlin; saadaval ka teised dekoratiivliistude variandid
BMW 2.seeria Gran Coupé F44, mudel Luxury Line, Storm Bay metallik, BMW neerukujuline iluvõre, kolm neljandikku eestvaade

Mudel Sport Line

Mudel Sport Line muudab sõiduki välimuse veelgi dünaamilisemaks. Erakordselt sportliku välisilme annavad efektsed mustad kõrgläikega disainielemendid. Juhi ja kaassõitja sportistmed pakuvad maksimaalset mugavust ja optimaalset tuge. Mudeli Advantage varustus ja salongi valgustite pakett täiendavad pakutavat.
 • BMW neerukujuline iluvõre kõrgläikega kroomitud võreraami ja eksklusiivse disainiga kõrgläikega musta värvi pikisuunaliste ribidega
 • Kõrgläikega M Shadow Line
 • Sportistmed juhile ja kaassõitjale, Anthracite-toonis tekstiilist / Sensatecist ning hallide kontrastsete detailidega; saadaval ka teised istmekatted
 • Nahkkattega sportrool
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel Sport Line, Melbourne Red, kolm neljandikku eestvaade

Mudel M Sport

Mudel M Sport on sõiduki veelgi sportlikum versioon. Lisaks efektsemale sise- ja välisdisainile kindlustab mudel M Sport veelgi suurema sõidunaudingu. M-sportvedrustus koos M-sportrooli süsteemi ja M-aerodünaamikapaketiga optimeerib märkimisväärselt sõidudünaamikat. Mudeli Advantage sisu ja LED-udutuled täiendavad valikut.
 • 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 819 M Bicolour; saadaval ka teised veljevariandid
 • M-sportvedrustus koos M-sportrooli süsteemiga; saadaval ka muud vedrustuse valikud
 • Sportistmed juhile ja kaassõitjale, tekstiilist Trigon / must Sensatec; saadaval ka teised istmekatted
 • Nahkkattega M-rool
BMW 2. seeria Gran Coupé F44, mudel M Sport, Misano Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • Mudel Advantage
 • Mudel Luxury Line
 • Mudel Sport Line
 • Mudel M Sport

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ TEHNILISED ANDMED.

BMW 220i xDrive

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

131 (178) / 4500–6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

7,1

Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud):

7,3–6,5

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

166–149

BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue, eestvaade avatud ustega ja kahe inimesega sõiduki juures

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ BMW FINANTSTEENUSED.

BMW 2. seeria Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue tagantvaade koos naisega auto ees

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantseerimislahenduste või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 2. seeria Gran Coupé soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW 2. SEERIA GRAN COUPÉ TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Hoolduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõigele mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Pannen- und Unfallhilfe

BMW Roadside Assistance.

Tasuta autoabiteenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave autoabiteenuse BMW Roadside Assistance kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 2. seeria Gran Coupé‘le, võta ühendust BMW lähima edasimüüjaga. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,1-7,8
  CO2-heide g/km (keskmine): 162-177

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.