BMW 8. seeria Coupé, kolm neljandikku eestvaatega mootorikapotile.

THE 8

BMW 8. SEERIA COUPÉ

THE 8BMW 8. SEERIA COUPÉ

SARJAD JA VARUSTUS

Avasta uue BMW 8. seeria Coupé sarjad ja varustusevalikud

BMW 8. seeria Coupé

BMW 8. seeria Coupé ühendab endas kergusega sportlikkuse ja elegantsi – luues seega vastupandamatu esteetika. Mitmed eksklusiivsed detailid salongis ja välisilmel, ning maksimaalne mugavus rõhutavad dünaamilist ja kvaliteetset iseloomu.

BMW 8. seeria Coupé, varustus

BMW 8. seeria Coupé ühendab endas kergusega sportlikkuse ja elegantsi – luues seega vastupandamatu esteetika. Mitmed eksklusiivsed detailid salongis ja välisilmel, ning maksimaalne mugavus rõhutavad dünaamilist ja kvaliteetset iseloomu.

  • Välisilme

  • Salong

M-sportpakett

M-sportpakett lisab sõidukile dünaamilist nüanssi. Esispoiler, küljekarbi katted ja toonis Dark Shadow metallik difuusori sisetükiga tagaspoiler teravdavad välisilmet, samal ajal aerodünaamikat ja liikuvust parandades. Lisaks viivad sõidudünaamika maksimumini lisafunktsioonid nagu M-sportvedrustus ja M-kergmetallveljed.

BMW 8. seeria Coupé, M-sportpakett

M-sportpakett lisab sõidukile dünaamilist nüanssi. Esispoiler, küljekarbi katted ja toonis Dark Shadow metallik difuusori sisetükiga tagaspoiler teravdavad välisilmet, samal ajal aerodünaamikat ja liikuvust parandades. Lisaks viivad sõidudünaamika maksimumini lisafunktsioonid nagu M-sportvedrustus ja M-kergmetallveljed.

  • Välisilme

  • Salong

DISAIN

BMW 8. seeria Coupé disain

Paeluv vaatepilt: BMW 8. seeria Coupé õhkab sportlikkust oma luksusliku välimuse ja ülima sooritusvõimega. Iga disainielement, nagu näiteks aktiivse õhuvooluga neerukujuline iluvõre, M Carbon katus ja eksklusiivsed klaasdetailid „Crafted Clarity“ kombineerivad mugavad kvaliteetsed funktsioonid sportauto dünaamilise elegantsiga.
BMW 8. seeria Coupé, Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade.
BMW 8. seeria Coupé, esifookus, neerukujulise iluvõre ribid ja Air Breather.

Aktiivse õhuvooluga neerukujuline iluvõre

Aktiivse õhuvooluga neerukujuline iluvõre avab ja sulgeb radiaatorivõre õhuavasid vastavalt mootori, pidurite ja kliimaseadme jahutusvajadustele. Samal ajal vähendavad süsteemi liikuvad labad suletud olekus õhutakistust, parandades niiviisi aerodünaamikat.
BMW 8. seeria Coupé, fookuses esituled BMW Laserlight.

BMW Laserlight

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 600 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti lahenduse tehnoloogilist taset ja sõiduki sportlikkust.
BMW 8. seeria Coupé ülaltvaates, M süsinikkiust katus.

M süsinikkiust katus

Osana intelligentsest kergekaalulisest konstruktsioonist, aitab M süsinikkiust katus tunduvalt sõiduki kaalu vähendada. See koosneb süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) ja on 800 g kergem kui tavaline katus. Nii nihutatakse sõiduki raskuskese allapoole ja suurendatakse sõidudünaamikat.
BMW 8. seeria Coupé, Galvanic Cerium Grey, küljepeeglite katted.

Välisilme elemendid.

Välisilme elemendid nagu küljepeeglite katted, logod, summutitorud, Air Breatheri paneelid, neerukujuline iluvõre ja iluvõre ribid hoiavad kontrasti Galvanic Cerium Grey sõiduki tooniga. Need sobivad harmooniliselt üldise dünaamilise iseloomuga ja rõhutavad sõiduki sportlikku välimust.
BMW 8. seeria Coupé, multifunktsionaalsed istmed.

Multifunktsionaalsed istmed juhile ja kõrvalistujale

Multifunktsionaalsed istmed juhile ja kõrvalistujale pakuvad mitmekülgseid reguleerimisvõimalusi ning suurepärast istumismugavust ja turvalisust. See tähendab, et neid istmeid saab vastavalt personaalsetele vajadustele optimaalselt reguleerida, kui kasutada elektrilise seljatoe laiuse regulaatorit, alaselja toe reguleerimist ja manuaalset istme sügavuse reguleerimist.
BMW 8. seeria Coupé, juhikoht, salongi valgustus.

Salongi valgustus

Suur arv LED-lampe tagavad, et salongi valgustus loob salongis mõnusa meeleolu ning pimedas erilise ruumitunnetuse. Värve, eredust ja värvikombinatsioone saab eraldi reguleerida. Varustusse kuuluvad kontuurvalgus ja kaarditasku valgustus ning ka valgusjooned keskkonsoolis.
'CraftedClarity' klaasdetailid

'CraftedClarity' klaasdetailid

'CraftedClarity' klaasdetailid on käsitsi valmistatud klaasist elemendid, mis suurendavad salongi visuaalset ja kombatavat pindade luksust. Käiguvahetuse hoob, iDrive juhteseade ja Start/Stop lüliti on valmistatud peenest kristallist.
BMW 8. seeria Coupé, fookus istmetel, BMW Individual laiendatud nahkpolster „Merino“ Cognac.

BMW Individual laiendatud nahkpolster „Merino“ Cognac

BMW Individual laiendatud nahkpolster „Merino“ Cognac, salongi värv Black.

SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW 8. seeria Coupé sõidudünaamika

Jõud ja võimekus sooritusteks on selgelt BMW 8. seeria Coupé juures kõigile näha. Tänu võimsatele ja sportlikele BMW TwinPower Turbo mootoritele, äärmeselt täpsele käsitlemisele ja eksklusiivsetele autospordi funktsioonidele, nagu näiteks M Sport differentsiaal, pole pakutavas luksuslikus sõidunaudingus mingeid piire.
BMW 8. seeria Coupé, BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor.

BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronicu klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injectioni bensiini otsesissepritsega. Saavutades tippvõimsuseks 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Mõlemad turboülelaadurid asuvad täpselt silindrialuste vahel.
BMW 8. seeria Coupé, pealtvaade, BMW TwinPower Turbo 6-silindriline reas-diiselmootor.

BMW TwinPower Turbo 6-silindriline reas-diiselmootor

Uue põlvkonna BMW TwinPower Turbo 6-silindriline reas-diiselmootor pakub muljetavaldavat jõuülekannet koos eeskujulikult madala kütusekuluga tänu tõeliselt uuenduslikele tehnoloogiatele, nagu varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaadur ja ’ise survega ühisanum-otsesissepritse.
BMW 8. seeria Coupé, fookus keskkonsoolil, Steptronic sportkäigukast.

Steptronic sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui harrastada ka eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritusvõimet silmas pidades.
BMW 8. seeria Coupé, tagantvaade, tähis BMW xDrive.

BMW xDrive

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus kõigis sõiduolukordades. Uuenduslik võrgustik kõigi sõiduki külgsuunas mõjuvate dünaamiliste jõufunktsioonide kontrollimiseks lubab asetusi haardumisele orienteeritud ja maksimaalse sportlikkuse sõidudünaamika vahel.
BMW 8. seeria Coupé, ülaltvaade sõitmise ajal, nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Integreeritud aktiivrool

Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas.
BMW 8. seeria Coupé, külgvaade, fookus piduriketastel, sinist värvi M Sport pidurid.

M-sportpidurid

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW 8. seeria Coupé, madal tagantvaade, summutitorud ja tagarattad.

M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning sõites erineva pinnaga teedel. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW 8. seeria Coupé, BMW sDrive.

BMW sDrive

sDrive viitab BMW sõidukitele, mille puhul kantakse ajamiülekande pöördemoment üle vaid ühe silla kaudu. Pikisuunas paigaldatud mootoritega sõidukite puhul tähendab sDrive klassikalist tagarattavedu. Ideaalne kaalujaotus, keerukas silla ehitus ja kõigi juhtimissüsteemide täpne häälestamine tagavad tasakaalustatud dünaamika ja veojõu.

UUENDUSLIKKUS

BMW 8. seeria Coupé uuendused.

Veelgi kiirem, veelgi intuitiivsem: BMW 8. seeria Coupé uuenduslikud juhiabisüsteemid ja ühenduvusfunktsioonid sillutavad teed uuele ajastule, mis pakub selget sõidumõnu. Ja juba täna tagavad nad oma kerge kasutamise ja teed rajavate kommunikatsioonisüsteemidega, et naudid oma sõitu veelgi rohkem.
BMW 8. seeria Coupé salong, keskpaneeli ekraan.
BMW 8. seeria Coupé, juhikoht, rool koos näidikukuvaga.

BMW Live Cockpit Professional

Navigeerimissüsteem BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahtekvaliteetset ekraanisüsteemi, mille hulka kuulub 10,25-tolline kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraan ja täisdigitaalne 12,3-tolline näidikukuva. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
Lisateave
BMW 8. seeria Coupé, juhikoht, BMW Operatsioonisüsteem 7.0.

BMW Operating System 7

BMW Operating System 7 innovatiivne töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja kasutada, häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive’i juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhteseadme funktsioone. Näiteks on kõik digitaalsed teenused.
Lisateave
BMW 8. seeria Coupé, juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Lisateave
BMW 8. seeria Coupé koos Connected Command.

Connected Command

Kas soovid keskenduda ainult eesolevale teele? Anna siis mõned ülesanded üle oma reisijatele. Connected Command teeb selle lihtsaks. Rakendus BMW Connected annab vastava loaga reisijatele ligipääsu meelelahutus- ja navigatsioonisüsteemidele. Nad saavad reguleerida ka kliimasüsteemi põhiseadistusi.
Lisateave
BMW 8. seeria Coupé, keskpaneeli ekraan koos Concierge‘i teenus.

Concierge‘i teenus

Kas homme on Roomas päikesepaisteline ilm? Millal minu lend väljub? Concierge‘i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Vahet pole, kas soovid kinni panna kohti restoranis, hotellis või kinos. Ühtlasi saab teenust kasutada maksmiseks. Ükskõik, kus sa oled, ükskõik, mida vajad, Concierge‘i teenused on alati käeulatuses.
Lisateave
BMW 8. seeria Coupé keskpaneeli ekraan Caring Car‘iga

Caring Car

Kas soovid sihtkohta jõuda erksalt või oled stressis ja tahaksid lõõgastuda? Caring Car võimaldab BMW-l sinu eest hoolitseda. Kui ütled, „BMW, ma olen väsinud“, või „Hei, BMW, ma olen stressis“, aktiveerib BMW intelligentse isikliku assistendi süsteem Caring Car programmi Vitalize või Relax, mis rõõmustab kõiki sinu meeli programmi kestel rakendatavate erinevate salongifunktsioonidega.

Kütusekulu ja CO₂-heide

BMW 840d xDrive:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,1-6,6
CO2-heide g/km (keskmine): 161-172

BMW M850i xDrive:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,8
CO2-heide g/km (keskmine): 246-247

Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.


Loe lisaks