BMW 8. seeria Gran Coupé, külgvaade sõidu ajal, inspireeri

8

BMW 8. seeria GRAN COUPÉ

Kui dünaamika kohtub luksusega, on tulemus midagi unikaalset: BMW 8. seeria Gran Coupé on hingetuksvõttev suurejoonelise ruumitundega neljaukseline sportauto. Selle disain on esteetika kõige vapustavamal kujul. See rajab täiesti uue disainikeele luksuslikele sportautodele, mis edastab piiramatut jõudu ja muljetavaldavat erksust. BMW 8. seeria Gran Coupé hoiab seda kompromissitult sportlikku lubadust iga asfaldil sõidetud meetri kohta. Niipea, kui jõuline mootor saadab pöördeloenduri uutele kõrgustele, tõuseb ka reisijate pulss. Kõigis neljas istekohas – vastupandamatult eksklusiivne ja samal ajal muljetavaldavalt sportlik keskkond.

 

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 10,9-11,0
CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

Loe lisaks
8BMW 8. seeria GRAN COUPÉ

SPORTLIKKUS UUES TIPPVORMIS

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ OLULISIMAD OMADUSED

BMW 8. seeria Gran Coupé, sportauto disain

SPORTLIKKUS ILMA KOMPROMISSIDETA

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ VÄLISDISAIN

Karakteriga dünaamiline sportkupee: BMW 8. seeria Gran Coupé disainikeel oma põnevate esteetiliste omadustega on luksusliku sportauto uus tõlgendus. Sportlikust esiküljest läbi voolava kupee silueti selgesti kujundatud tagaosani: see hingetuksvõttev disain täpsete kontuuride ja võimsa proportsiooniga tekitab esimesest hetkest põnevust.

BMW 8. seeria Gran Coupé, sõidudünaamika

VÕIMAS REIPUS

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ SPORTAUTO SOORITUSVÕIME

BMW 8. seeria Gran Coupé tõhusad BMW TwinPower Turbo bensiinimootorid ja suurepäraselt koordineeritud jõuülekande- ja šassiikomponendid tagavad unustamatu sõidukogemuse. Lõppude lõpuks, see sportauto on kiire, võimas ja äärmiselt reibas, reageerib absoluutse kindlusega igas liiklusolukorras ja alati on siiski midagi varuks. Sõltumata sellest, kas tegemist on linnaliikluse, kiirtee või käänuliste teedega, on BMW 8. seeria Gran Coupél vastus kõigele – ja see tagab maksimaalse sõidurõõmu.

BMW 8. seeria Gran Coupé, salongi varustuse disain

PUHAS SÕIDUNAUDING NELJALE

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ SPORTJUHTIMINE NELJALE REISIJALE

BMW 8. seeria Gran Coupés saavad neli sõitjat nautida maksimaalselt puhast sõidunaudingut. Seda seetõttu, et äärmiselt avaras salongi tagaosas asuval kahel reisijal on erakordselt mugavad nahast istmed, millel on üksikute istmete karakter. Nende vorm sobib nagu valatult ja need pakuvad silmapaistvat külgmist tuge isegi dünaamilise sõidu ajal ja kitsastes kurvides ning hoiavad kõigi nelja sõitja jaoks pulsi kõrgel.

BMW 8. seeria Gran Coupé, klaasist panoraamkatus

RIKKALIKE PROPORTSIOONIDEGA ÕHKKOND

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ RUUMIKUS

BMW 8. seeria Gran Coupé salongi tagaosas on kahel täiskasvanul muljetavaldav pea- ja jalaruum ning palju avarust. Seega on isegi pikematel reisidel tagatud ülim mugavus ja täiuslik lõõgastumine. Valikuline klaasist panoraamkatus tugevdab lisaks seda avarust ja vabadustunnet, pakkudes unikaalseid vaateid ja valgusest tulvil õhkkonda.

BMW 8. seeria Gran Coupé kehastab auto lummust oma erakordses ja sportlikus ilmingus. Siin kohtuvad erakordne dünaamika ja modernne luksus.
Domagoj Dukec, BMW peadisainer
BMW 8. seeria Gran Coupé, luksuslik sportauto disain

PÕNEV ESTEETIKA NELJA VÕIMSUSELE

PÕNEV ESTEETIKA NELJALE

BMW 8. seeria Gran Coupé on muljetavaldav neljaukseline sportauto, mis muudab selle klassi disainikeele murranguliseks. Kapoti lihaselised ja täpsed kontuurid viitavad selle all olevale muljetavaldavale potentsiaalile. Samavõrra inspireeriv on küljekumeruste ja kupee laugja silueti koosmõju. Tagaosa voolujooneline lihaseline õlajoon annab ohjeldamatust jõust aimu isegi seistes. Tagaklaas on kinnitatud kahe tiiva vahele, mis koonduvad tagaluugil – see on eksklusiivne detail, mida tavaliselt kohtab ainult käsitsi valmistatud sõidukites.
BMW 8. seeria Gran Coupé, luksuslik sportauto disain
BMW 8. seeria Gran Coupé, tagaosa ruum

ABSOLUUTNE LIIKUMISVABADUS

ABSOLUUTNE LIIKUMISVABADUS

BMW 8. seeria Gran Coupé pakub taga istujatele üllatavalt palju ruumi, mida sportautos tavaliselt ei oodata. Pikk teljevahe ja kergitatud katusejoon tekitavad palju ruumi, et võimaldada tagaistmetel reisijatele väga mugavat pea- ja jalaruumi. Luksuslikus sportkupees reisimine ei saa enam mugavam olla.
BMW 8. seeria Gran Coupé, tagaosa ruum
BMW 8. seeria Gran Coupé, sportauto karakter tagaosas

ESMAKLASSILISED ISTEKOHAD

ESMAKLASSILISED ISTEKOHAD

BMW 8. seeria Gran Coupé tagumised reisijad naudivad esmaklassilisi ülimalt mugavaid sportliku stiili ja individuaalsete istmete iseloomuga nahkistmeid. Nende vorm sobib nagu valatult ja need pakuvad seeläbi suurepärast külgmist tuge isegi dünaamilisel sõitmisel. See muudab tagumistel istmetel iga teekonna muljetavaldavaks sõidunaudinguks.
BMW 8. seeria Gran Coupé, sportauto karakter tagaosas
BMW 8. seeria Gran Coupé, suurte klaaspindadega klaasist panoraamkatus

VALGUS. ÕHK. LUKSUS

VALGUS. ÕHK. LUKSUS

BMW 8. seeria Gran Coupé valikuline klaasist panoraamkatus laseb tulvata värsket õhku, kui see on avatud, ja isegi suletuna tagab valgusest tulvil õhkkonna ja veelgi luksuslikuma avaruse. See avaneb ja sulgub täielikult automaatselt ning on varustatud liug- ja kaldefunktsiooniga. Intensiivse päikesevalguse korral saab integreeritud päikeseruloo sulgeda elektrilise juhtimisseadmega.
BMW 8. seeria Gran Coupé, suurte klaaspindadega klaasist panoraamkatus

INDIVIDUAALNE LUKSUS SPORDIKARAKTERIGA

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ SALONGI OLULISIMAD OMADUSED

BMW 8. seeria Gran Coupé salongi disain kiirgab individuaalset luksust iga oma peene detailiga ning samal ajal annab selge ettekujutuse ambitsioonikate sportlike kavatsuste kohta. Selle nahkpolster on väga eksklusiivne, kõik materjalid on suurepärase kvaliteediga ja neid täiendab täiuslik pinnaviimistlus. BMW 8. seeria Gran Coupé koos meisterliku viimistlusega pakub nüüdisaegset ja esmaklassilist interjööri, mis on ülimalt mugav ja suurepäraselt avar.
BMW 8. seeria Gran Coupé, salongi disainpolster
BMW 8. seeria Gran Coupé, klaasdetailid ‘Crafted Clarity‘
BMW 8. seeria Gran Coupé, salongidisain tagaosas
BMW 8. seeria Gran Coupé, salongidisain juhikohal
BMW 8. seeria Gran Coupé, salongi disainpolster

EKSKLUSIIVSED ISTMED

BMW 8. seeria Gran Coupé valikulisi multifunktsionaalseid istmeid saab kohandada aktiivse seljatoe reguleerimise, muudetava nimmetoe ja istme sügavuse manuaalse reguleerimise abil, et need sobiks ideaalselt isiklike eelistustega. Istmed on kaetud äärmiselt eksklusiivse nahaga, nagu näiteks BMW Individuali parima kvaliteediga Merino nahk Ivory White/Night Blue Bicolour toonis, millel on elegantsed kontrastõmblused.

BMW 8. seeria Gran Coupé, klaasdetailid ‘Crafted Clarity‘

PARIMAD DETAILID

Detailide kõrge kvaliteet nagu BMW Individuali salongi Piano Finish Black viimistlusega dekoratiivliistud, eksklusiivõmblus ja juhtpaneelide galvaanilised aktsendid annavad interjöörile luksusliku võlu. Valikulised käsitsi valmistatud klaasdetailid 'CraftedClarity' kaunistavad käiguvalitsat, iDrive’i juhteseadet ja käivitusnuppu. See funktsioon annab kõrgekvaliteedilisele salongile erakordse tõmbejõu – nagu ka valgustatud 8 käiguvalitsal.

BMW 8. seeria Gran Coupé, salongidisain tagaosas

INDIVIDUAALNE VABADUS

BMW 8. seeria Gran Coupé täispikk keskkonsool on kaetud eksklusiivse nahaga ja ulatub läbi auto kuni tagaistmeni. See tugevdab taga asuva individuaalse istekohta tunnet ja pakub reisijatele võimaluse luua oma mugav õhkkond. Tänu integreeritud juhtimisele on automaatne kliimaseade ja istmesoojendus iga reisija jaoks individuaalselt reguleeritavad.

BMW 8. seeria Gran Coupé, salongidisain juhikohal

SPORTLIK JA LUKSUSLIK ÕHKKOND

BMW 8. seeria Gran Coupé sportlik juhikoht kiirgab ainulaadset elegantsi ja on täielikult juhile orienteeritud. Uue põlvkonna intuitiivse tööpõhimõttega on teil vajalik asjakohane teave kogu aeg saadaval, samal ajal kui käiguvahetuslabadega nahkkattega M-rool võimaldab teil kõike juhtida. Kõik pinnad, nupud ja juhtimisseadmed on esmaklassilise töötlusega ja võtavad stiilselt kokku luksusliku õhkkonna.

BMW 8. seeria Gran Coupé, sõidudünaamika xDrive

KOMPROMISSITU JUHTIMISKOGEMUS

KOMPROMISSITU JUHTIMISKOGEMUS

Kavandatud põnevus: tänu uuele jõuülekandele ja šassiikomponentidele pakub BMW 8. seeria Gran Coupé kõrgeimal tasemel sportlikkust. 8-käiguline Steptronic Sport jõuülekanne võimaldab eriti sportlikku käiguvahetust, samas kui adaptiivne M-vedrustus tagab igal pinnal iseseisva dünaamika. Tagumiste rataste aktiivjuhtimine aitab lisaks paremale juhitavusele vähendada roolimiseks vajalikku jõudu ning tõstab sõidustabiilsust ja mugavust, eriti kiiretes kurvides. Lisaks sellele pakub intelligentne nelikveo xDrive süsteem maksimaalset veojõudu ja stabiilsuskontrolli. Kere madal raskuskese ja põhja jäikus tagavad tõelise sõidurõõmu.
BMW 8. seeria Gran Coupé, sõidudünaamika xDrive
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW TwinPower Turbo 8-silindriline mootor

PULSIKIIRENDAJA

PULSIKIIRENDAJA

390 kW (530 hj) 4,4-liitrine BMW TwinPower Turbo 8-silindriline bensiinimootor saadab ühte moodi taevastesse kõrgustesse nii pöördeloenduri kui juhi pulsi. 750 Nm pöördemomendiga võimas bi-turbomootor kiirendab BMW M850i xDrive Gran Coupé 0–100 km/h vaid 3,9 sekundiga. Need on arvud, mis on tavaliselt mõeldud võidusõiduautodele. Põhjuseks on arvukad komponendid, mis pärinevad autospordist. Näiteks, kaks Twin-Scroll heitgaasi turboülelaadurit optimeerivad võimsust ja annavad muljetavaldava jõudluse. Seda rõhutatakse võimsa 8-silindrilise mootori möiratusega, mis toob kananaha ihule.
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW TwinPower Turbo 8-silindriline mootor

OMA AJAST EES OLEMISE LUKSUS

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ INNOVATIIVSED TEHNOLOOGIAD

Naudi edusamme iga meetriga: BMW 8. seeria Gran Coupé mitte ainult ei sea teele uusi verstaposte, vaid ka uuenduslikke tehnoloogiaid. Alates uusima põlvkonna isikupärasest kasutuskontseptsioonist mugava hääljuhtimise abil kuni, tänu BMW intelligentsele isiklikule assistendile, osaliselt automatiseeritud sõidule: selle luksusliku sportauto uuenduslikud digitaalsed teenused ja abisüsteemid muudavad iga reisi veelgi personaalsemaks ja pingevabamaks, tõstes seega puhta sõidurõõmu täiesti uuele tasemele.
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW intelligentne isiklik assistent
BMW 8. seeria Gran Coupé, Experience Modes
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW juhtimisassistent Professional
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Live Cockpit Professional

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional on isikupärastatud juhtimis- ja ekraanisüsteem, mis koosneb täisdigitaalsest armatuurlauast, kõrge eraldusvõimega keskpaneeli ekraanist keskkonsoolis ja Head-Up Displayst sinu vaateväljas. Puutetundliku ekraani, žestide, iDrive’i juhteseadme või hääljuhitava BMW intelligentse isikliku assistendi abil saad täielikult kasutada oma isiklikke eelistusi.

BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT

Kaasaegsed sõidukid muutuvad üha keerulisemaks. Miks mitte nõustuda isikliku assistendi abiga? BMW intelligentne isiklik assistent toetab sind BMW 8. seeria Gran Coupé juhtimisel, olgu see siis navigeerimise, meelelahutuse või sõiduki funktsioonidega. Lühike „Tere BMW“ on kõik, mida vajad, et alustada suhtlemist oma BMW intelligentse isikliku assistendiga. Et seda paremini tundma õppida, küsi lihtsalt: „Tere BMW, kes sa oled?“. Muide, saad muuta ka aktiveerimissõna, ütle lihtsalt: „Tere BMW, muuda aktiveerimissõna.“

BMW 8. seeria Gran Coupé, Experience Modes

EXPERIENCE MODES

Experience Mode‘id võimaldavad kohandada oma BMW 8. seeria Gran Coupé salongi õhkkonda, et see vastaks su hetkemeeleolule. Kolm eraldi režiimi Expressive, Wellbeing ja Executive pakuvad sulle ideaalselt koordineeritud interjöörifunktsioone, nagu kliimaseade, istmesoojendus, valgus ja muusika. See stimuleerib meeli ja avaldab positiivset mõju sinu üldisele mugavusele. Veel puhtamaks sõidunaudinguks. Lihtsalt ütle: „Tere BMW, aktiveeri Expressive mode,“ ja proovi järgi.

BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW juhtimisassistent Professional

JUHTIMISASSISTENT PROFESSIONAL

Valikuline juhtimisassistent Professional aitab sul hoida õiget vahemaad ning soovitud kiirust ja sõidurada ning vältida kokkupõrkeid. Näiteks hoiatab süsteem sind soovimatute rajalt kõrvalekaldmiste eest rooliratta vibratsiooniga. Samuti tagab see, et BMW 8. seeria Gran Coupé pidurdab automaatselt, kui kaugus mistahes sõiduautost või jalakäijast sõiduteel on liiga väike. Lisaks hoiatab see sind igasuguse raskesti nähtava ristliikluse eest ja muudab parkimiskohast väljumise lihtsamaks. Süsteem toetab sind ka hädaolukorras, kus sõiduk pidurdatakse peatumiseni.

BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Individuali kolm neljandikku eestvaade
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Individuali kolm neljandikku tagantvaade
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Individuali juhikoht
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Individuali katusepolster
BMW 8. seeria Gran Coupé, BMW Individuali salongi varustus

BMW INDIVIDUAL – INDIVIDUAALSE STIILI VÄLJENDUS

Anna BMW 8. seeria Gran Coupéle edasi oma isiklik iseloom. BMW Individuali eksklusiivsed varustusvõimalused pakuvad mitmeid unikaalseid värviviimistlusi erakordse sära ja helgi efektidega – nagu BMW Individual Tanzanite Blue metallik –, et anda luksuslikule sportautole ainulaadne välimus. Kõrgeima kvaliteediga nahkpolster, täielikult käsitsi õmmeldud istmetega, kaunistab üllast interjööri paljude värvitoonide ja peene kontrastõmblusega – üks näide on BMW Individuali kõige peenem täisnahast Merino nahkpolster Ivory White toonis kontrastse Tartufoga. Sportliku ja luksusliku õhkkonna lõpetavad eksklusiivsed BMW Individuali salongi dekoratiivliistud toonis Piano Finish Black ja M katusepolster toonis Alcantara.

Noor naine türkiissinisel taustal

KOGE KAASAEGSET LUKSUST

BMW LUKSUSKLASS

KOGE KAASAEGSET LUKSUST

BMW LUKSUSKLASS

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 10,9-11,0
CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO2-heide.

  • BMW M850i xDrive Gran Coupé:
    Kütusekulu l/100 km (keskmine): 10,9-11,0
    CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

    Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.