BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, kolm neljandikku külgvaade, öösel villa ees seismas.

M8

BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

M8BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

BMW M850i xDRIVE CABRIO, BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO

Ekstravagantselt jõulised BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid tõstavad lahtise katusega sõitmise ahvatlust, et luua uus sõiduluksuse standard. BMW M850i xDrive Cabrio on avangardistliku disaini, kõrge eksklusiivsuse taseme ning suurepärase mugavuse, dünaamilise jõu ja tõhusa sooritusvõime tasakaaluga. Oma järeleandmatu sooritusvõime ja eksklusiivse õhkkonna tõttu on M xDrive’iga BMW M8 Cabrio suure jõudlusega auto, mis esindab erakordset sõidunaudingut vabas õhus. BMW M8 Competition Cabrio M xDrive’iga mudel pakub veelgi võimsamat tasakaalu igapäevasõidust ja motospordist inspireeritud sooritusvõimest, ainulaadsetest disainidetailidest ja luksuslikust salongist.

BMW M8 Competition Cabrio(2):
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 263-264

BMW M850i xDrive Cabrio:
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,9
CO2-heide g/km (keskmine): 247-248

Loe lisaks

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO OLULISEMAD OMADUSED

KLÕPSA, ET NÄHA SUURT SOORITUSVÕIMET ESIMESEST SILMAPILGUST

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku eestvaade, öösel rannikuteel sõitmas.

ERAKORDNE SOORITUSVÕIME

ERAKORDSE SOORITUSVÕIMEGA M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR

BMW M8 Competition Cabrio jõuline 4,4-liitrine bi-turbomootor pakub erakordset võimsust 460 kW (625hj) ja pöördemomenti 750 Nm. Silindrikambriülene väljalaskekollektor optimeerib M-mootori reaktsioonivõime, mootori sarnane disain on kasutusel autospordis. Kaks Twin Scroll väljalaske turboülelaadurit optimeerivad väljundvõimsust, et tagada erakordne sooritusvõime – seda nii maanteel kui ka võidusõidurajal.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku tagantvaade, öösel rannikuteel sõitmas.

PIIRAMATU SÕIDUNAUDING VABAS ÕHUS

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO JÕUÜLEKANNE JA ŠASSII

M xDrive’iga BMW M8 Cabrio ja M xDrive’iga BMW M8 Competition Cabrio juhtimiskogemus on lihtsalt hämmastav. Selle tagab koostöö perfektselt häälestatud kõrgtehnoloogilise jõuülekande ja šassii komponentidevahel, mis tänu oma autospordi DNA-le esindavad BMW insenerimeisterlikkuse kehastust. Piiramatu vabaõhu-sõidunaudingu jaoks igas sekundis.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku külgvaade, öösel asfaldil seismas.

EKSKLUSIIVSED VAATED – PIIRIDETA

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO VÄLISDISAIN

Luksuslike sportautode uus disainikeel on loodud suuri, täiuslikult stiilseid, täpsete joontega pindu kasutades, mis rõhutavad BMW M8 Cabrio ja BMW M8 Competition Cabrio elegantset sportlikkust. Dünaamiline esiosa, voolav kabrioleti siluett ja atleetlik tagaosa sulavad kokku võimsaks dünaamilise sooritusvõime ja iseloomuliku elegantsi väljenduseks.

BMW M8 Competition Cabrio, nahkkattega M-rooli ja punase salongivalgustusega juhikoht öösel.

LUKSUSE RÜPES

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO SISEDISAIN

Eksklusiivne salong rõhutab M-sõidukitele ainuomast sportlikku elegantsi, tegemata vähimatki järeleandmist luksuse koha pealt. Alates nahkkattega M-roolist ja 'Merino' istmekatetega M-sportistmetest kuni täpsete valgusribadeni ustel ja keskkonsoolil ning M-ile omaste punaste kontrastsete detailideni juhtelementidel – iga detail kinnitab selle luksusliku kabrioleti väljendusrikast sportauto iseloomu.

Esimese BMW M8 Cabrio abil on lahtise katusega sõitmise põnevus saanud täiesti uue külje: võluv kabrioleti tunne on nüüd põimitud luksuse, sooritusvõime ja elegantsiga, mis on BMW ajaloos esmakordne.
Marcus Syring, Disainijuht, BMW M

BMW M8 COMPETITION CABRIO DISAIN

AVASTA ÜHE KLÕPSUGA VÄLISILME JA SALONGI OLULISEMAD OMADUSED

BMW M8 Competition Cabrio progressiivne disain avaldab muljet oma äärmiselt dünaamiliste ent erakordselt elegantsete kontuuridega, mis avatud katusega paistavad veelgi piklikumad ja stiilsemad. Tulemuseks on vapustav sportkabriolett, mis annab pingutamata igast vaatenurgast teada oma luksuslikust iseloomust. Parimate materjalide kasutamisega ning meisterliku käsitööga moodustab salong täiusliku sümbioosi järeleandmatu dünaamika ja suurima eksklusiivsuse vahel.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, säravate esituledega, eestvaade, öösel sõitmas.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, tagantvaade, seismas koos mehega tähistaeva all.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, külgvaade, seismas tähistaeva all.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, ülaltvaade, öösel asfaldil seismas.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, lähivaade tagaosast koos LED-tagatulede ja M8 Competitioni embleemiga.
BMW M8 Competition Cabrio, avatud pehme katusega, salong punase salongivalgustusega öösel.
BMW M8 Competition Cabrio, avatud pehme katusega tähistaeva all, salong 'Merino' nahkkattega M-sportistmete ja punase salongivalgustusega.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, säravate esituledega, eestvaade, öösel sõitmas.

Kitsad BMW Laserlight esituled ja iseloomulik musta värvi kõrgläikega topeltribidega neerukujuline M-iluvõre. Reljeefne M-esispoiler suurte õhu sissevõtuavadega ja dekoratiivse kärjestruktuuriga võrguga. Need ainulaadsed elemendid kombineeritud madala kerega, et saavutada mulje erakordsest dünaamilisusest – M8 on igal hetkel edasi sööstmiseks valmis.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, tagantvaade, seismas koos mehega tähistaeva all.

BMW M8 Competition Cabrio atleetlik tagaosa on maksimaalse sooritusvõime väljendus. Kontuurne õlajoon koos LED-tagatuledega ja rõhutatud rattakoopad moodustavad kompaktse terviku. M-tagaspoiler parandab selle suure sooritusvõimega kabrioleti aerodünaamikat, vähendab soovimatut tõstejõudu ning suurendab seega veelgi sõiduki sõidustabiilsust.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, külgvaade, seismas tähistaeva all.

Selle luksusliku sportkabrioleti voolav siluett koos pikendatud esiosaga ning atleetliku lühikeste ülenditega tagaosaga määratleb elegantselt pikendatud proportsioone. Dünaamilist muljet rõhutavad aukartustäratavad 20-tollised kergmetallveljed ja Air Breatheri mustad kõrgläikega dekoratiivdetailid.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, ülaltvaade, öösel asfaldil seismas.

Avatud katusega paistab BMW M8 Competition Cabrio veelgi pikem ning eriliselt elegantne. Suletud pehme katus annab luksuskabrioletile vaieldamatu iseloomuga omapärase notchback-silueti. Teekonna vältel saab seda kiirusel kuni 50 km/h vaid 15 sekundiga automaatselt avada ja sulgeda.

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, lähivaade tagaosast koos LED-tagatulede ja M8 Competitioni embleemiga.

Atleetlik tagaosa disain rõhutab igasportliku detailiga veelgi BMW M8 Competition Cabrio muljetavaldavat potentsiaali. Kõrgläikega must M-difuusor sulandub kokku iseloomuliku tagaspoileriga ja 100 mm topelt-summutitorudega kummalgi küljel.

BMW M8 Competition Cabrio, avatud pehme katusega, salong punase salongivalgustusega öösel.

BMW M8 Competition Cabrio sportlik ja luksuslik M-näidikutega juhikoht on kompromissideta juhile orienteerituse tõestus.

BMW M8 Competition Cabrio, avatud pehme katusega tähistaeva all, salong 'Merino' nahkkattega M-sportistmete ja punase salongivalgustusega.

BMW M8 Competition Cabrio salong on nii luksuslik kui ka vastupandamatult sportlik. Elegantses 'Merino' täisnahast salongis asuvad käsitsi õmmeldud M-sportistmed, mille peatugedes on valgustatud M8 logo ning mis pakuvad täiuslikku külgtuge ning suurepärast mugavust ka pikkadel sõitudel.

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO ÜKSIKASJAD: TEAVE JA TEHNILISED ANDMED

BMW M850i xDRIVE CABRIO OLULISEMAD OMADUSED

TÕHUS SPORTLIKKUS KLÕPSU KAUGUSEL: MOOTOR, SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAIN

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku külgvaade, seismas betoonehitise ees.

VEENEV JÕUD

BMW M850i xDRIVE CABRIO JÕUÜLEKANNE

4,4-liitri, 390 kW (530 hj) ja 750 Nm pöördemomendiga pakub BMW M850i xDrive Cabrio jõuline M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor puhast sõidurõõmu igal ajahetkel.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku tagantvaade, sõitmas läbi betoonehitise.

ISELOOMULIK DÜNAAMIKA

BMW M850i xDRIVE CABRIO SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW M850i xDrive Cabrio ühendab silmapaistva sõidudünaamika rohke mugavusega. 20-tollised kõrge sooritusvõimega rehvid ning BMW xDrive nelikveosüsteem koos M Sport diferentsiaali, kohanduva M-vedrustuse ja elektromehaanilise aktiivse kõikumisvastase süsteemiga kindlustavad täiusliku veojõu ja optimaalse suunastabiilsuse.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku eestvaade, seismas ranniku taustal.

EXTRAVAGANTNE VÄLIMUS

BMW M850i xDRIVE CABRIO VÄLISDISAIN

BMW M850i xDrive Cabrio välisilme pakub inspiratsiooni paljude Cerium Grey toonis või valikuliselt kõrgläikega kroomitud kvaliteetsete osadega, et anda sellele luksuslikule sportautole äärmiselt elegantne välimus.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, juhikoht koos nahkkattega M-rooliga.

LUKSUSLIK SPORTLIKKUS

BMW M850i xDRIVE CABRIO SISEDISAIN

BMW M850i Cabrio salongrabab kõige peenemate materjalidega, kombineerides silmapaistva mugavuse eksklusiivse sportliku elegantsiga.

BMW M850I XDRIVE CABRIO DISAIN

AVASTA VÄLIMUSE JA SALONGI OLULISEMAD OMADUSED ÜHE KLÕPSUGA

Täpsete joonte ja võimsate proportsioonide koosmõjul annab BMW M850i xDrive Cabrio välimus edasi dünaamilisust ja elegantsi. Seda ilmet toetavad väärtuslikud galvaniseeritud Cerium Grey tooni disainielemendid, mis on saadaval eksklusiivselt BMW M850i xDrive Cabriole; valikus on ka kõrgläikega kroomitud detailid. Nende hulgas näiteks neerukujulise iluvõre raamja ribid, samuti Air Breatheri sisedetailid ja vabavormis summutitorud. Salongis loovad eksklusiivsed polstrimaterjalid iga detailiga mugava ja ainulaadse õhustiku, jäädes samal ajal truuks selle luksusliku sportkabrioleti sportlikule iseloomule.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku eestvaade, seismas betoonehitises.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, ülaltvaade, parkimas betoonehitise ees ookeani taustal.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku tagantvaade, parkimas vaatega ookeanile.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, salong koos nahkkattega M-rooliga ja BMW Individuali nahkpolstriga 'Merino' Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, salong koos multifunktsionaalsete istmete ja BMW Individuali nahkpolstriga 'Merino' Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku eestvaade, seismas betoonehitises.

Kuusnurkse topelt-neerukujulise iluvõre ja Cerium Grey tooni, või valikuliselt kõrgläikega kroomitud iluvõre raami ja ribidega paljastab BMW M850i xDrive Cabrio dünaamiline esiosa juba esmapilgul oma sportlikud ambitsioonid. Seda iseloomulikku ilmet toetavad BMW Laserlight täiesti lamedad LED-esituled ning musta värvi kõrgläikega õhu sissevõtuavade detailid.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, ülaltvaade, parkimas betoonehitise ees ookeani taustal.

Pikendatud siluett sulab ühte väljajoonistatud tiibadega, andes BMW M850i xDrive Cabriole sportliku ja elegantse välimuse. Seda täiustavad veelgi väljendusrikkad 20-tollised M-kergmetallveljed ja kõrgläikega kroomitud Air Breatheri sisedetailid.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku tagantvaade, parkimas vaatega ookeanile.

BMW M850i xDrive Cabrio iseloomulik tagaosa, lai rööbe ja jõulised rattakoopad peegeldavad täielikult selle eksklusiivse sportkabrioleti sooritusvõimet. Kitsad väljajoonistatud LED-tagatuled ja trapetsikujulised kroomitud kõrgläikega summutitorud rõhutavad veelgi sõiduki dünaamilist kuju.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, salong koos nahkkattega M-rooliga ja BMW Individuali nahkpolstriga 'Merino' Ivory White.

BMW M850i xDrive Cabrio salong avaldab muljet oma erakordse dünaamika ja luksusega. BMW Individuali 'Merino' täisnahast istmekatted rõhutavad eksklusiivset iseloomu, nagu ka nahkkattega M-rool, eksklusiivse nahaga kaetud armatuurlaud ning mudelitähisega ukselävekatted, või siin näidatud väärispuidust 'Fineline' kõrgläikega ja vase-efektiga salongi dekoratiivliistud.

BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, salong koos multifunktsionaalsete istmete ja BMW Individuali nahkpolstriga 'Merino' Ivory White.

BMW M850i xDrive Cabrio eksklusiivsed multifunktsionaalsed aktiivse istmeventilatsiooni ja kaelasoojendusega istmed juhile ja kõrvalistujale ületavad isegi kõrgeimaid ootusi. Istmed on kaetud parima nahaga ja neid saab isiklike vajaduste järgi optimaalselt reguleerida, kasutades elektrilist seljatoe laiuse regulaatorit, alaselja toe reguleerimist ja manuaalset istme sügavuse reguleerimist. Need funktsioonid kombineerivad igas sõiduolukorras maksimaalse mugavuse ja suurepärase külgtoe.

BMW M850i xDRIVE CABRIO: MOOTOR, VARUSTUS ja TEHNILISED ANDMED

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku külgvaade tagant, öösel ranniku taustal parkimas.

BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Cabrio(2):
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 263-264

BMW M850i xDrive Cabrio:
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,9
CO2-heide g/km (keskmine): 247-248

Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.


Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M8 Competition Cabrio(2):
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 263-264

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 247-248

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

 • Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.