Kõigi aegade esimene BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade.

M8

BMW 8. SEERIA COUPÉ M SÕIDUAUTOD

M8BMW 8. SEERIA COUPÉ M SÕIDUAUTOD

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ

BMW 8. seeria Coupé M sõiduautod esindavad luksusliku sõidunaudingu tõelist tippu – elegantset M-geeni tõlgendust igapäevaseks kasutuseks – nii maanteel kui ka võidusõidurajal. Saada olevas kolmes variandis pakub BMW M850i xDrive Coupé erakordset kooslust mugavusest, sooritusvõimest ja ökonoomsusest. BMW M8 Coupé koos M xDrive‘iga pakub luksuslikku keskkonda ja ümberlükkamatut autospordi tunnet, mis on loodud sõidudünaamika piiride liigutamiseks. BMW M8 Competition Coupé koos M xDrive’iga on veelgi võimsam, ekstravagantsem versioon sellest kõrge sooritusvõimega sportautost.

 

BMW M8 Competition Coupé(2):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,3-11,4
CO2-heide g/km (keskmine): 259-260

BMW M850i xDrive:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,8
CO2-heide g/km (keskmine): 246-247

BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ OLULISEMAD OMADUSED

KLÕPSA, ET NÄHA SUURT SOORITUSVÕIMET ESIMESEST SILMAPILGUST

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, külgvaade, seismas kõrbes täiskuu taustal.

ERAKORDNE SOORITUSVÕIME

ERAKORDSE SOORITUSVÕIMEGA M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR

BMW M8 Competition Coupé jõuline 4,4-liitrine bi-turbomootor pakub erakordset võimsust 460 kW (625 hj) ja pöördemomenti 750 Nm. Silindrikambriülene väljalaskekollektor optimeerib M-mootori reaktsioonivõime, sarnane disain on kasutusel ka autospordis. Kaks Twin Scroll väljalaske turboülelaadurit optimeerivad väljundvõimsust, et tagada erakordne sooritusvõime – seda nii maanteel kui ka võidusõidurajal.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku külgvaade, sõitmas tähistaeva taustal.

TIPPTASEMEL SÕIDUNAUDING

BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ JÕUÜLEKANNE JA ŠASSII

M xDrive’iga BMW M8 Coupé ja M xDrive’iga BMW M8 Competition Coupé sõidukogemus on lihtsalt hämmastav. Selle tagavad perfektselt häälestatud kõrgtehnoloogilise jõuülekande ja šassii komponentide koostöö, mis tänu oma autospordi DNA-le esindavad BMW insenerimeisterlikkuse kehastust. Ülimaks sõidunaudinguks igas üksikus sekundis.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, põlevate LED-esituledega, eestvaade, seismas öösel villa ees.

IKOONI ILMUMINE

BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ VÄLISDISAIN

Luksuslike sportautode uus disainikeel on loodud, kasutades suuri, täiuslikult stiilseid, täpsete joontega pindu, mis rõhutavad BMW M8 Coupé ja BMW M8 Competition Coupé elegantset sportlikkust. Dünaamiline esiosa, voolav kupee siluett koos sujuvalt langeva katusejoonega ja atleetlik tagaosa sulavad kokku võimsaks dünaamilise sooritusvõime ja vaieldamatu välimuse väljenduseks.

BMW M8 Competition Coupé, nahkkattega M-rooli ja sinise salongivalgustusega juhikoht öösel.

EKSTRAVAGANTNE ATLEETLIKKUS

BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ SALONGI DISAIN

Eksklusiivne salong rõhutab M-sõidukitele ainuomast sportlikku elegantsi, tegemata vähimatki järeleandmist luksusele. Alates nahkkattega M-roolist ja  M Sport 'Merino' istmekatetest kuni täpsete valgustatud joonteni ustel ja keskkonsoolis ning tüüpilised  M-punased kontrastsed rõhutused juhtelementidel – iga detail kinnitab sõiduki väljendusrikast sportlikku iseloomu.

Tugevus, elegants ja aerodünaamiline finess on kõik ühendatud uue BMW M8 välisilmes, et luua uskumatult kütkestav sõiduk.
Marcus Syring, disainijuht, BMW M

BMW M8 COMPETITION COUPÉ DISAIN

AVASTA ÜHE KLÕPSUGA VÄLISILME JA SALONGI OLULISEMAID OMADUSI

BMW M8 Competition Coupé progressiivne disain avaldab muljet oma äärmiselt dünaamiliste ent erakordselt elegantsete kontuuridega. Tulemuseks on vapustav sportauto, mis annab iga vaatenurga alt teada oma luksuslikust iseloomust. Parimate materjalide kasutamisega ning meisterliku käsitööga moodustab salong täiusliku sümbioosi sportliku elegantsi ja luksuse vahel.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, põlevate LED-esituledega, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas öösel.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, põlevate LED-esituledega, kolm neljandikku tagantvaade, seismas täiskuuöös.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku külgvaade, seismas öösel.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, öine lähivaade tagant, Carbon Black M-difuusor.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, öine lähivaade, õlajoon ja Carbon Black M-tagaspoiler.
BMW M8 Competition Coupé, avatud uksega, nahkkattega M-rooli ja sinise salongivalgustusega juhikoht öösel.
BMW M8 Competition Coupé, M Sport täisnahkiste M8 embleemiga, 'Merino' Black kontrastõmblused Midrand Beige.
BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, põlevate LED-esituledega, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas öösel.

Kitsad BMW Laserlight-esituled ja iseloomulik neerukujuline musta värvi kõrgläikega topeltribidega M-iluvõre. Reljeefne M-esispoiler suurte õhu sissevõtuavadega ja dekoratiivse kärjestruktuuriga võrguga. Need ainulaadsed elemendid kombineeritud madala kerekujuga, et saavutada mulje erakordsest dünaamilisusest – see luksuslik sportauto on valmis sööstma edasi igal ajahetkel.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, põlevate LED-esituledega, kolm neljandikku tagantvaade, seismas täiskuuöös.

BMW M8 Competition Coupé atleetlik tagaosa on jõulise sooritusvõime väljendus. Kontuurne õlajoon ühendatud LED-tagatuledega ja väljapoole laienevad rattakoopad moodustavad kompaktse terviku. See M-tagaspoiler on üheaegselt pilgupüüdja ja samas osa üldisest aerodünaamilisest kontseptsioonist, mida on innustanud autosport.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, kolm neljandikku külgvaade, seismas öösel.

Selle luksusliku sportkupee voogav siluett koos pikendatud esiosaga, sujuvalt langev katusejoon ja atleetlik, lühikeste ülenditega tagaosa määratlevad elegantselt superauto mõõtmed. Seda äärmiselt dünaamilist muljet rõhutavad aukartustäratavad 20-tollised kergmetallveljed ja Carbon dekoratiivdetailid õhutamisseadmel Air Breather.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, öine lähivaade tagant, Carbon Black M-difuusor.

Lisavarustusena pakutav M Carbon kerepakett kinnitab iga sportliku detailiga veelgi BMW M8 Competition Coupé muljetavaldavat potentsiaali. Carbon Black M-difuusor sulandub kokku iseloomuliku tagaspoileriga ja 100 mm topelt-summutitoruga kummalgi küljel.

BMW M8 Competition Coupé toonis Marina Bay Blue metallik, öine lähivaade, õlajoon ja Carbon Black M-tagaspoiler.

M Carbon katus ei ole vaid visuaalne autentne võimas esitus, vaid vähendab märkimisväärselt BMW M8 Competition Coupé kaalu ja viib raskuskeset madalamale, suurendades erakordset sõidudünaamikat.

BMW M8 Competition Coupé, avatud uksega, nahkkattega M-rooli ja sinise salongivalgustusega juhikoht öösel.

BMW M8 Competition Coupé sportlik ja luksuslik M-näidikutega juhikoht on kompromissitu juhile orienteerituse koondväljendus.

BMW M8 Competition Coupé, M Sport täisnahkiste M8 embleemiga, 'Merino' Black kontrastõmblused Midrand Beige.

BMW M8 Competition Coupé salong on samaaegselt luksuslik ja vastupandamatult sportlik. Äärmiselt elegantsed täisnahast 'Merino' nahkpolstriga, käsitsi õmmeldud ja valgustatud M8 logoga peatugedega M Sport istmed pakuvad pikkadel reisidel ideaalset küljetuge ja oivalist mugavust.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ JA BMW M8 COUPÉ DETAILIDES: TEAVE JA TEHNILISED ANDMED

BMW M850i xDRIVE COUPÉ OLULISEMAD OMADUSED

TÕHUS SPORTLIKKUS KLÕPSU KAUGUSEL: MOOTOR, SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAIN

BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade, seismas hoone ees.

VEENEV JÕUD

BMW M850i xDRIVE COUPÉ JÕUÜLEKANNE

4,4-liitrise mootoriga 390 kW (530 hj) ja pöördemomendiga 750 Nm pakub BMW M850i xDrive Coupé võimas M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor puhast ülevoolavat sõidurõõmu.

BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade vasakult, sõitmas öösel.

ISELOOMULIK DÜNAAMIKA

BMW M850i xDRIVE COUPÉ SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW M850i xDrive Coupé ühendab silmapaistva sõidudünaamika rohke mugavusega. 20-tollised kõrge sooritusvõimega rehvid ning BMW xDrive’i nelikveosüsteem koos M Sporti diferentsiaali, kohanduva M-vedrustuse ja elektromehaanilise aktiivse kõikumisvastase süsteemiga kindlustavad täiusliku veojõu ja optimaalse suunastabiilsuse.

BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade vasakult, seismas öösel.

EKSTRAVAGANTNE VÄLIMUS

BMW M850i xDRIVE COUPÉ VÄLISDISAIN

Arvukalt kõrge kvaliteediga galvaniseeritud Cerium Grey toonis välisdetaile rõhutavad BMW M850i xDrive Coupé eksklusiivset välimust.

BMW M850i xDrive Coupé, BMW Live Cockpit Professional ja nahkkattega M-rooliga juhikoht.

MUGAV SPORTLIKKUS

BMW M850i xDRIVE COUPÉ SALONGIDISAIN

BMW M850i Coupé salong rabab kõige peenemate materjalidega, kombineerides silmapaistva mugavuse eksklusiivse sportliku elegantsiga.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ DISAIN

AVASTA VÄLIMUSE JA SALONGI OLULISEMAD OMADUSED ÜHE KLÕPSUGA

Täpsete joonte ja võimsate proportsioonide kaudu annab BMW M850i xDrive Coupé välimus edasi dünaamilisust ja kohalolu. Seda muljet toetavad M-spetsiifilised Cerium Grey toonis disainielemendid, mis on saadaval eksklusiivselt BMW M850i xDrive Coupéle. Näiteks neerukujulise iluvõre raam ja ribid, samuti Air Breather õhu sisselaskeavad ja vaba vormiga summutitorud. Salongis tekitavad eksklusiivsed polstrimaterjalid iga detailiga mugava ja ainulaadse õhustiku, säilitades samas selle luksusliku sportkupee iseloomu.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade vasakult, seismas hoone ees.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, külgvaade, seismas hoone ees.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, tagantvaade, sõitmas öösel.
BMW M850i xDrive Coupé, salong multifunktsionaalsete BMW Individuali laiendatud nahkpolstriga istmetega 'Merino' Tartufo/Black.
BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade vasakult, seismas hoone ees.

Kuusnurkne topelt-neerukujuline iluvõre koos Cerium Grey toonis iluvõre raami ja ribidega paljastab BMW M850i xDrive Coupé sportlikud ambitsioonid juba ainsa pilguga. Seda iseloomulikku ilmet toetavad BMW Laserlighti täiesti lamedad LED-esituled ning musta värvi kõrgläikega õhu sissevõtuavade detailid.

BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, külgvaade, seismas hoone ees.

Pikendatud siluett ja sujuvalt langev katusejoon sulavad ühte väljajoonistatud tagatiibadega, andes BMW M850i xDrive Coupéle sportliku välimuse. Seda suurendavad väljendusrikkad 20-tollisedM-kergmetallveljed ja Air Breatheri Cerium Grey toonis õhu sisselaskeavad.

BMW M850i xDrive Coupé toonis Barcelona Blue metallik, tagantvaade, sõitmas öösel.

BMW M850i xDrive Coupé iseloomulik tagaosa, lai rööbe ja jõulised rattakoopad peegeldavad täielikult selle eksklusiivse sportkupee sooritusvõimet. Kitsad väljajoonistatud LED-tagatuled, trapetsikujulised Cerium Grey toonis viimistlusega summutitorud ja 'Dark Shadow Metallic' toonis difuusorid rõhutavad veelgi sõiduki dünaamilist kuju.

BMW M850i xDrive Coupé, salong multifunktsionaalsete BMW Individuali laiendatud nahkpolstriga istmetega 'Merino' Tartufo/Black.

BMW M850i xDrive Coupé salong on kõrgetasemeline dünaamiline ja luksuslik vaatepilt. BMW Individuali täisnahkpolstriga 'Merino' mugavad multifunktsionaalsed istmed rõhutavad eksklusiivset iseloomu, nagu ka nahkkattega M-rool ja roostevabast terasest võrguga dekoorliistud salongis. Kõrge kvaliteediga detailid, nagu näiteks 'CraftedClarity' klaasdetailid käiguvahetil, rõhutavad luksuslikku välimust.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ: MOOTOR, VARUSTUS ja TEHNILISED ANDMED

BMW M8 Competition Coupé, eestvaade, sõites täiskuuöös.

BMW 8. SEERIA COUPÉ M SÕIDUAUTOD

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Coupé(2):
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,3-11,4
CO2-heide g/km (keskmine): 259-260

BMW M850i xDrive Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,8
CO2-heide g/km (keskmine): 246-247

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks