BMW M8 Competition Gran Coupé 2020 F93 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku külgvaade

THE M8

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

THE M8BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ, BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid on silmapaistvad neljaukselised sportautod. Nendes on ühendatud BMW M-mudelite insenerioskused ja BMW eksklusiivsus, et pakkuda erakordset luksuslikku sõidukogemust. Valida saab kolme muljetavaldava mudeli vahel: BMW M850i xDrive Gran Coupé pakub ainulaadset kooslust sooritusvõimest, ökonoomsusest ja mugavusest. M xDrive nelikveoga BMW M8 Gran Coupé avaldab muljet eksklusiivse meeleolu ja dünaamilise iseloomuga. Mudelivaliku kõige suurejoonelisem esindaja – M xDrive nelikveoga BMW M8 Competition Gran Coupé pakub lummavat sooritusvõimet ja on kõige ehedam luksusliku kõrgtaseme kehastus.


BMW M8 Competition Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 262-264

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,9-11,0
CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

Loe lisaks

BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ OLULISEMAD OMADUSED

KLÕPSA, ET NÄHA SOORITUSVÕIMET ESIMESEST SILMAPILGUST

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, eestvaade sõites

ERAKORDNE SOORITUSVÕIME

ERAKORDSE SOORITUSVÕIMEGA M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR

BMW M8 Competition Gran Coupé võimas kõrge jõudlusega M TwinPower Turbo 4,4-liitrine kaheksasilindriline bensiinimootor pakub suurepärast võimsust 460 kW (625 hj) pöördemomendiga 750 Nm. Silindrikambriülene väljalaskekollektor optimeerib M-mootori reaktsioonivõime, mootori sarnane disain on kasutusel autospordis. Kaks Twin Scroll väljalaske turboülelaadurit optimeerivad väljundvõimsust, et tagada erakordne sooritusvõime – seda nii maanteel kui ka võidusõidurajal.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku eestvaade

TIPPTASEMEL SÕIDUNAUDING

BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ JÕUÜLEKANNE JA ŠASSII

BMW M8 Gran Coupé ja BMW M8 Competition Gran Coupé, mõlemad M xDrive nelikveoga, pakuvad erakordset uutel kõrgustel sõidukogemust. Selle tagab koostöö perfektselt häälestatud kõrgtehnoloogilise jõuülekande ja šassii komponentide vahel, mis tänu oma autospordi DNA-le esindavad BMW insenerimeisterlikkuse kehastust. Ülimaks sõidunaudinguks igas üksikus sekundis.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade

IKOONI ILMUMINE

BMW M8 COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION COUPÉ VÄLISDISAIN

BMW M8 Gran Coupé ja BMW M8 Competition Gran Coupé esitlevad täiesti uut ja iseloomulikku sportautode disainikeelt. Dünaamiline esiosa, voolav kupee siluett koos sujuvalt langeva katusejoonega ja atleetlik tagaosa sulavad kokku võimsaks dünaamilise sooritusvõime ja vaieldamatu välimuse väljenduseks. Neli ust sulanduvad ideaalselt selle erakordse sportlik-elegantse sportkupee välimusse. Reljeefne disainikeel ja elegantne üleminek katusest tagaluugini pakuvad eksklusiivset ja ainult rätsepatööna valminud sõidukile iseloomulikke tunnuseid.

BMW M8 Competition Gran Coupé M sport istemetega F93 2020, salong

EKSTRAVAGANTNE ATLEETLIKKUS

BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ SALONGIDISAIN

Eksklusiivne salong rõhutab M-sõidukitele ainuomast sportlikku elegantsi, tegemata vähimatki järeleandmist luksuse koha pealt. Alates nahkkattega M-roolist ja M Sport Merino' istmekatetest kuni täpsete valgustatud joonteni ustel ja keskkonsoolis ning tüüpilised M-punased kontrastsed rõhutused juhtelementidel – iga detail kinnitab sõiduki väljendusrikast sportlikku iseloomu.

BMW M8 pakub kõrgeimat sportlikkuse ja elegantsuse taset – ja BMW M8 Gran Coupé on neist kõige eksootilisem ja kütkestavam.
Marcus Syring, Disainijuht, BMW M

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ DISAIN

AVASTA ÜHE KLÕPSUGA VÄLISILME JA SALONGI OLULISEMAD OMADUSED

BMW M8 Competition Gran Coupé progressiivne disain avaldab muljet radikaalse dünaamikaga ning elegantsete piirjoontega. Tulemuseks on äärmiselt muljetavaldav neljaukseline sportauto, mis pingevabalt väljendab oma luksuslikku iseloomu iga nurga alt. Kasutades parimaid materjale ja meisterlikku käsitööoskust, esindab salong täiuslikku sümbioosi puhtast sportlikust elegantsist ja eksklusiivsest luksuslikkusest.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku külgvaade, madal võttenurk
BMW M8 Competition Gran Coupé koos BMW Laserlight F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade lähedalt
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik kolm neljandikku külgvaade tagant
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, tagantvaade lähedalt
M Carbon katusega BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, pealtvaade
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 juhikoht
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 M8 logoga M-sportistemetega salong
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku külgvaade, madal võttenurk

BMW M8 Competition Gran Coupé taga- ja küljeosa on jõulise sooritusvõime väljendus. Kontuurne küljejoon ühendatud LED-tagatulede ja väljapoole laienevate rattakoobastega moodustavad kompaktse terviku. Langev katusejoon, pikk teljevahe ja visuaalselt suurepärase terviku moodustavad uksed rõhutavad selle sportlikult elegantse neljaukselise kupee iseloomu. Selle M-tagaspoiler on üheaegselt pilgupüüdja ja samas osa üldisest aerodünaamilisest kontseptsioonist, mida on innustanud autosport.

BMW M8 Competition Gran Coupé koos BMW Laserlight F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade lähedalt

Kitsad BMW Laserlight esituled ja iseloomulik musta värvi kõrgläikega topeltribidega neerukujuline M-iluvõre. reljeefne M-esispoiler suurte õhu sissevõtuavadega ja dekoratiivse kärjestruktuuriga võrguga. Need ainulaadsed elemendid on kombineeritud madala kerekujuga, et saavutada mulje erakordsest dünaamilisusest – see luksuslik sportauto on valmis sööstma edasi igal ajahetkel.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik kolm neljandikku külgvaade tagant

Selle luksusliku neljaukselise sportkupee voogav siluett koos pikendatud esiosaga, pikk teljevahe, sujuvalt langev katusejoon ja atleetlik, lühikeste ülenditega tagaosa määratlevad elegantselt superauto mõõtmed. Seda äärmiselt dünaamilist muljet rõhutavad aukartustäratavad 20-tollised kergmetallveljed ja musta värvi kõrgläikega dekoratiivdetailid õhutamisseadmel Air Breather.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, tagantvaade lähedalt

BMW M8 Competition Gran Coupé atleetlik tagaosa annab märku jõulisusest ka siis kui sõiduk seisab paigal. Seda jõulist muljet rõhutavad silmatorkav Competition embleem tagaluugil ning jõuline tagaspoiler musta värvi kõrgläikega difuusori ja kahe paari 100 mm topelt summutitorudega.

M Carbon katusega BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, pealtvaade

M Carbon katus ei ole vaid visuaalne autentne võimas esitus, vaid vähendab märkimisväärselt BMW M8 Competition Gran Coupé kaalu ja viib raskuskeset madalamale, suurendades erakordset sõidudünaamikat.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 juhikoht

BMW M8 Competition Gran Coupé sportlik ja luksuslik M-näidikutega juhikoht on kompromissitu juhile orienteerituse koondväljendus.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 M8 logoga M-sportistemetega salong

BMW M8 Competition Gran Coupé salong on üheaegselt luksuslik ja vastupandamatult sportlik. Äärmiselt elegantsed täisnahast 'Merino' nahkpolstriga, käsitsi õmmeldud ja valgustatud M8 logoga peatugedega M Sport istmed pakuvad pikkadel reisidel ideaalset küljetuge ja oivalist mugavust.

BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ ÜKSIKASJALIKULT: TEAVE JA TEHNILISED ANDMED

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ OLULISEMAD OMADUSED

LUKSUSLIK SPORTLIKKUS: MOOTOR, SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAIN

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kolm neljandikku eestvaade

SPORTLIK VORM

M850i xDRIVE GRAN COUPÉ M-SPETSIIFILINE DISAIN

BMW M850i xDrive Gran Coupé vapustav disainikeel on veelgi intensiivsem tänu M-spetsiifilistele stiiliaktsentidele. Iseloomulikud detailid nagu Cerium Grey toonis neerukujuline iluvõre ja suured õhu sisselaskeavad esispoileril viitavad samuti selle luksusliku sportkupee muljetavaldavale sooritusvõimele. Dark Shadow metalliktoonis difuusor ja Cerium Grey karva summutitorude äärised tagaosas rõhutavad omakorda, et tegemist on BMW M-perekonna liikmega.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kolm neljandikku tagantvaade

MOOTORI HÄÄL TÄIS ISELOOMU

VÕIMAS KAHEKSASILINDRILISE MOOTORI HÄÄL TÄNU VÄLJALASKESÜSTEEMILE

BMW M850i Gran Coupé mootori hääl käib läbi kõik klahvpilli oktaavid ja seda nii pianos kui ka fortissimos. Sportliku väljalaskesüsteemi integreeritud heitgaasiklapi tehnoloogia võimaldab muuta kuuldavat heli. COMFORT-režiimis on kuuldav diskreetne sportlik heli, SPORT- ja SPORT+ režiimid aga toovad välja võimsad, klassikaliselt äratuntavad BMW M-helid.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 kohanduv M vedrustus Professional

SUUREPÄRANE HAARDUVUS KURVIDES

KOHANDUV M-VEDRUSTUS PROFESSIONAL

Kohanduv M-vedrustus Professional pakub erakordset täpsust, eeskätt kurvides. See vedrustuse lisakomponent ühendab erakordse sõidudünaamika kere sujuvuse ja sõidustabiilsusega ning lubab seega kurve läbida suurtel kiirustel. Eeskätt aitab sellele kaasa elektromehaaniline kõikumisvastane süsteem, mis vähendab sõiduki külgkallet kurvide läbimisel. Tulemuseks on täielik kontroll alati – ka siis, kui on vaja ootamatult muuta sõidusuunda.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor

KÕRGE SOORITUSVÕIME JA ÖKONOOMSUS

M TWINPOWER TURBO KAHEKSASILINDRILINE BENSIINIMOOTOR

390 kW (530 hj) 4,4-liitrine BMW TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor saadab ühte moodi taevastesse kõrgustesse nii pöördeloenduri kui ka juhi pulsi. 750 Nm pöördemomendiga võimas bi-turbomootor kiirendab BMW M850i xDrive Gran Coupé 0–100 km/h vaid 3,9 sekundiga. Seda rõhutatakse võimsa kaheksasilindrilise mootori möiratusega, mis toob kananaha ihule.

INNUSTAV ESTEETIKA

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ VÄLISILME JA SALONGI DISAIN

Vapustav sportauto neljale sõitjale: BMW M850i xDrive Gran Coupé disain on kompromissitult sportlik ja dünaamiline. Isegi paigal seistes ei jää mingit kahtlust, milline on selle erakordse sõiduki sooritusvõime. See luksuslik neljaukseline ja pika teljevahega sportkupee kannab endas algupärase sportauto proportsioone ning pakub samal ajal erakordselt rikkalikult ruumi kõikidele sõitjatele – eksklusiivses keskkonnas.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kupee siluett
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik neerukujuline iluvõre, eestvaade lähedalt
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, tagantvaade lähedalt
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, juhikoht
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 luksuslikud nahkistmed
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 klaasist panoraamkatus BMW Individual Frozen Bluestone metallik, pealtvaade
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kupee siluett

SPORTLIK COUPÉ SILUETT

BMW M850i xDrive Gran Coupé kumerad piirjooned väljendavad inspireerivalt erinevate pindade vastastikust koosmõju. Õrnalt langeva katusejoonega juhib sportkupee siluett pilgu jõulise tagaosani, iseloomulike väljapoole laienevate rattakoobasteni. Need rõhutavad staatust ja kohalolekut, nagu ka ilmekad 20-tollised kergmetallveljed.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik neerukujuline iluvõre, eestvaade lähedalt

M-SPETSIIFILISED DISAINIDETAILID

BMW M850i xDrive Gran Coupé on veelgi eksklusiivsem M-spetsiifiliste disainielementidega. Näiteks neerukujulise iluvõre raam ja ribid, peeglikatted, Air Breatheri õhu sisselaskeavad ning trapetsikujulised summutitoru äärised – kõik on kõrge kvaliteediga galvaniseeritud Cerium Grey-hallid.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, tagantvaade lähedalt

ÄRATUNTAV TAGAOSA

Äratuntav jõuline tagaosa väljendab jõudu ja kohalolekut. Tagaklaas on kinnitatud kahe tiiva vahele, mis koonduvad tagaluugil. Täiustatud aerodünaamika on tagatud integreeritud tagaspoileriga, mis rõhutab BMW M850i xDrive Gran Coupé jõulisi püüdlusi – nagu ka difuusorisse integreeritud vaba vormiga summutitorud.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, juhikoht

SPORTLIK JA ELEGANTNE JUHIKOHT

BMW M850i xDrive Gran Coupé juhikoht on disainitud juhile mõeldes. Ülimoodne kasutuskontseptsioon ja nahkkattega, käiguvahetuslabadega M-rool annavad kindlustunde, et juhil on kõik kontrolli all. Multifunktsionaalsed peenest nahast äärmiselt mugavad istmed, elegantsed salongi dekoratiivliistud ja kvaliteetsed, lisavarustusena pakutavad 'CraftedClarity' klaasdetailid annavad salongile luksusliku veetluse.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 luksuslikud nahkistmed

RUUMIKAS SALONG

BMW M850i i xDrive Gran Coupé avaldab muljet tänu pikale teljevahele, avarusele ning tagaistujate rohkele pea- ja jalaruumile. Ka pikkadel reisidel naudivad kaks täiskasvanut ülimat mugavust. Luksuslikud nahkistmed, sportliku stiili ja iseloomuga, kaetud näiteks 'Merino' Silverstone täisnahaga.

BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 klaasist panoraamkatus BMW Individual Frozen Bluestone metallik, pealtvaade

ÕHKKOND INSPIREERITUD VALGUSEST

Lisavarustusena pakutav BMW M850i xDrive Gran Coupé klaasist panoraamkatus kindlustab ainulaadse mulje ja eksklusiivse valgusrikka õhustiku. See pakub reisijatele valgusküllase ja meeldiva õhkkonna. Veelgi luksuslikuma ja ruumilisema tunde annavad salongiventilatsiooni lisavõimalused. Tugeva päikesevalguse korral saab tagaakna sulgeda elektriliselt juhitava rulooga.

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ: MOOTOR, VARUSTUS ja TEHNILISED ANDMED

Noor naine türkiissinisel taustal

KOGE KAASAEGSET LUKSUST

BMW LUKSUSKLASS

KOGE KAASAEGSET LUKSUST

BMW LUKSUSKLASS

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 262-264

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,9-11,0
CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks