Võimsus. Juhitavus. Mugavus. Tänu ainulaadsele disainile, erakordsele erksusele ja muljetavaldavatele mootoritele tõstab BMW 8. seeria Gran Coupé kõrgele nii pöördeloenduri kui ka adrenaliinitaseme. Koos eksklusiivsete sõiduomadustega on luksuslik sportauto suurepärane ühendus tippkvaliteedist ja maksimaalsest sooritusvõimest.


BMW 8. seeria Cabrio: BMW luksuklassi sportauto ja uue vabadusstiili teerajaja. Auto, mida on täiustatud väikseimagi detailini ning mis näitab oma dünaamilist potentsiaali imelise elegantsiga. Selle disain: jõuline ja esteetiline. Selle ajamisüsteem: väga kiire ja väga võimas. See auto redefineerib luksusliku sportauto kontseptsiooni väga emotsionaalselt. Selles kohtub absoluutne mugavus tehnilise uuenduslikkusega ning ambitsioonikas sportlikkus piiramatu sõidunaudinguga.


BMW 8. seeria Gran Coupé on hingetuksvõttev suurejoonelise ruumitundega neljaukseline sportauto. Selle stiil põhineb täiesti uuel disainikeelel luksuslikele sportautodele, mis edastab piiramatut jõudu ja muljetavaldavat erksust. BMW 8-seeria Gran Coupé hoiab seda kompromissitult sportlikku lubadust iga jõuliste mootoritega läbitud asfaldimeetri kohta. Kõigis neljas istekohas – vastupandamatult eksklusiivne ja samal ajal muljetavaldavalt sportlik keskkond.

Loe lisaks