SEE HETK KUULUB SULLE

SEE HETK KUULUB SULLE

SEE HETK KUULUB SULLE

BMW usub eelkõige ühte asja: julgusesse. Omadus, mis on sügaval meie DNA-s ja mida on näha kõiges, mida me teeme. Julgus on sõltumatu ja murranguline: see purustab ja äratab. See on julgus küsimusi esitada ja mitte kunagi leppida vastusega „ei”. See on söakus, mis paneb meid edasi rühkima ja ennast taaslooma. See on põhjus, miks saame minna ainult edasi, jätkates oma püüdlust täiuse uute tasemete suunas. Ja võimalus sõidutada meie ajastu teerajajaid vastu homsetele väljakutsetele. Eksklusiivse partnerina loome me kõike seda tehes ainulaadseid ja inspireerivaid hetki. Sest selles sünnib täiesti uues luksus.

Loe lisaks

UUTMOODI LUKSUS

Saa teada, kuidas me ennast taasloome

BMW M8 Competition Coupé, tagantvaates, sõites täiskuuöös.

M8

BMW M8 COMPETITION COUPÉ JA BMW M8 COUPÉ

M8

BMW M8 COMPETITION COUPÉ JA BMW M8 COUPÉ

BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, kolm neljandikku külgvaates, öösel villa ees seismas.

M8

BMW M8 COMPETITION CABRIO JA BMW M8 CABRIO

M8

BMW M8 COMPETITION CABRIO JA BMW M8 CABRIO

BMW Individual M850i NIGHT SKY, 3/4 eestvaates, esiosa
20-tollised BMW Individual kergmetallveljed 730i V-shape disain BMW Individual M850i NIGHT SKY lähivõte
BMW Individual M850i NIGHT SKY keskkonsooli mosaiikdisain
BMW Individual NIGHT SKY ukseläve mosaiikdisain, lähivõte
BMW Individual M850i NIGHT SKY sportistmed, lähivõte
BMW Individual M850i NIGHT SKY, külgvaade
BMW Individual M850i NIGHT SKY, BMW Individual sportistmed, lävivaade

KOSMOSEST OTSE KIIRTEELE

Püüeldes unikaalsuse poole, loodi auto, mis on väljaspool seda maailma: BMW Individual M850i NIGHT SKY. Selle ainulaadse projekti nurgakiviks, mis toetub Max Planck Instituudi sisendile, on maailma vanim raudmeteoriit. Selle äärmiselt haruldase materjali sulam ja BMW Individual moodustavad koos enneolematu eksklusiivsuse. Kahevärviline välisilme on lugupidamisavaldus nn sinisele tunnile – päikeseloojangu järgsele ehavalgusele, mil taeva värvid vahelduvad tsüaan- ja lasuursinisest öösiniseks ja mustaks. Iseloomulikud esispoiler, õhutamisseade Air Breather, peegliraamid ja pidurikettad annavad edasi raudmeteoriidi geomeetrilist mustrit, niinimetatud Widmanstätteni struktuuri. Osa sellest on äratuntav ka 20-tollistes BMW Individual 730i V-spoke kergmetallvelgedes. Ust avades tervitab ukselävel peenelt viimistletud, tagant valgustatud NIGHT SKY kiri, ääristatuna meteoriidimustriga mõlemalt poolt. Salongis ja keskkonsoolis tipnevad disain ja inseneriteadus: ehispaneelid, Start/Stop ja iDrive’i lülitid ning käigukang on vääristatud mosaiikdisaini ja 600 grammi haruldase taevakeha koostisega. Esmakordselt kasutab BMW Individual kolmevärvilist elegantset Widmanstätteni struktuuriga täisnahkistmeid, mis kehtestab uue standardi luksusautode polstrimaailmas. Siin kohtuvad maaväline ja täiesti erakordne, uuendades taas võimalikkuse definitsiooni.

8. SEERIA CABRIO

8. SEERIA CABRIO

INSPIRATSIOONI PÜÜDES

INSPIRATSIOONI PÜÜDES

Progressiivne, loov, inspireeriv – need on omadused, millele BMW on brändina truuks jäänud juba enam kui sajandi kestel. Meid on motiveerinud ja inspireerinud sõltumatud ja tulevikku suunatud mõtlemisega eeskujud – looveliit, kelle looming ja ideed on meile andnud ainukordseid hetki ja ootamatuid vaatenurki. Meie aja innovaatorid ja tuleviku kuulutajad, kes inspireerivad tehnoloogia ja disaini progressi. Muudavad olemasoleva minevikku kuuluvaks ja kujundavad oma visioonide järgi uut tegelikkust.

Loe lisaks

TEEDRAJAVAD DISAINERID

TEEDRAJAVAD DISAINERID

Tunnustatud graafilist disainerit ja kunstilist juhti Stefan Sagmeisterit peetakse üheks loomevaldkonna teerajajaks. 1962. aastal Austrias Bregenzis sündinud disainer elab nüüd New Yorgis, kus juhib loovagentuuri Sagmeister & Walsh. Alates 1993. aastast on nad loonud kõikvõimalikes vormides meistriteoseid – alates väikestest illustratsioonidest kuni muljetavaldavate näituste ja ülemaailmsete kampaaniateni. Tema kõige tuntumad tööd on visuaalsed identiteedid ja plaadikujundused muusikutele nagu Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed, aga ka Guggenheimi muuseum – ja ta on muude auhindade hulgas võitnud ka kaks Grammyt.

Loe lisaks

HIRMUDE ÜLETAMISE KUNST

Sel, kes pole kunagi kogenud hirmu, ei saa olla ka uudset nägemust, ning ta ei leia endas julgust areneda. Legendaarne disainer Stefan Sagmeister on omal alal parim tänu oma suhtumisele ning mõjukatele ja inspireerivatele töödele. Ta üllatab oma kunstiteostes alati ootamatuga, paneb elama käekirja või muudab lõuendiks inimesed. Ta tahab alati käia oma rada, äratada ellu veel märkamata vaatepunktid, leppimata status quo’ga. Oma ekstravertsete, innovatiivsete ja entusiastlike töödega loob ta uusi maailmu, avades uksed oma ainulaadselt julge kujutlusvõime maailma.

M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

KAHEKSAS

KAHEKSAS