SEE HETK KUULUB SULLE

SEE HETK KUULUB SULLE

SEE HETK KUULUB SULLE

BMW usub eelkõige ühte asja: julgusesse. Omadus, mis on sügaval meie DNA-s ja mida on näha kõiges, mida me teeme. Julgus on sõltumatu ja murranguline: see purustab ja äratab. See on julgus küsimusi esitada ja mitte kunagi leppida vastusega „ei”. See on söakus, mis paneb meid edasi rühkima ja ennast taaslooma. See on põhjus, miks saame minna ainult edasi, jätkates oma püüdlust täiuse uute tasemete suunas. Ja võimalus sõidutada meie ajastu teerajajaid vastu homsetele väljakutsetele. Eksklusiivse partnerina loome me kõike seda tehes ainulaadseid ja inspireerivaid hetki. Sest selles sünnib täiesti uues luksus.

Loe lisaks

UUTMOODI LUKSUS

Saa teada, kuidas me ennast taasloome

8. SEERIA CABRIO

8. SEERIA CABRIO

INSPIRATSIOONI PÜÜDES

INSPIRATSIOONI PÜÜDES

Progressiivne, loov, inspireeriv – need on omadused, millele BMW on brändina truuks jäänud juba enam kui sajandi kestel. Meid on motiveerinud ja inspireerinud sõltumatud ja tulevikku suunatud mõtlemisega eeskujud – looveliit, kelle looming ja ideed on meile andnud ainukordseid hetki ja ootamatuid vaatenurki. Meie aja innovaatorid ja tuleviku kuulutajad, kes inspireerivad tehnoloogia ja disaini progressi. Muudavad olemasoleva minevikku kuuluvaks ja kujundavad oma visioonide järgi uut tegelikkust.

Loe lisaks

TEEDRAJAVAD DISAINERID

TEEDRAJAVAD DISAINERID

Tunnustatud graafilist disainerit ja kunstilist juhti Stefan Sagmeisterit peetakse üheks loomevaldkonna teerajajaks. 1962. aastal Austrias Bregenzis sündinud disainer elab nüüd New Yorgis, kus juhib loovagentuuri Sagmeister & Walsh. Alates 1993. aastast on nad loonud kõikvõimalikes vormides meistriteoseid – alates väikestest illustratsioonidest kuni muljetavaldavate näituste ja ülemaailmsete kampaaniateni. Tema kõige tuntumad tööd on visuaalsed identiteedid ja plaadikujundused muusikutele nagu Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed, aga ka Guggenheimi muuseum – ja ta on muude auhindade hulgas võitnud ka kaks Grammyt.

Loe lisaks

HIRMUDE ÜLETAMISE KUNST

Sel, kes pole kunagi kogenud hirmu, ei saa olla ka uudset nägemust, ning ta ei leia endas julgust areneda. Legendaarne disainer Stefan Sagmeister on omal alal parim tänu oma suhtumisele ning mõjukatele ja inspireerivatele töödele. Ta üllatab oma kunstiteostes alati ootamatuga, paneb elama käekirja või muudab lõuendiks inimesed. Ta tahab alati käia oma rada, äratada ellu veel märkamata vaatepunktid, leppimata status quo’ga. Oma ekstravertsete, innovatiivsete ja entusiastlike töödega loob ta uusi maailmu, avades uksed oma ainulaadselt julge kujutlusvõime maailma.

M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

M8 GRAN COUPÉ CONCEPT

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

X7 CONCEPT IPERFORMANCE

KAHEKSAS

KAHEKSAS

EKSKLUSIIVSETE VÕIMALUSTE OOKEAN

Täna, nagu ka algusaastatel 25 aastat tagasi, hindab BMW Individual käsitsi viimistletud täiuslikkuse põhimõtteid. Seepärast annabki BMW Individual 25. sünnipäeva tähistamiseks välja väga erilise ja ainulaadse mudeli: Nautor’s Swanist inspireeritud BMW Individual M760Li. See meistriteos, mis on loodud koostöös Soome jahitootja Nautor’s Swaniga, on ood luksusele ja eksklusiivsusele. See on autonduse meistriteos, kus erakordne mereline disain loob eriliste tiigipuust puitdetailide abil ainulaadse koostöö maantee ja ookeani vahel. Samuti on selle võimas 12-silindriline mootor võimeline looma unustamatuid sõidukogemusi.