BMW M8 Competition Gran Coupé BMW Individual Ametrine metallik, seismas hoonete ees, kolm neljandikku pealtvaade

THE M8

BMW 8.SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: MUDELID JA VARUSTUS

THE M8BMW 8.SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID: MUDELID JA VARUSTUS

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ, BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ – VARUSTUS, ANDMED JA UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD

BMW 8. seeria Coupé M-mudelitele pakutakse muljetavaldavat laia valikut lisavarustust, seda nii disaini, sõidudünaamika ja tehniliste uuenduste osas – kõik leiutatud selleks, et tõsta sõidunauding uutesse kõrgustesse. Lõppude lõpuks ei ole need muljetavaldavad luksuslikud sportautod ainult tipptehnoloogial põhineva ohjeldamatu jõu esindajad, vaid pakuvad ka luksuslikku õhkkonda, esmaklassilisi digiteenuseid ja uuenduslikke juhiabisüsteeme.

Loe lisaks

BMW 8. SEERIA COUPÉ M-MUDELID VÕRDLUSES

KIIRED FAKTID: LUKSUSLIKU SPORTLIKKUSE KÜLGETÕMME

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 460 kW (625 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,2 sekundit
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW M8 GRAN COUPÉ

Sõidudünaamika ja luksus ülimal tasemel
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast
 • 441 kW (600 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,3 sekundit
BMW M8 Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Jõuline sooritusvõime koos luksusliku elegantsiga
 • M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Kaheksakäiguline Steptronic sportkäigukast
 • BMW xDrive koos M Sport diferentsiaaliga
 • 390 kW (530 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,9 sekundit
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ
 • BMW M8 GRAN COUPÉ
 • BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

BMW M8 GRAN COUPÉ JA BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

ÜLEVAADE AUTOSPORDIST INSPIREERITUD JÕUÜLEKANDE JA ŠASSII TEHNOLOOGIATEST

Suur hulk autospordist inspireeritud kõrge kvaliteediga ülekande ja šassii koostisosi pakub paremat sooritusvõimet, rohkemat liikuvust ja täpsust ning seeläbi adrenaliiniga laetud sõidunaudingut.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 kõrge sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor

Suure jõudlusega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Kõrge sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kõrgete pööretega mootori võimsuseks on 460 kW (625hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalse reageerimistulemuse. Samuti on V8-mootor disainitud ekstreemsete koormuste talumiseks võidusõidurajal.
BMW M8 Competition Gran Coupé kohanduva M-vedrustusega F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, eestvaade lähedalt

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduv M-vedrustus võimaldab seadistada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorra jaoks, parandades sõidudünaamikat ja muutes sõidu mugavamaks. Lisaks standardrežiimile COMFORT pakub sõidurežiim SPORT jäigemat vedrustust ning SPORT+ aitab vallutada ringradu.
BMW M8 Competition Gran Coupé neliveoga M xDrive F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku külgvaade, madal võttenurk

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida 4WD, 4WD Sport ja – kui DSC on välja lülitatud – 2WD sõiduvariantide vahel.
BMW M8 Competition Gran Coupé kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga F93 2020 salong

Kaheksakäiguline M Steptronic käigukast

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Saad käsitsi käiku vahetada käigukangi või roolil olevate käiguvahetuse labadega, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil ise tööd teha.
M Carbon keraamiliste piduritega BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade

Süsinikkeraamilised M-pidurid.

Valikuliste M Carboni keraamiliste piduritega on pidurdusjõu kasutamine veelgi vahetum, need on korrosioonivabad, veelgi kuumuskindlamad, palju väiksema kuluvusega ning aitavad kaasa kaalu vähendamisele, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Spetsiaalne tehniline varustus on nähtav kuldsete matt-toonis pidurisadulate kaudu, mille välisküljel on M-kiri. Spetsiifiliste materjaliomaduste tõttu võib pidurdamisel just enne sõiduki täielikku peatumist tekkida suurenenud töömüra, näiteks pärast pikka, madalat koormust või märgi tingimusi. Disainiga seotud müra saab vältida, pidurdades piduri märgades oludes kuivaks või pidurdades tugevamini pärast pikka, madalat pidurdamiskoormust. Märgade olude ja teesoola mõjul võib pidurite tõhusus muutuda tavapärase pidurisüsteemi oma sarnaseks. Vähenenud pidurdusjõudu saab kompenseerida tugevamini pedaalile vajutamisega. Müra ei mõjuta pidurite talitlust, ohutust ega stabiilsust.
BMW M8 Competition Gran Coupé M režiimis F93 2020, salong

M MODE.

Kasuta M MODE’i lülitit keskkonsoolis, et reguleerida juhiabisüsteemide tundlikkust. ROAD-režiim lubab kasutada kogu elektrooniliste juhiabisüsteemide valikut. SPORT-režiimis ainult hoiatatakse juhti, kuid abisüsteemid ei sekku. Režiimis TRACK võid kõik juhiabisüsteemid välja lülitada, näiteks ringrajal sõites. Sõltuvalt valitud režiimist näitab ka ekraanisüsteem vastavat sõiduteavet.
Konfigureeritavad M-pidurid BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade

Konfigureeritavad M-pidurid.

Integreeritud pidurisüsteem koos täpse pedaalitunnetuse ja M-spetsiifilise konfigureerimisega. Uus süsteem ühendab pidurite aktiveerimise, pidurivõimendi ja pidurdusjõu kontrolli ühes kompaktses moodulis. Ühtlasi tunneb juht kahes erinevas režiimis, COMFORT ja SPORT, et auto aeglustamiseks on vaja piduripedaalile vajutada erineva tugevusega.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, M Sport väljalaskesüsteem, tagantvaade lähedalt

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW M8 COMPETITION GRAN COUPÉ

M-SPETSIIFILISED VÄLISILME JA SALONGI DISAINIELEMENDID

BMW M8 Competition Gran Coupé disain kehtestab uued standardid luksuslike sportautode segmendis ja on võimsaks erakordse sooritusvõime väljendajaks. Musta värvi kõrgläikega M-disainielemendid täiustavad üksteist suurepäraselt ning rõhutavad selle erakordse sõiduki sportlikku potentsiaali. Muljetavaldavad 20-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi. BMW M8 Competition Gran Coupé dünaamilist iseloomu salongis rõhutavad eksklusiivsed M-spetsiifilised detailid.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, sõites öösel, kolm neljandikku eestvaade
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre, BMW Individual Ametrine metallik, eestvaade

M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

Must kroomitud neerukujuline iluvõre raamiga ja kõrgläikega musta värvi M8 embleem rõhutavad veelgi sinu sõiduki sportlikku iseloomu.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 peeglikatted, BMW individual Ametrine metallik, lähivaade

Musta värvi küljepeeglikatted.

Musta värvi kõrgläikega küljepeeglikatted annavad M8 Competitionile eriti sportliku iseloomu. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on peeglikatted viimistletud süsinikkiuga tugevdatud plastiga (CFRP).
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 külgmised õhuavad, BMW Individual Ametrine metallik, lähivaade

Musta värvi M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad.

M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad esitiibadel on musta värvi, integreeritud BlackChrome M8 embleemiga. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon kasutatakse süsinikkiuga tugevdatud plasti (CFRP).
M-kergmetallveljed BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, külgvaade

20-tollised M-kergmetallveljed 811 M Bicolour.

20-tollised M-kergmetallveljed Star-Spoke style 811 M kahetoonilist Jet Black värvi koos hübriidrehvidega, läikiv-freesitud, ees 9.5J x 20 veljed 275/35 R20 rehvidega, taga 10.5J x 20 veljed 285/35 R20 rehvidega.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 M Carbon tagaspoiler, BMW Individual Ametrine metallik, tagantvaade lähedalt

M-tagaspoiler.

Kõrgläikega musta värvi M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab oluliselt soovimatut teelt tõusmist. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on M-tagaspoiler viimistletud süsinikkiuga tugevdatud plastiga (CFRP).
M8 Competition mudelitähis BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Ametrine metallik, lähivaade tagant

M8 Competition mudelitähis.

Sõiduki taga olev must mudelitähis „M8 Competition“ annab märku sõiduki suurest sõidudünaamikapotentsiaalist.
BMW M8 Competition Gran Coupé M Sport istemetega F93 2020, salong

M-sportistmed.

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Eraldi on reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
Competition embleem BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 salongis keskkonsoolil

Competition embleem.

Keskkonsoolil on Competition embleem, mis rõhutab sportlikku õhkkonda salongis ja osutab mudeli sõidudünaamikaomadustele.
BMW M8 Competition Gran Coupé M-turvavöödega F93 2020, salong

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud klassikalistes M-värvides jooned, mis rõhutavad äärmiselt kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda salongis.
M8 Competition mudelitähisega BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 lävendikatted

M8 Competition mudelitähisega lävendikate.

Sind ja su kaassõitjat tervitavad M8 mudelitähisega lävekatted kohe, kui avate esiukse. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete musta värvi detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
BMW M8 Competition Gran Coupé M-turvavöödega F93 2020, M-käigukang

M-käigukang.

Uue disainiga M-käigukangil on M-spetsiifiline lülitusmuster ja suurepärane kasutusmugavus. Manuaalrežiimis „S“ saab juht käike manuaalselt vahetada, kasutades käigukangi või käiguvahetuse labasid, nagu M-ile kohane; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt. Drivelogic lüliti kolme käiguvahetusprogrammi jaoks ning parkimisluku P-nupp asuvad M-logo all.
BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 M-spetsiifiline juhikoht

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud võimaldab kuvada lisateavet eriti sportlikuks sõitmiseks. Kui oled valinud TRACK-sõidurežiimi võidusõidurajal kihutamiseks, kuvatakse armatuurlaual ülelaadimisrõhk, rehvirõhud ja -temperatuurid, samuti külg- ja pikikiirenduse G-jõud.
BMW M8 Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver metallik, kolm neljandikku külgvaade
BMW M8 Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver, külgvaade
BMW M8 Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Frozen Dark Silver, kolm neljandikku tagantvaade
BMW M8 Gran Coupé F93 2020, M-kergmetallveljed, BMW Individual Frozen Dark Silver, külgvaade
BMW M8 Gran Coupé F93 2020 juhikoht
M8 embleemiga M Sport 'Merino' nahkistmed, BMW M8 Gran Coupé F93 2020 salong
M8 mudelitähisega BMW M8 Gran Coupé F93 2020 lävendikatted

BMW M8 GRAN COUPÉ DISAINI OLULISEMAD OMADUSED

BMW M8 Gran Coupé disain kütkestab äärmise dünaamilisuse ja vastupandamatu elegantsi sümbioosiga. Iseloomulikud M-spetsiifilised disainielemendid, nagu näiteks neerukujulise iluvõre raam ja sportliku väljalaskesüsteemi kõrgläikega kroomdetailid rõhutavad eksklusiivset välisilmet. Lisaks vihjavad BMW M8 Gran Coupé võimsale sooritusvõimele läikivmustade liistudega suured õhu sissevõtuavad ja eesmised jaoturid koos keretoonis M-spetsiifiliste küljepeeglite ja M-tagaspoileriga. Muljetavaldavad 20-tollised M-kergmetallveljed rõhutavad veelgi dünaamilist iseloomu. Eksklusiivne sportlikkus on käegakatsutav ka salongis - M Sport 'Merino' nahkistmed, nahkkattega M-rool ja teised ekstravagantsed detailid, sealhulgas sportlikud salongi dekoratiivliistud ja Alcantarast laepolster annavad luksuslikkuse tunde stiilselt edasi.

BMW M8 Competition Gran Coupé F93 2020 BMW Individual Dravite Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade
BMW M8 Competition Gran Coupé kolm neljandikku eestvaade F93 2020 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, kolm neljandikku eestvaade
BMW M8 Competition Gran Coupé kolm neljandikku eestvaade F93 2020 BMW Individual Almandine Brown metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW INDIVIDUAL

The BMW M8 Gran Coupé on neljaukseline luksuslik sportauto, millel on tugev, väljapoole suunatud iseloom, mida saab veelgi suurendada BMW Individual eksklusiivse lisavarustusega. Vali ainulaadsete värviviimistluste hulgast, mis kinnitavad selle M-mudeli eksklusiivsust, nagu näiteks „Dravite Grey metallik“, „Frozen Bluestone metallik“ või „Almandine Brown metallik“ endale sobiv. Iseloomulikud M-kergmetallveljed, samuti hoolikalt loodud kahevärvilised Star Spoke 811 M loovad sobiva rõhutuse. Sportlik ja luksuslik õhkkond luuakse läbi käsitsi õmmeldud peene struktuuriga 'Merino' täisnahast M Sport istmete, mis esindavad BMW Individual kõrgeimat kvaliteeti. Vali oma BMW M8 Gran Coupé salongi BMW Individual nahkpolster erinevate värvikombinatsioonide hulgast, nagu näiteks Ivory White/Midnight Blue või Ivory White/Tartufo – mõlemad peene kärgstruktuuriga. Eksklusiivsed detailid, nagu näiteks BMW Individual klavermustad salongi dekoratiivliistud või BMW Individual Alcantara laepolster suurendavad veelgi tunnet kõrgest kvaliteedist.

BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik, kolm neljandikku eestvaade
BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik, eestvaade
BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik, külgvaade
BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik, kolm neljandikku tagantvaade
M8 embleemiga BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik lävendikatted
“First Edition” embleemiga BMW M8 Gran Coupé First Edition F93 2020 BMW Individual Aurora Diamond Green metallik salong

BMW M8 GRAN COUPÉ FIRST EDITION

Sportlik, ekstravagantne ja äärmiselt eksklusiivne : BMW M8 Gran Coupé First Edition viib M8 Gran Coupé erakordse välimuse täiesti uuele tasemele. Selle piiratud koguses valmistatava mudeli eriline veetlus peitub BMW Individual erakordses välisvärvi Aurora Diamond Green metallik ja spetsiaalsete kuldpronkside detailide kasutamises BMW neerukujulisel iluvõrel, külgmistel õhuavadel ja silmatorkavatel Star-kodaratega M-kergmetallvelgedel. Veel üks oluline omadus: ikooniline BMW Laserlight särab kollaselt ning mitte ainult ei valgusta suurepäraselt vaid ka täiendab sõiduki väljapoole suunatud olemust. Eksklusiivne mulje jätkub salongis valgustatud ja M8 embleemiga kaunistatud lävendikatete ja keskkonsoolis asuva „First Edition“ embleemiga.

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

BMW M850i xDRIVE COUPÉ DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA

BMW M850i xDrive Gran Coupé disain on defineeritud läbi ülimate esteetiliste standardite ning on inspireeriv iga nurga alt. Ja inspiratsioon jätkub rooli taga. Esmalt tänu sportlikule ja luksuslikule salongile, mis rahuldab ka kõige eksklusiivsemaid nõudmisi. Teiseks, tänu muljetavaldavalt sportlikule iseloomule, mis põhineb autospordist pärinevatel jõuülekandel ja šassii komponentidel, pakutakse maksimaalset sooritusvõimet võrreldamatult kõrgel tasemel puhast sõidunaudingut.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Mineral White, külgvaade
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 klaasist panoraamkatus BMW Individual Frozen Bluestone metallik, pealtvaade

Klaasist panoraamkatus.

Avatuna pakub elektriline klaasist panoraamkatus liug- ja tõstefunktsioonidega rikkalikult värsket õhku, suletuna aga loob salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Avamiseks ja sulgemiseks saab kasutada lülitit, aga ka sõiduki võtit. Olemas on ka rullitav päikesekate ja tuuledeflektor. Panoraamkatus tagab katkematu klaasist välisilme esiklaasist tagumiseni.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, M Carbon kerepakett

M Carbon kerepakett.

M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Küljespoileri elemendid ees põrkeraual, üks ribi õhuvõtuava keskel, küljepeeglite katted ja summutitoru äärised on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketi lõpetab spetsiifilise geomeetriaga difuusori sisedetail auto tagaosas.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 M-aerodünaamikapakett BMW Individual Mineral White metallik, eestvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed küljekarbi katted ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 M-sportistmed

M-sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Eraldi on reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, BMW Individual täisnahkpolster 'Merino'

BMW Individual täisnahkpolster 'Merino'.

BMW Individual täisnahkpolster 'Merino' on saadaval laias valikus värvides ja nende kombinatsioonides. Nahkpolstri eksklusiivne kvaliteet avaldab muljet ja rahuldab ka kõige tundlikumad nõudmised. Ulatuslik kvaliteetse naha kasutamine annab tulemuseks sileda naturaalse nahkpolstri, mida ei ole kunstlikult kohrutatud või pinda töödeldud. Nahk on eriti kohev, pehme ja hingav ning on peenelt kaunistatud eksklusiivsete dekoratiivõmbluste ja elegantsete pistetega.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M embleem. Rooli musta värvi 'Walknappa' nahast ääris kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut, sportlikku roolimiskogemust.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronic klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injection bensiini otsesissepritsega. See saavutab tippvõimsuseks 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Mõlemad turboülelaadurid asuvad täpselt silindrialuste vahel.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 kohanduv M-vedrustus Professional

Kohanduv M-vedrustus Professional.

Kohanduv M-vedrustus Professional ühendab endas kohanduva M-vedrustuse tehnoloogia, kerestabilisaatori ja integreeritud aktiivrooli. Tulemuseks on ülim sõidustabiilsus ja -dünaamika.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagavelgede pöörlemiskiirust.
M-sportpiduritega BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, külgvaade

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, sportmudeli väljalaskesüsteem

Sportmudeli väljalaskesüsteem.

Sportmudeli väljalaskesüsteem pakub võimsat ja sportlikku heli, mida saab reguleerida vastavalt sõiduolukorrale ja juhi soovidele. See muudab sõidu emotsionaalseks heliliseks kogemuseks, eriti sportliku sõidustiili puhul.
BMW M850i xDrive Gran Coupé G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metallik, tagantvaade

BMW xDrive.

BMW xDrive’i nutikas nelikveosüsteem jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Uuenduslik võrgustik kõigi sõiduki külgsuunas mõjuvate dünaamiliste jõufunktsioonide kontrollimiseks lubab asetusi haardumisele orienteeritud ja maksimaalse sportlikkuse sõidudünaamika vahel.

BMW 8. SEERIA GRAN COUPÉ M-MUDELID

JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS

Fookus sellel, mis on oluline: uuenduslike juhiabisüsteemide ja ühendatud juhikoha mugavate funktsioonidega pakuvad BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid kaasaegset mobiilsust kõige kõrgemal tasemel.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 2020 parkimisassistent Plusiga.

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, aktiivne parkimiskontroll, avariipidurdusfunktsioon, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 2020 juhtimisassistendiga Professional

Juhtimisassistent Professional.

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklus olukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 2020 BMW intelligentse isikliku assistendiga

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hei, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW 8. seeria Gran Coupé F93 2020 M-mudelid koos M-spetsiifilise Head-Up Display’ga

M-spetsiifiline Head-Up Display.

Konfigureeritava sisuga M-spetsiifiline Head-Up Display* keskendub sportliku sõidustiili infole, projitseerides esiklaasile näiteks pöördeloenduri koos eelhoiatusalaga ning käiguvahetuse tuled ja käiguvahetuse indikaatori. * saadaval vaid mudelitele BMW M8 Competition Gran Coupé ja BMW M8 Gran Coupé
BMW 8. seeria Gran Coupé M-mudelid F93 2020 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani: üks 10,25-tolline kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraan ja üks täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuekraan. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 8. seeria Coupé M-mudelid F93 2020 koos tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW sõidukis oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Sarnasel kombel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 262-264

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,9-11,0
CO2-heide g/km (keskmine): 249-252

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.


Loe lisaks